Pozitif İdrar Testi Örnekleri

iyi geceler bende aranıza yeni katıldım benim reglime 1 hafta var ama ben bugün test yaptım ilk önce çıkmadı iki saat sonra baktım silik çizgi vardı sizce gebelik olabilir mi?

olabilir benimde öyle olmuştu silik bi çizgi çıkmıştı bi daha yap istersen ben ogün görmemiştim gece yaptımştım sabah görmüştüm eğer hamileysende haber verirsin merak ederim şmdi ben

tşk ederim cevabın için bugün test yapmadım ama reglime 1 hafta var ve ara ara kanamam oluyor anlamadım bu akşam kan testi yaptırmayı düşünüyorum orda kesin sonucu alırım sanırım bide ben hapla korunuyordum bu ay bırakmıştım bu kanamalar onun etkisi diye de düşünüyorum hayırlısı artık

kızlar benimde 2-3 günüm var ama test yaptım çok silik çıktı 1-2 gün sonra tekrar yapıcam.inş bebiş vardır dua edin benim için lütfen

bişey sormak istiyorum;
benim tahimini adetim 10 yada 12 şubat..bu ay ilk defa vucut değişikliği olarak göğüs uçlarım hassaslaştı ve bel ağrım oldu,adet belirtisi yaşamadığım için bu değişiklikler dikkatimi çekti..bu sabah idrar testi yaptım,yarı uykulu bir vaziyette olduğum için testte silik çizgi var mı yok mu göremedim..cam kenarına geldim ve çubuğu güneşe tuttum.güneşe tutunca 2.çizgiyi görüyorum...ama odanın içine döndüğümde 2.çizgi yok..silikte olsa yok yani...
sonra hiç kullanılmamış bir test çubuğu daha aldım güneşe tuttum, 2 çizgi görünecek mi diye ama onda hiç bir şey yoktu...kafam karıştı şimdi...bu durumla karşlaşan oldu mu aranız da fisfisfis

meraba arkadaşlar ben bugun test yaptım ama sonucuna 1.5 saat sonra bakabıldım ıkıncı cızgı gozle gorulur sekılde vardı ama sılıktı sızce test sonucunu degerlendırmeye almamalımıyım daha oncede test yapardım ve uzerınden 5 saat geçınce bıle o tek cızgı dısında bısey cıkmazdı sızce hamile olma ihtımalım varmı

meraba arkadaşlar ben bugun test yaptım ama sonucuna 1.5 saat sonra bakabıldım ıkıncı cızgı gozle gorulur sekılde vardı ama sılıktı sızce test sonucunu degerlendırmeye almamalımıyım daha oncede test yapardım ve uzerınden 5 saat geçınce bıle o tek cızgı dısında bısey cıkmazdı sızce hamile olma ihtımalım varmı

30 dk den sonra bakılan testlerı dıkkata almayın dıo ama bence hamılede olabılırsın.kan testı yaptır hemen

merhaba arkadaşlar buğün günümm geçeli 11. günüm en son 30 aralıkta olmuştum sizce test yapsam çıkar mı ? geçen ay 5 test yaptım testler hep çift çıktı sonra kan testi 0.5 çıktı ve 1 gün adet oldum şimdide test yapmak istemiyorum kan testi zararlıymış şim di eğer bebek varsa ulturasyonda görünür mü hamilelik hesapla yazdım netten 5+6 yazıyo sizce ne yapayım test yapayım mı
lütfen yardımcı olun inş. hamileyimdir

arkadaşlar merhaba,dün yaptığım idrar testinde ikinci çizgi çok az çıkmıştı,belli belirsin gibiydi adetim 3 gün geçti bugün sabah ilk idrarımla tekrar yaptım negatif çıktı :KK43:( çok üzüldüm yine olmadı diye,normalde hiç gecikmezdim çok sevinmiştim hiç adet belirtisi yaşamadım bu ay nedeni ne olabilir.
Yumurtlama günlerinde çalışma yaptık kocişle.Lüften bişeyler yazın çok merak ediyorum testte hata olabilirmi?

gülaycım herşey olabilir..

test yanlış olabilir.
psikolajik gecikme ooabilir
geç döllneme olabilir
gebelik olabilir

yada olmayabilir..yumutrlama gününü değerlendirince de illaki hemen olmuyor..

