Pozitif İdrar Testi Örnekleri

bende yaptım bugün ama çıkmadıadetime bir hafta var ondanmı acaba yoksa genemi olmadı cevap yazın nolur :gitme:mafoldumben

canım adetime 4 gün var benimde cıkmadı yarın tekrarlıcam bir hafta cok erken umarım hamileyizdir varmı belirtin

canım adetime 4 gün var benimde cıkmadı yarın tekrarlıcam bir hafta cok erken umarım hamileyizdir varmı belirtin

bugün yap canım çıkabilir.
benim 3 gün kala çok silik çıktı.bugün adetime 2 gün var o bile çok silik çıktı.ktekrar dene

kısa bir psikolojik aradan sonra bende burdayım yine bekliyorum bebeşimi işallah fazla bekletmez hepimizi bebişlerimiz.

benim testimde birinci teste benziyo 2 penceresi var ama bende öle artı çıkmadı bakan arkadaşlar hamilesin diyo ama inanamıyorum çünkü yuvarlak pencereli olanların hepsi artı

selam kızlar...ben de testlerle ilgili birşey söylemek istiyorum..adetim hayatımda ilk kez 7 gün geçti...normalde 28-30 gün de olurum...2 ay önce de 4 gün geçti test yapmıştım gölge bile çıkmadı..

bu ayki gecikmede ise 3. 4. ve 7. gün sabahı yaptım tesleri üçü de silik te olsa çiftti..ama gittikçe koyulaşmıştı kiii...aarkasından adet oldum..

bu dönem de mide bulantısı baş dönmesi iştahsızlık ağrılar yaşadım...adetim de çok şiddetli geçti..

şimdi ne düşeneyim ben testmi yanlış toksa bir değişim mi oldu bedenim dee..bir de şimdi yumurtlama günlerimi nasıl hesaplayacağiım bu ayy bilen var mı

canım farkında olmadan sanırım kimyasal gebelik geçirmişsin.
ama endişe etme.adet olur gibi döllenen ama zaten bebeğe dönüşemeyecek yumurtayı atıyorsun 5. haftaya gelmeden atılır genelde.

ahamda bi pozitif test daha

kızlar benımde ilişki ustunden 10. gun bugun adetımde 2 3 gun gectı olacakmısım gıbı ama adet olmaıyorum gelen gıden yok bugun test yaptım yıne ıdrar testı cıkmadı bısey burda kan testıde yaptıramıyorum..acaba 10.gun erkenmı döllenme olmussa cıkması ıdrarda nezamanı bulu lutfen cevap kafayı yıcem

kesin 10.gün çıkar diye bişey yok 12.günde de çıkabilir.sabret canım

herkese merhaba ben yeni geldim aranıza acil yardım almam gereken bir konu var. yaklasık 20 gündür göğüslerimin damarları belirgin agzıma bazen su geliyor vs hamilelik belirtilerini kısmen yasadım ama adet oldum göğüslerde damarlar duruyor test yaptım negatif cıktı yardım edebilirmisiniz fikri olan var mı acaba

canım psikolojik olarak hamile olabilirsin ama yine de emin olmak için kan testi yaptırabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…