Pozitif İdrar Testi Örnekleri

4,73 iyi gibi birkaç gün sonra tekrar yaptır sayının katlanması gerekiyor kimyasal gebelik değilse

ov.testi ile tespit ettim 17.günümde koyu çizgiyi yakaladım bugün 27.gün

şimdi bu testlerde 1 nokta yanlış biliniyor
test çift çizgi çıktığı gün yumurtlamıyorsunuz
test yaptığınızda 2 çizgi demek çatla işi başlıyor demektir
ve 48 saat içinde gerçekleşir testten sonra yerimseniben
bence erken yapmışsınız hemde baya erken yerimseniben

ben 10 günden itibaren çift çizgi gördüm 17.gün kontrol çizgisinden daha koyu oldu ilk hamileliğimde 29.günde idrar testi pozitif çıkmıştı

ben 10 günden itibaren çift çizgi gördüm 17.gün kontrol çizgisinden daha koyu oldu ilk hamileliğimde 29.günde idrar testi pozitif çıkmıştı

çift çizgi ovulasyon testlerinde farklı
2 çizgi genelde çıkar ama dediğiniz gibi kontrol çizgisinden daha koyu olduğu gün ovulasyon başladı demektirCADIARZU
3 sene kullandım hiç şaşmadı a.s
sizin ilk hamileliğinizda 12. günde pozitif olmuş
bence biraz daha bekleyin birde yatarken çok su vs. tüketmeyina.s.
sabah idraruyla 2 gün sonra yeniden deneyim umarım pozitif olur :Saruboceq:

kızlar cok okudum yazdıklarınızı ama emin olmak için resimleri yükledim lütfen cevap :eek: ovulasyonda 4. haftadayım, beraberliğin üzerinden 18-19 gün geciyor bilmiyorumkismile Pozitifmidir? negatifmi?

edit: kızlar ovulasyon olayını karıstırmısım kısaca adetime daha 3-4 gün var diim ya

Eklentiler

• $27012010460.jpg
    $27012010460.jpg
    110,5 KB · Görüntüleme: 280
  • $27012010464.jpg
    $27012010464.jpg
    111,3 KB · Görüntüleme: 265
Son düzenleme:
kızlar cok okudum yazdıklarınızı ama emin olmak için resimleri yükledim lütfen cevap :eek: ovulasyonda 4. haftadayım, beraberliğin üzerinden 18-19 gün geciyor bilmiyorumkismile Pozitifmidir? negatifmi?
canım tebrikler muhtemelen hamilesin testin silik çıkmış ama sen yinde emin olmak için kanda baktır yerimseniben

ayyyyy canımmmmmmmm makbercim cok heyecanlıyım buraya bakana kadar üzülmüştüm, iyiki varsınız canlarım hep okurdum ilk kez yazıyorum öpüyorum

ayyyyy canımmmmmmmm makbercim cok heyecanlıyım buraya bakana kadar üzülmüştüm, iyiki varsınız canlarım hep okurdum ilk kez yazıyorum öpüyorum
nedemek canım benim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana inşallah sonuda hayırlı olur..opuyorumnanaktan

ya kızlar bişi daha sorcam şimdi okumaya devam ediyorumda konuyu, resimi yüklediğim idrar testini bu fotları cekerkene 10 dk gecmiştir. Bazı arkadaşlar yazmış 5 dk sonra gecersiz olurmus, bazılarıda demiş ertesi gün baktım çift çizgi olmuş sonra kan testi poziitif cıktı iice sasırdım simdi tam hatırlamıyorum testin ilk dakikalarını :KK43:
Birde karın ağrısı çekiyorum sanki adet olcakmışım gibi, üşüyorumda heralde ben değilim ya :KK43: cahillikten sevindik mi ne :emir_bebek:

pptya cevabın için teşekkür ederim canım, şuan acaip bir ağrı yaşıyorum resmen adet olucam gibi. hayırlısı olsun sen neden öyle dedin ya Allahtan ümit kesilmez, sıkma canını

ya kızlar bişi daha sorcam şimdi okumaya devam ediyorumda konuyu, resimi yüklediğim idrar testini bu fotları cekerkene 10 dk gecmiştir. Bazı arkadaşlar yazmış 5 dk sonra gecersiz olurmus, bazılarıda demiş ertesi gün baktım çift çizgi olmuş sonra kan testi poziitif cıktı iice sasırdım simdi tam hatırlamıyorum testin ilk dakikalarını :KK43:
Birde karın ağrısı çekiyorum sanki adet olcakmışım gibi, üşüyorumda heralde ben değilim ya :KK43: cahillikten sevindik mi ne :emir_bebek:
canım testlerin geçerliliği 20 dakika sonra yok olur bende yaptığım anda silik 2. çizgi çıktı kanda da pozitifi gördüm sen yarın sabah kesinlikle en yakın sağlık kuruluşunda kan testi yaptır

ayrıca üşümede belirti canım zaten gebelik belirtileriyle adet belirtileri birbirlerine çok yakın sen şimdiden üzülmede sevinmede canım hatta varsa elinde test tekrarla

selam kızlar su dakika olayına takıldım, iki test almıştım onuda denedim. ikinci farklı markanın onda 5-10 dakika yazmıs bende bu dakikalar arasındaki fotları cektim. birde not düşmüş testin kutusunda gebeliğin erken evrelerinde cok açık kırmızıda olsa 2. cizgi pozitif kabul edilmeli dio ??? işte resimler;

Eklentiler

• $27012010468.jpg
    $27012010468.jpg
    104,1 KB · Görüntüleme: 349
  • $27012010470.jpg
    $27012010470.jpg
    106,6 KB · Görüntüleme: 314
X