Pozitif İdrar Testi Örnekleri

slm kızlar ben 8 aydır kounmuyorum.adetlerim düzenli değildi ama düzenleyici kullandım.5 aydır yolundaydı herşey.bu ay adetim 3 gün gecikti ama 10-11 gündür adet olacakmışım gb ağrılarım ve göğüste şişlikler var.sabah çok az mide bulantısı da yaşadım.test yapmaya korkuyorum.yeniden negatif görmek istemiyorum.ama burda o kadar çok hamile var ki...test yapsam çıkar mı?boshayallersmile

canım aynı şey banada oldu bendede silik çıktı sonra adet oldum hatta kan testide yaptırdım ondada çıkmadı silik çizgilere umutlanıp sonra üzülüyoruz bence kan testi yaptır.

hadi ya :çok üzgünüm: ama benim adetim hiç gecikmezdi heray düzenli olarak olurdum birde kaç kere oldu yapıyorum o testlerden önceki günlerde birtek tek çizgi belirgin olarak çıkıyor ama 2 gündür yaptığımda silikte olsa çift çizgiyi görebiliyorum yarın kadın doğuma gidicem artık teşekkür ederim cevap verdiğin için. herkese bu konuda bol şanslar arkadaşlar.

evet test yaptım ve kopkoyu 2 çizgi.hemen drumu aradım bu testlerin yanılma payının az olduğunu söyledihihoyyyt

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar bugün kadın doğuma gidip kan testi yaptırdım hcg değerim 82 çıktı karnımdan ultrasonla göremedi doktor vajinal baktı orda bi karartı gördüğünü söyledi ve şuanda çok küçük yani 1 haftalık olduğunu söyledi

canım gözünaydın allah kucağına almayı nasip etsin

bende bu akşam aldım bir tane yaptım geçen ay gecikmişti ama hamile değildim bu ayda gecilti yapayım dedim aslında çalışma bile yapmıyoruz nisanda düşünüyoruz eşim geri çekme yöntemiyle korunuyor. sr bu ay yumurtlamama bakcaktı geçen ayda farlutalle oldum. Neyse testi yaptım ama umudum olmadığı için 3 dk felan bekledim ve paketinde çöpe attım eşim geldi hemen migrosa gittik orda bir yere birşeyler yedik 1 saat sonra evdeydik benim içime kurt düştü aldım paketi baktım çok çok silik bir çizgi vardı ama hemen gözüm seçti . Çok yakından bakınca yok gini görünüyor ama ışığa ututnca yada geri çekilip bakınca bir çizgi var ama kırmzı bile değil çok çok açık zaten yarında regli olmazsan dr a gitcem o kan testi yapar ama yarın bir daha yapsam varsa daha belirgin olur mu

canım üzülme ama bendede geçen ay mide bulantıları falan oldu 2-3 gün sonra test yaptım 2 tane ikiside dediğin gibi çok çok silikti ve ben adet oldum ama inş hamişsindir.

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba ben sizlere birşey sormak istiyorum benim adet olmama 2 gün var ve ben sabah kalktığımda daha erken bile olsa meraktan gebelik testi yaptım ancak ilk 10 dakika içinde tek çizgi çıktı ve ben evden çıktım testi atmayı unutmuşum akşam eve döndüğümde ikinci çizgi çıkmıştı silik görünüyodu yaptığım testin markası coretest markaydı yani kaliteli bişeye benziyodu şu ovulasyon testlerinin yanında gelen testten.daha sonra şu eczanede satılan ucuz gebelik testlerinden yaptım tek çizgi çıktı.testler arasında fark olablirmi cevaplarsanız sevinirim.

coretestin ovülasyon testleri iyi ama gebelik testi yanıltıcı olabiliyor. inşallah hamilesindir. en iyisi kan testi yap.

Kızlar test pozitif mi bir bakar mısınız? Adetime bir gün var.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, benim adetim 12 gün gecikti, en son 25 aralık ve 22 Ocak tarihlerinde regl oldum. Daha önce 32-33 günde olduğu da oluyordu. Dün akşam test yaptım, negatifti, sabah aç karnına test yaptım, hafif çizgi belirdi, ama 10 dakika kadar sonra belirdi çizgi, Sağlık ocağında test yaptık negatif çıktı. Bugün kan testi yaptıracağım, fakat tok karnına yapacağım. Tok karnına yapılıyor değil mi test? Çok sevinmiştim önce, büyük ihtimalle hamilesindir dedi doktor, sonra da çizgi sonradan belirdiyse değilsindir dedi.

o kadar iyi anliyorum ki sizi,insan cok istedigi zaman beyin oyun bile oynuyor.Burda bir cok arkadasimiz cift cizgi gordugunu soyluyor,kimisinin bastan beliriyo sonra yok oluyo,kimisinin basta cizgi olmuyo yarim saat sonra cikiyysa evde yapilan testler cok da kafada soru isareti birakacak cinsten degildir,cift cizgi ya vardir ya yoktur.Tek bir cift cizgi cikabilir belirlenen sureden sonra o da evoporasyon cizgisidir,seffaftir ve hic bir sekilde icinde renk barindirmaz ve gebe oldugunuz anlamina kesinlikle gelmez.Eger ikinci cizgide azcik bile renk varsa ve belirlenen surenin icinde cikmissa kesin gebelik vardir,belirlenen sureden sonra ciktiysa burda artik kesin bir sey soylemek mumkun degildir,olabilir de olmayabilir de.En iyisi iki gun sonra testi tekrar etmektir.
Bu arada ac yada tok kan testini yaptirabilirsiniz,insallah gebelik vardir,sonucu bize de bildirin.

Arkadaşlar,
hamilemiyim???
alttaki öğlen yaptığım, diğerini az önce yaptım
cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Eklentiler

• $IMG00019-20100303-1659.jpg
    7,5 KB · Görüntüleme: 279
ee cizgi gozukuyo hamile gibisin ama tabi kan testini yaptirp emin olmak lazim yani bence
ben adetimin 36. gunu test yaptim negatif cikti bu arada bende yumurta tembelligi varmis bi dahada yapmadim cunku biktim surekli tek cizgi gormekten bugun 43 bitti hala adet olmadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…