4 yılım evliliğimiziz..hiiiçç korunmamamıza rağmen 1 kez tuttu benim..

3 gün geçtiyse kan testi yaptır hemen..bize de haber ver

kubi 11 gün çok uzun süre..hemen girt yaptır testi..

zararlı olacağını sanmıyorum ilk kez duyuyorum..

ona kalırsa ultrason daha zararlıdır .
umarım hamöilesindir

arkadaşlar test yaptım az önce tek çizgi neğatif sizce doğru olabilir mi?

hayırlı akşamlar kızlar ben daha hasta olmadımbu idrar testlerinin yanılma payı olabilir mi ?lütfen yardımcı olun

dioks cnm çok teşşekkür ederim bilğilendirdiğin için
inş. dilediğin herşey olur ve büütün dileği olan arkadaşlar kendinize iyi bakın dualarım sizinleee:emir_bebek:

arkadaşlar az önce hasta oldum :kedi: ve bu ay 12 gün geçikti üzüldüm yaaa arkadaşlar ben 1 gün adet olmaabaşladım acaba bunu sakıncası var mı?neyse rabbim isteyen herkeze nur topu gibi bebekler nasip etsin bir tane değil ikiz nasip etsin inş. veya üçüz :)))))))))))

sana da kubicim..
herşeyin zamanı var..allah hayırlı zamanda versin sana da istediğni.

üzülme olur böyle ara ara..kafandan at biraz

gülaycım herşey olabilir..

test yanlış olabilir.
psikolajik gecikme ooabilir
geç döllneme olabilir
gebelik olabilir

yada olmayabilir..yumutrlama gününü değerlendirince de illaki hemen olmuyor..

4 yılım evliliğimiziz..hiiiçç korunmamamıza rağmen 1 kez tuttu benim..

3 gün geçtiyse kan testi yaptır hemen..bize de haber ver
Öncelikle cevap yazdığın için çok teşekkür ederim,sitede çok yeniyim henüz mesajlaşma yöntemine alışamadım bi forumdan çıkınca tekrar aynı yeri bulamayabiliyorum.
4 aydır uğraşıyoruz hiç korunmadık yumurtlama günlerini hiç boş geçmedik,normalde regl dönemlerim çok düzenlidir,bugün 5.gün eczacı kız cumartesiye kadar bekle dedi ama bugün öğleden sonra yeniden test yaptım malesef negatif çıktı,h.sonunu iple çekiyorum kanda yaptırıcam testi.

arkadaşlar merhaba ilk sayfadaki test sonucu resimlerine baktım bende bebek istiyorum ve idrar tahlilimde 2. çizgi silik bi şekilde vardı ama gözle görülebilir bir çi*zgi vardı yani neyse bi labratuara gittim bide orda bugün idrar testi yaptırayım dedim demezlermi sonuç negatif diye şok oldum neyse eve geldim bi daha aldım test ve yine sonuç 2 çizgi ama 2. çizgi yine silik çok kararsız kaldım şimdi hamilemiyim değilmiyim diye bu arada adet olmam gereken tarih 4-5 şubat olması gerekiyor ve bugün ayın 11 i yani sizce durumum nedir neden labratuarda göremedide evdeki testlerde çift çizgi çıkıyor lütfen cvplarınızı bekliyorum arkadaşlar

arkadaşlar merhaba ilk sayfadaki test sonucu resimlerine baktım bende bebek istiyorum ve idrar tahlilimde 2. çizgi silik bi şekilde vardı ama gözle görülebilir bir çi*zgi vardı yani neyse bi labratuara gittim bide orda bugün idrar testi yaptırayım dedim demezlermi sonuç negatif diye şok oldum neyse eve geldim bi daha aldım test ve yine sonuç 2 çizgi ama 2. çizgi yine silik çok kararsız kaldım şimdi hamilemiyim değilmiyim diye bu arada adet olmam gereken tarih 4-5 şubat olması gerekiyor ve bugün ayın 11 i yani sizce durumum nedir neden labratuarda göremedide evdeki testlerde çift çizgi çıkıyor lütfen cvplarınızı bekliyorum arkadaşlar

canım aynı şey banada oldu bendede silik çıktı sonra adet oldum hatta kan testide yaptırdım ondada çıkmadı silik çizgilere umutlanıp sonra üzülüyoruz bence kan testi yaptır.

X