Pozitif İdrar Testi Örnekleri

ya bende bugun yaptım.. aynı bole sılık bı czgı vardı ısıkta bakınca belli opluodu.. sizce hamile miyim.. =(

kızlar benim adetimde 2 gün gecikti.3 gün ve 6 gün kala test yapmıştım negatifti.yok diye düşündüm ama hala adet olmadım.Düşünüyorum ki hamile olsa 3 gün kala yaptığımda silikte olsa çıkardı.değilimdir herhalde dimi?:26:

1.ovalasyon testleri gebeliği de saptarmı testi 2.acon marka gebelik testleri
kafama takılan iki önemli soru var
ben geçen ay 10 kasımda 6 haftalık düşük yaptım bu ay da korunmama rağmen adet olmadım henüz
1.adet günümde ovalasyon testi yaptım iki net çiizgi çıktı hamile oabileceğimi düşünerekten gebelik testi aldım
2.Acon marka test güvenilirmi yaptıktan 5 dakika sonra ikinci çizgi diğerine nazaran ince ve silik çıktı bu şekilde olup hamile olanınız varmı BANA YER ÇİZGİSİ GİBİ GELDİ

1.ovalasyon testleri gebeliği de saptarmı testi 2.acon marka gebelik testleri
kafama takılan iki önemli soru var
ben geçen ay 10 kasımda 6 haftalık düşük yaptım bu ay da korunmama rağmen adet olmadım henüz
1.adet günümde ovalasyon testi yaptım iki net çiizgi çıktı hamile oabileceğimi düşünerekten gebelik testi aldım
2.Acon marka test güvenilirmi yaptıktan 5 dakika sonra ikinci çizgi diğerine nazaran ince ve silik çıktı bu şekilde olup hamile olanınız varmı BANA YER ÇİZGİSİ GİBİ GELDİ

$100_0646.jpg $100_0646.jpg $100_0646.jpg

cumartesi sabah yaptım testi test nova.tek çizgiydi gece baktım tek çizgiydi fakat gölge gibi bişey görünüyodu testi açtım meğer şerit kaymış içinde gösttergede tek çizgi ortadaydı.testi açınca silik çizgi gördüm ama o gün çok aşırı yoruldum belim ağrıdı 2 gün gecikmeli adetim o gece geldi sizce nedir?????????????????

kızlar
ikinci çizgi eğer biraz silik gibi ise hemen ümitsizliğe kapılmayın,
gebeliğin erken dönemlerinde çizgi silik çıkarmış ikincisi yeni öğrendim ben de

arkadaşlar kesin sonucu öğrenmek için sabah ilk idrarla mı yapmak gerekir,şimdi yapsam doğru çıkmaz mı.bugün adetimin ilk günü.

X