Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Arkadaşlar benim çok silik çıkmıştı cizgi, akşam yapmıştım. Negatif diye attım. içime bir kurt düştü sabah ilk idrarla tekrar yaptım aynı şekilde yine silik çizgi çıktı. burdan baktım dedim sanırım ben hamileyim. sonra gidip kan testi yaptırdım.

sonuç, evet ben hamileyim :)

yararlı paylaşım için teşekkürler

arkadaşlar ağzınızdan bal damlıyor valla
kan testi yaptırdım öğlen alacağım sonucu heyecanlıyım
kesin çıksın size yaşadığım belirtileri söyleyeceğim

tatlikiz kesin hamilesin, bence bHCG de yüksek çıkmıştır, niye yazmadın sonucu???

dün iş yoğunluğundan yazamadım
bhcg 274, bugün doktora gittim daha kese görünmedi haftaya gene gideceğim, göreceğiz

kızlar yaptığınız ve hamile olduğunuzu öğrendiğğiniz testlerin ismini de yazarmısınız?ben de geçen haftalarda laboquik i denedim ikinci çizgi silik çıktı.1 hafta sonra rapid testle yaptım negatif çıktı.pkoyum ama adetlerim düzenlidir fakat ilk kez bugün 52. günüm.

kızlar ben medsmart testi dün uyguladım beklen adet tarihim yaklaşık 2 gün içinde biri koyu biri silik çıktı panikledim bir yıldır buna hasretim acabamı ne dersiniz

arkadaşlar 24-25 günde bir adet oluyorum.geçen şubatım 7sinde oldum. martın 4ünde adet olmam gerekiyordu.2sinde 2 damla kahverengi siyah leke geldi gerisi yok.bugün test yaptım.2.çizgi çok silik.hatta karşılaştırdım burdaki örneklerle.1.sayfadaki 4.teste benziyor.bu ne demek şimdi

Son düzenleme:

selam,
ben adetim 1 gün geçtikten sonra yapmıştım ikinci çizgi çoookkk silik çıkmıştı. 2 gün sor yağtığımda daha kısa sürede silik çizgi çıkıyor.
adetim 2 gün geçtiğinde betahcg 274 çıktı eğer gerşekten de silik görüyorsan bence kan testi yaptır
bu arada idrar testini sabah kalınca yap beta hcg'nin en yüksek olduğu zaman
şu an adetim tam bir hafta geçti artık ne zaman yapsam silik çizgi çıkıyor
inşallah sende hamilesindir çok değişik bir duygu

arkadaşlar merhaba size bırsey sormak ıstıyorum ne olur bana yardımcı olun ben gecen ay klomen ve catlama ıgnesı ıle hamıle kalmıstım ama ne yazıkkı cok cabuk dusuk yaptım bır ıkı haftalıktı bu ay ıse adet gunum 6 gün gecıktı evde gebelık testtı yaptım sılık cıktı ama bakıldıgında gozle gorulucek sekıldeydı bellıydı dun doktora gıttım doktor rahımde bır gebelık gorunmedıyını eger adet olmassan bır hafta sonra gel rahımde kalınlasma var mı dıye bakalım dedı ya ben nerdeyse dort bes tane test yaptım hepsındede sılık pebbe ıkıncı cızgı vardı kan testını yaptırmadım ya benım moralım cok bozuldu neden o zaman hamıle degılsem bu cızgıler bu kadar belırgın oluyor ne olur bır ıkı satır bırseyler yazın bırde benım belım ve kasıklarım cok agrıyor cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkurler

üzülme canım 10 de falan kese anca gorunuyor teste cıkıyosa hamıle dırsınzemuszemus

üzülme canım 10 de falan kese anca gorunuyor teste cıkıyosa hamıle dırsınzemuszemus

canım cok tesekkurler cevabın ıcın dun reglı oldum bundan sonra hıc bır gebelık testtıne ınanmıyacagım cumartesı doktora gıdıcem yıne klomen tedavısıne baslıyoruz rabbbım bende ıcınde olmak uzere butun herkese bır an once hayırlı evlatlar nasıp etsın :Saruboceq:

MERHABA ARKADAŞLAR benim adetime2-3 gün var dün akşam test yaptım çok silikti 2. çizgi bu sabah biraz daha belirgin akşam tekrar yaptım daha da belirdi pembesi hamilemiyim
ama kasık ve bacaklarımda ağrılar var regli olacakmışım gibi lütfen yardımmmmmmm

canım eger 2.cizgi cıktıysa hamilesin adetten öncede ögrenen arkadaslarımız var bde kan testi yaptır emin olmak istiyorsan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…