Pozitif İdrar Testi Örnekleri

arkadaşlar merhaba hepinize cok uzun zamandır sitemize giremiyordum isten güçten:)ama bugun mutlaka girip size birseyler sormam gerek diye düşündüm adetim gecikti 3-4 gün oldu bu sabah işe giderken gebelik testi yaptım çizgilerden biri silik.bunun bir türkçe meali var mı ya::)) hamile miyim değilmiyim yada cok mu erken test yaptım ne zaman belli olur ki:?? lütfen canlar bana cevap yazın...

vala silik varsa tebrik ederim yani :)
hamilelik gibi
birde zaten adetin geçmiş,bi tane daha yap bence
ondada çıkarsa,kan testinini yolu görünüyor gibi inş.

yarın b tane daha yapayım diyorum test sonrada hastaneye giderim.teşekkürler fatmacım:)

merhaba sendomim.. ben de adet gecikmemden 3-4 gün sonra test yaptığımda silik bir çizgi çıkmıştı. biraz araştırdım böyle testlerin 2 veya 3 gün sonra tekrarlanması ozaman doğru sonucun alınabileceği yazıyordu... 3 gün sonra tekrar denedim ve pozitifti :))) ve bundan yaklaşık 4 gün sonra da hastaneye gittiğimde hemen bebeğimin kesesini görebildim :) kan testine gerek bile kalmadı... Allah gönlüne göre hayırlısını versin inş. :) ben hamilesindir diye düşünüyorum...

s.a arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza.adetim 3 gün gecikmişti. bende bugün test yaptım çift çizgi çıktı. biri biraz silik ama.sizce hamile miyim.

s.a arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza.adetim 3 gün gecikmişti. bende bugün test yaptım çift çizgi çıktı. biri biraz silik ama.sizce hamile miyim.

canım seni çok tebrik ediyorum, Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla inşallah....
darısı tüm isteyenlerin başına

merhaba soho.teşekkür ederim cevabın için.bugün kan test yaptırdım sonuç pozitif.4 haftalık hamileyimmm:)inanamıyorum hala

selam. bende yeni katıldım aranıza.. gecen ay düşük yapmıstım bu ayda adetim 4 gün geckti dün test yaptım cift cizgi hafif silik biri ama pozitif sanırım. kan testine henüz korkuyorum gecen ayki düşükten snra hayal kırıklığından korkuyorum ne yapacağımı bilmiyorum

hoşgeldin
benımde dun yaptığım test çizgini teki silikti bugun kan testi yaptırdım 4 haftalık hamileyim haklısın hayal kırıklığı yaşamak cok zo ama bence kan testi yaptır allahım hersyi gönlümüze göre wersın.

sevgili laubali çok teşekkür ederim cevabın için ama gerek kalmadı testi tekrarlamaya çünkü kan testi yaptım malesef negatif :çok üzgünüm:
artık bunu düşünmemeye çalışacağım çünkü düşündükçe stresim artıyo.mutlaka vardır bunda da bir hayır Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin isteyen herkese....

canım seni çok tebrik ediyorum, Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla inşallah....
darısı tüm isteyenlerin başına

canım çok teşekkür ederim.yarın doktoruma gidicem.inş. heryeş iyidir.ağustosta bebeğimi kaybetmiştim.kalbi durmuştu ve kürtaj oldum.çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan.

kızlar adetime 3-4 gün var ama test yapsam çıkarmı?mide bulantısı ve uyku hali var baya negatif çıkar diye korkudan yapamıyorum kendimi zor tutuyorum yapsammı? :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…