Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Makbercim haklısın bakalım yarın ola hayrola, askerdeki kocacımı da sevindirdim :) yarın calıstıgım kurumda kan testi yapılıyorsa hemen yapar sonucu yazarım. Bu arada kan testi hemen belli olur mu? sende amma cahilmişin dicen şimdi napalım abla yok bizde meslek müh. öle cok kız yok eee düşünülmeyince konusulmayorda :)

ay kıyamam sana eşinde asker demek Allah kavuştursun bitanem.kan testi 1 saat içinde sonuç veriyor..ben kanda baktırmadan ümitlendirmek istemem ama benim testimde aynen böyle çıkmıştı kii adetimi 5 gün geçmişti..bana kalırsa meleğin seninle:Saruboceq:sonucunu sabırsızlıkla beklicem..istersen profilimdende yazabilirsin.ne zaman istersen her konuda yardımcı olmaya hazırım

Sağol canım cok sevindim ya seni aklıma kazıdım :) valla hamile isem çok başını arıtırım :) simdilik iyi geceler

ne demek canım elimden geldiğince yardımcı olurum sanada iyi geceler nasıl geçicekse artık :)))

Merhaba kızlar özellikle Makber :)
Dün kan testi yaptırdım sonuc bugün cıktı canım. Veeee :) hamileyimmmm zemuszemus:teytey:
Şimdide nelere dikkat etmem lazım falan onları arastırıyorum.

slm arkadaslar ben dun oglen test yaptim test negatifdi demin baktim ikicin cisgi silik
simdi ben haile degilmiyim
anlamadim

Canım testin içinde acıklayıcı kağıt vardır yada kutusunun arkasında orada testin kaç dakika geceri oldugu yazar. bu gecerlilik coğunun dediği gibi 5 dk değidir. Bazı testlerde 30 dk ya kadar cıkıyor. 30 dakika içinde olanlar gecerli, sonraki veriler gecersiz. Sen kac dakika gecmişti ona bak.

Merhaba kızlar özellikle Makber :)
Dün kan testi yaptırdım sonuc bugün cıktı canım. Veeee :) hamileyimmmm zemuszemus:teytey:
Şimdide nelere dikkat etmem lazım falan onları arastırıyorum.
aa tatlım çok sevindim :teytey::teytey::teytey:Allah tamamına erdirsin sağ salim kucağınada almayı nasip etsin..öncelikle kendine iyi bir doktor bul o zaten sana ne yapman gerektiğini söyler..şimdilik yapabileceğin bol bol dinlenmek bebeğin güzelce yerleşsin diye..inan çok sevindim canımopuyorumnanaktan

ahh anlayabilsem ne yazdigini bir dakika icinde sonuc verir diyor yabanci cevirmem lazim yaa tekrardan deneyecegim puffff

makber merhaba ,benim son adet tarihim ocak 6 ama hesaplayıcılara göre 3 şubatta gelmesi gerekio(daha önce hesaplayıcıların verdiği adet tarihleri tuttuğu içinöyle tazdım)yarın kanda baktırsam kesin bi sonuç elde edermiyim acaba

arkadaşlar hepinize selam,yardımınıza çok ihtiyacım var
ben 3 aydır prolaktin sıkıntısıyla uğraşıyorum ve doktorum parlodel verdi ,tedavim boyunca kullandım ve 8 aydır bebek düşünüyoruz ama olmadı,aralığın 5.de regl olmuştum ve bugün idrar testi yaptım ilkinde tek çizgi göründü,daha sonra 2.çizgi yok denilecek kadar silikti daha çok beyaz bir çizgi gibiydi ve sizden yardım istiyorum acilen yoksa düşünmekten kafayı yicem,kimseye de anlatamıyorum,şimdi ben sizce hamilemiyim ayrıca testi erken yapmış olabilirmiyim???lütfen deneyimli arkadaşların yorumlarını bekliyorum,lütfen,acil.........

Beyaz cizgi dedigin ikinci cizginin olacagi yer yani orasi genelde zaten hazir duruyor eger gebelik olsa renk alirdi. Ama gözle görünür sekilde gri veya silik pembeyse gebelik olabilir isik altinda beyaz gözüküyorsa testi tekrarla

merhaba canım yazını yeni gördüm kusura bakma tabiki kanda baktırırsan kesin sonucu alırsınopuyorumnanaktan

merhaba canım yazını yeni gördüm kusura bakma tabiki kanda baktırırsan kesin sonucu alırsınopuyorumnanaktan

kan testini yaptırdım.yarın sonuç alıcam çok heyecanlıyım.adet sancısı gbi değil ama bgün öğle gbi oldu dahada olmadı sadece sağ tarafımda bi ağrı gidip geldi.bu ay hiç adet sancım yok yaaa çok heyecanlıyım keşke bugün öğrenebilseydim (

aslında en geç 2 saat içinde veriliyor normalde sonuçlar hayırlısı diyelim canım inşallah meleğin seninledir..ağrın olmasıda normal ben 15. haftaya başladım hala adet ağrısı gibi ağrılarım oluyor.sonucu alınca bize yazmayıda unutmaopuyorumnanaktan

canım sağol.yarın sonucu alınca olumlu olumsuz yazarım.dualarınızı eksik etmeyin:Saruboceq:

tamam tatlım dualarımdasın Rabbim yüzünü güldürsün inşallah.:Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…