Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Dün ovülasyonumun 10. günüydü test yaptım aynı buradakiler gibi silik çıktı. Bende neredeyse çöpe atıyordum. O zaman ben resmen hamileyim. Allahıma şükürler olsun.

Allahım isteyen herkese nasip etsin.

kızlar merhaba, core gebelik testinin hassasiyetini bilen var mı? araştırdım ama bulamadım, core marka test bir gün bekledikten sonra ikinci çizgi de belirdi, açık pembe renkte, böyle yaşayan var mı?

kızlar adetime 1 gün var ve 2. çizgi silik yani en azından ben öyle görüyorum yoksa yanlışmı görüyorum siz görebildinizmi bu testte 2. çizgiyi?

Eklentiler

• $2040.jpg
    $2040.jpg
    10,1 KB · Görüntüleme: 250
gördüm bende, galiba hamilesin canım, hemen mi çıktı 2. çizgi?

hemen çıktı bende kanda test yaptırdım emin olmak için sonucum negatif çıktı :KK43: ne olduğunu anlamasamda hayırlısı demekten başka elimden bişey gelmiyor maaleseff.. bir dahada idrar testi yapmam diye düşünüyorumm :KK43:

bende hasta olmama 2 gun kala oylesıne baktım cunku olmaz dıye dusunmustum hemen...bır gordum ınanılmaz koyu ıkı kırmızı cızgı şok olduk hemen kanda baktırdım ordada cıkında ınanamadım...lutfen sızde rahat olun...

benimde adetime 3gün var dün öylesine bakiyim dedim 2. çizgi silik çıktı şok oldumm gittim hemen sağlık ocağına ordada idrar testi yaptı ebe ikinci çizgi silik çıktı kaç gün geçti adetin dedi kızacağını düşündüğüm için 3 gün dedim oda 10 geçmeden var yada yok diyemeyiz dedi çatlıcam meraktaaan 13 günmü beklicem been

testte 2. çizgiyi hafif pembe bi şekilde gördüm. bugün kan testinde negatif çıktı. adetim 3 gün geçti ne yapmalıyım kızlar. ilaç kullanmalıyım yoksa bekleyeyim mi? test bi de beta hcg nin 20 nin üzerinde olduğu zamanlar silik de olsa çıkar yazzıyorr. şaşırdım vallaa.

testte 2. çizgiyi hafif pembe bi şekilde gördüm. bugün kan testinde negatif çıktı. adetim 3 gün geçti ne yapmalıyım kızlar. ilaç kullanmalıyım yoksa bekleyeyim mi? test bi de beta hcg nin 20 nin üzerinde olduğu zamanlar silik de olsa çıkar yazzıyorr. şaşırdım vallaa.

miray testin markasını söylermisin?

:KK3:merhaba kızlar bende cumartesi sabahı gebelik testi yaptım ilk başta cıkmadı bende atmadım beklettım 2 saat sonra silik çizgiyi gördüm.busabah yine yaptım bukez hemen gözlegörülür silik çizgi çıktı cok heyecanlandım.adetımın gecmesıne daha 4 gün var beklemedeyim ama göğüs ve kasığımda ağrılarım varhihoyyytresminide koyuyorum fotoda daha silik ama bakarsınız belki....

ya arkadaslar bnım 2aydır hep böle silik bi pembelik cıkıyor yapıorum ardından gecıkmelı olarak adet oluyorum. o nasıl olcak ?

:KK3:merhaba kızlar bende cumartesi sabahı gebelik testi yaptım ilk başta cıkmadı bende atmadım beklettım 2 saat sonra silik çizgiyi gördüm.busabah yine yaptım bukez hemen gözlegörülür silik çizgi çıktı cok heyecanlandım.adetımın gecmesıne daha 4 gün var beklemedeyim ama göğüs ve kasığımda ağrılarım varhihoyyytresminide koyuyorum fotoda daha silik ama bakarsınız belki....

canım moralını bozmak ıstemem ama bnmde ıkı aydır böyle cıkıyor ve ardından adet oluyorum. sevıncım yarıda kalıo :KK43:

canım moralını bozmak ıstemem ama bnmde ıkı aydır böyle cıkıyor ve ardından adet oluyorum. sevıncım yarıda kalıo :KK43:

ben buraya en son mutlu haberi vermeyi unuttum sanırım.Hamileyim arkadaşlar.silik çizgi cıktıktan 3 gün sonra tekrarladım bukez bekletmeden çizgi silikte olsa yıne hemen belırdı ama cok netti.doktora gittik cok yenı ama hamılesın dedi.yani umutsuzluğa kapılmayın.testıde hemen atmayın bıraz bekletın ve tekrarlayın bence....buarada söylemek istiyorum ben ovulasyın testi ile bır kerede gebe kaldım belki denersiniz...

Allahhhımm banada çiiftt çizgiyyii görmeyii nasipp ettt.büttünn kullarınadaa insaallahhh

miray testin markasını söylermisin?

dBest kaset tipi gebelik testi. beta hcg nin 20 nin üzerinde olduğunda positif verir yazıyor. 2. çizgi silik de olsa pozitif diyor. ben de çift çizgiyi görünce umutlanmıştım. adetim de 3 gün gecikince iyice umutlanmıştım ama kısmet değilmiş.

arkadaşlar merhaba ben de yeni üye oldum.sizlere bir şey danışmak istiyorum.bugün adetimin 36. günü hala adet olamadım.dün yaptığım idrar testi negatif çıktı.adetin 24. günü yaptırdığım progesteron değeri 13.89 çıkmıştı.demekki adetimin 18. günü çatlamış yumurtam.normalde 30-33 günde bir adet görürüm.yumurtam çatladığı halde adetim neden gecikmiştir.hem belim hem de kasıklarım gün boyunca sürekli ağrıyor.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

doktorumu aradım o da yumurtan çatlamıştır 17 veya 18. gün dedi.ne zaman idrarda belli olur ki? kanda baktırmaya korkuyorum ne zaman baktırsam o gün adet oluyorum çünkü.bir nagatif tüp bebek denemesi ve 3 negatif aşılamadan sonra korku büyük oluyor.....

X