Pozitif İdrar Testi Örnekleri

kızlar dün test yaptırdım ve ikinci çizgi çok net değildi ama vardı:))
adet tarihimin 32. günüydü.
acaba hamile olabilirmiyim???

ArkadaŞlar artık hıÇ bıŞeye ınanmıyorum pıskolejım bozuldu koptum sankı hayattan 5 tane test yaptım pozıtıftı Çok ÜmıtlenmıŞtım 8 gÜn geÇıktı normalde hıÇ geÇıkmezdı hıÇ bıŞeye ınanmıcam bundan sonra adet oldum ama Çok aÇık kırmızı ne kadar eczane varsa sordurdum hepsı resmen var dedı olmaması ıÇın teste hıÇ 3 ıncı Çızgının olmaması lazım dedı yanı hıÇ bıŞey anlamadıııım arkadaŞlar ne yapmalıyım ben lÜtfen acıııl cvp

ArkadaŞlar benım gÜnÜm hıÇ geÇmezdı 8 gÜn geÇtısonra adet oldum oda 1.5 gÜn sÜrdÜ ama hıÇ gÖgsÜmde acı aĞrı yok sadece kasıĞım sızce ne olabılır

kubicim geçmiş olsun..umarım en kısa sürede bebişinie kavuşursun..

geçen ay ilk defa 7 gün geciktim..3 test yaptım pozitif...7. gün adet oldum..araştırdım kimyasal gebelikti sanırım..döllenme oluyormuş o nedenle pozitifmiş ama sağlıklı bir döllenme olmadığı için adettle atılırmış..

ama benim adetim normal oldu..

çok kafana takma ama bir süre sonra tekrar kan t. yaptır..için rahat olsun...bilgim yok ama geç döllenme olabilir ..

hakkında hayırlısı olsun

slm kizlar bende simdi test yaptim 4 senedir bekliyordum simdiye kadar 1 dusuk yaptim ve simdiki yaptigim test te silikte olsa cift cizgiyi gordum ne olur bana dua edi ninsallah hamileyimdir yarin da tup bebek icin randevumm var ne olu yardim edin

insallah cnm ama simdi karin agrilarim basladi bilemiyorum yarin sabah tekrarliycam hayirlisi

arkadaşlar bende pazar günü sabah yaptım eşimin dogum gününde cok güzel bir süpriz oldu ve cift cizgiyi gördüm opuyorumnanaktan fakat adet günüm pazrtesi idi yani bugün olmadım ama korkuyorum bazı yazılarda okudum ki kanama olur ve gebelik sona erebilirmiş senağlama dr ' a gidecegim bir kaç gün gecmesini bekliyorum ne olur dua edin buna ihtiyacım var

hadıı yaa benimde böle çıkmıştıı attım bilmiyorumkismile silik die

( yanılma payları oluo mu ???? 2. pembe silik çıktı aama umutlanıpta üzlmek de istemiorum. )

Son düzenleme:
peki bir soru... :KK43: idrar testini yaptım, 20 dakika sonra ikinci çizgi belirdi... 4-5 saat sonra tekrar baktığımda ikinci çizgi yok denecek kadar silikleşmişti. Bunu nasıl yorumlamak lazım? Sonrasında bir test daha yaptım, onda da amorf şekiller belirdi! Çizgi değil şekil.. aslında onun fotoğrafını çektim ama maalesef paylaşamıyorum buradan. Bana bu konuda da yardımcı olabilir misiniz? :KK43:

Şimdiden teşekkürler

Genellikle 10dkdan sonra çıkan çizgi kabul edilmez. Ama ikinci çizgi hemen çıksa da zaman geçtikçe, naylona sarılmamışsa solar ve yokolur. Yarın sabah idrarıyla deneyin, adet gününüz veya sonrasıysa 5-10 dk içinde silik de olsa çizgi çıkmalı.

Dış gebelik, normal gebelik gibi idrar testinde çıkar. Ayırt edilemez. Sonuçta idrar testi BCHG hormonunu saptıyor, bu hormon sadece döllenmiş yumurta tarafından salgılanır. Yumurta ister rahme yerleşmiş olsun, ister tüpte veya yumurtalıkta olsun yani dış gebelik hormon aynı hormon. Dış gebelik şüphesi varsa vakit kaybetmeden doktora gidin.

kızlar bende dün test yaptyım 5 dk sonra baktım sadece tek çizgi vardı bugün aynı testi atmak için elime aldığımda testte aynı bu örneklerdeki gibi silik 2.çizgide çıkmıştı.çok şaşırdımö bu nedemek oluyor yani hamile olabilirmiyim?

Benimde bugün ovulasyondan sonraki 13. gün sabah test yaptım 2. çizgi silik ama rahatlıkla görebiliyorum..Tabi yanılma payı olduğu için fazla umutlanmıyorum yarın tekrarlayıp sonuca göre kanda baktırıcağım..

slm kızlar ovulasyondan sonra 10. gün idrar testi negatif beklenmeyen tarih 28 ocak umudumu keseyim mi

kızlar ne olur yardım edın adetıme ıkı gun var kan tahlılı yaptırdım sonuc 4.73 cıktı sızce ne anlama gelıyor

benimde ovulosyondan sonra 8 günüm demekki bende 13 de yada adet günüm yapsam tam cikar hamis olup olmadigim

X