Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Selam,
ovulasyon testi yapabilirsin. Normalde adetim 27 günde olduğundan 13. gün umurtladığımı zannediyordum, bu ay ovulasyon testi yaptım ayın 16'sı ve hala yumurtlamadım. Dün doktora gittim iki tane 14mm yumurtamı gördü, ayın 18 gibi yumurtlayacağımı söyledi, şimdi yumurta takibi yapıyoruz. Birde biliyorsundur yumurtanın olması demek yumurtanın çatlayacağı demek değil, reglinin 21-22. günü progesteron testi yapılara o ay yumurtaldın mı bakılabiliyor muhtemelen onu da yaptıracağım. Açıkçası sorun varsa bir an önce çözüm aramaktan yanayım. Benim yaşadığımı yaşayan varmı, varsa paylaşabilir mi?

bende yaptığım ilk testte 2.si silik çıkmıştı ama hamile değilim.testi yapalı 4 ay oldu.her ay düzenli bi şekilde adet oluyorum. 2.si silik çıkabiliyo diye hamile olmayanları ümitlendirmeyin bence. ben düşünüyorum şimdi 2.si silik çıkabiliyomuş benimkiside öyle çıktı ben neden hamile değilim diye düşünüyorum

tatlikiz merhaba,
benim adet dongum de 28 cok da düzenlidir. ben de 14. günde yumurtluyorumdur sanıyordum ve o günler deniyorduk, yaklaşık bir senedir hamile kalamayınca son 2-3 aydır ovulasyon testi yaptım ve hep 15 16. günlerde 2. çizgiyi gördüm. hormon testlerimde progesteron seviyemin 24. günde biraz az yükseldiğini gördük. Doktorum da yumurta takibi yaptı. yumurta yeterli olgunluğa ulaştı ve ovulasyon gerçekleşti. şimdi progestan kullanıyorum. o yüzden hesaplama yontemi işe yaramayabiliyor. umarım kolay bir şekilde bu sorunumuzu atlatırız.

selam arkadaslar ben 4.5 ay once dıs gebelıkten amelıyat oldum sonra adetım duzenlı olarak geldı ama bu ay adetıme 4-5 gun kala gebelık testı yaptım ıkıncı cızgı cok sılık cıktı sonra kanda baktyırdım 32.23 cıktı sızce ben hamıle olabılırmıyım cevaplarsanız cok sevınırım...

ArkadaŞlar bana acıl cvp ne olur ben adetıme 4 gÜn kala ıdrar testı yaptırdım Çıft Çızgı Çıktı ama Çok az sılık Çıktı sonra 2 tane daha test yaptım Çıkmadı sızce hamılemıyım Şuan kan testı yaptırdım sonucu pazartesı alıcam ama Çok merak edıyorum sızce ne olabılır

günaydın kızlar.Adet günüm 27.si yani yarın ben bu sabah idrar testi yaptım çok silik 2, çizgiyi gördüm ama heveslenmiyorum çok silikti

aynen ben de öle oldm.ama sonraki 2 test negatifti.kanda 0,29ama bunları yaptığımda adetime 15gün vardı:S ay hadi hayırlısı

ARKADAŞLAR BUGÜN KAN TESTıNıN SONUCUNU ALDIM O.5 ÇIKTI AMA ANLAMADIĞIM HıÇ ADETıM ŞAŞMAZDI 23 ÜNDE OLMAM GEREKıYODU VE BEN HALA OLMADIM AZ ÖNCE 2 TANE ıDRAR TESTı YAPTIM ıKıSıDE POZıTıF ÇIKTI KAN TESTıNı ADET GÜNÜME 4 GÜN KALA YAPTIRMIŞTIM BEN ŞıMDı NE YAPCAM AĞLAMAKTAN BAŞIMI KALDIRAMIYORUM HıÇ BıŞEY ANLAMADIM BEN BUNDAN mafoldumben

kan testini günün gelmeden yapmışın,şimdide testler pozitif çıkıyor CADIARZU
yarın bi tekrarla istersen trstini yine pozitif çıkıyorsa kan ver yine.
burda başına gelen çok,idrar pozitif olupta kan negatif olan
en iyisi öyle yaparsın bence
çok üzülme o zaman daha çok gecikir a.s.

Kızlar hıÇ bÖle bır durum baŞınıza gelen varmı lÜtfen yardımcı olun az mnce yaptım pozıtıf yıne

diyosunya burda başına gelen çok????? peki onlar hep hamilemiiiiiiii??????
ne olur yardımcı olunsenağlama

Kızlar hİÇ bÖle bİr durum baŞınıza gelen varmı lÜtfen yardımcı olun az mnce yaptım pozİtİf yİne

canım bencede yarın mutlaka kan testini yenile.........
bundada bir gariplik var...herkesin idrarda çıkmıyo kanda çıkıyo seninkide tam tersi.....yine çıkmazsa doktorada idrar testini göster bence........
haaa bu arada eger koyabilirsen foto koyda bilenler yorum yapsın bence.......

günaydın herkese,

adetime 6 gün var sabah idrar testinde 2. çizgi çok silik olarak belirdi,dünde idrar testi yapmıştım onda bişey çıkmadı.emin olmak için az önce hastaneye gidip kan verdim,şimdi merakla sonucu bekliyorum.Umarım hamileyimdir,çünkü 2 haftadır sağ kasık üstümde ağrı vardı,şimdi o ağrı azaldı bu seferde göbeğimin altında iğne batması gibi birşeyler oluyor.

Son düzenleme:

CNM AYNISI BENDE DE OLDU İNŞ. İLK TEST POZİTİF ÇIKTI SONRA NEĞATİF SONRA KAN TESTİ YAPTIRDIM NEĞATİF ÇIKTI SONRA YİNE İDRAR TESTİ YAPTIRDIM YİNE POZİTİF ÇIKTI ŞİMDİ DOKTORA GİDİYORUM İNŞ. HAYIRLI HABERLER ALIRIZ SEN DE BELİRTİ BEN DE 2 HAFTADAN VAR DI ŞİMDİ SADECE BICAK GİBİ ARA ARA BATIYO ALLAHA EMANET OLUNgamyoncuiremsu

tamam bende bu örneklerin bir çoğundan çok daha net 2.çizgi çıktı ama doktor rahimin hamile için küçük dedi. bide ultrasyonda göremediği için adettten önce bazen test pozitif gibi pembe çıkabilir dedi...:uhm: öyle bişey varmı? ben hiç duymadım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…