Pozitif İdrar Testi Örnekleri

acıma ve yanmam cok oluyr... özellkle mazeretten snra hiç dayanamyrum ve hala alışamadgm için ayda iki üç defa zor giryrum ilşkye (( zaten jel kullanıyrum oda olmasa hiç yapamammm

tamm bi arastrym ben onu alırım olmazsa..adet donemnden hemen snraki gunler yumurtlama dönemi falan diye yazıyr her yerde bende oyle bilyrdum ama bu farklı galiba.. nyse sen işine bak cnm rabbm gönlune göre versn inş. :)

acıma ve yanmam cok oluyr... özellkle mazeretten snra hiç dayanamyrum ve hala alışamadgm için ayda iki üç defa zor giryrum ilşkye (( zaten jel kullanıyrum oda olmasa hiç yapamammm
Canim zor biliyorum ama..artik acisada adet bitiminden sonra birgün arayla birlikte olmaya çalış..inan bir sure sonra jele gerek kalmiycak..madem bebek istiyorsun dayanicaksin..söylemek kolay biliyorum..allah yardimcin olsun tatlimm..kadin olmak cok zor malesef(

of yaa evet cok zor yaa bu yuzden zevkte alamıyrum oyle olunca istemyrum sevsme falan... biraraya gelmemz zor oluyr yani..hep kacıyrum.. sen alıştın mı zevk alabilyrmusun artık?

of yaa evet cok zor yaa bu yuzden zevkte alamıyrum oyle olunca istemyrum sevsme falan... biraraya gelmemz zor oluyr yani..hep kacıyrum.. sen alıştın mı zevk alabilyrmusun artık?

Bende uyuyalim diyordum:)) numaradan almış yapiyordum:)) sonra kaykanlastirici kullandik onu 1-2kullandim sonra gerek kalmadi asagida bir islaklik oldu..hamile kalmışım meğersem..inşallah sende kalirsin..ama acisada dayanican adet bittikden sonraki 10 gun 15 gün çok önemli. .gun aşırı birlikte ol eşinle ki..bebis olsun canım:))

ne guzel inş. bnde alışabilrm.. biliyrum o gunler onmli ama bir iki ancak dayanıyrum işte...biraz daha caba göstermem lazım galiba :):18:

iyi akşamlar kızlar size bi şey danışmak istiyorum.6 sında doktora gittiğimde tesadüfen iri bi yumurtam olduğunu öğrendim.hemen öncesinde de o hafta bikaç gün sonrasında da aramızda il. oldu eşimle.şimdi beklediğim adet,m 2 gün gecikti.DÜn öğlen predictor yaptım negatif çıktı.Bugün yine öğleden sonra pedictor yaptım bilmiyorum belki başta vardı ben farkedemedim belki 15 dk.dan çok sonra oluşur gibi oldu ama gözlerim beni yanıltmıyorsa manyak gibi testi sağlı solllu çevirip ışıkta baktığımda soluk 2.çizgi görüyorumistiyorum bebek sahibi olmayı Allah nasip ederse 2.olucak.çok mu saçmalıyorum diye kızıyorum kendime ama benzer bi durum yaşayan oldu mu acaba?
aptal olduğumu düşüneceksiniz ama bu kez de yarına kadar adet görmezsem diye ilk idrarla yapmak için bi predictor daha aldımkan testi yaptırcaktım öğleye kadar çalıştığım için kan veremed,im bi türlü.
niye bu kadar erken davrandın derseniz nette okudum yumurta oluştuktan sonra 14 gün için adet görülür diyodu o yüzden gecikme beni şaşırttı

predictor zaman zaman yanlış sonuç veriyor bana geçen sene hatalı pozitif sonuç çıkardı testi yapar yapmaz 2. çizgi pembe olarak çıkmıştı ama kanda negatif çıktı. predictore çok güvenme şu 5 tl lik testler inan ki daha güvenilir. bu gebeliğimi 3,5 tl lik dandik testle öğrendim :)

Canım çokkkk sevindim bu iş tamam artık ohhhh ohhh azizem ilk arkadasım sendin ilk sana söyliyim dedim 24.günüm hastanıyorum ben hep o günü kahverengi geldi.şüphelendim dedim bende kırmızı kanama niye yok test yaptım silik çıktı kan verdim buğün 239 çıktı bende bir heyecan nasıl ama doktor çok erken dedi düşük olabilir dinlen dedi ana net değilmiş düşük ihtimali.çok erken bu dedi ama sayı iyi galiba biride öyle dedi cuma vericim tekrar kan inşallah yüksek çıkar hayırlısıyla dua et canım halkan şoktayım

tamm bi arastrym ben onu alırım olmazsa..adet donemnden hemen snraki gunler yumurtlama dönemi falan diye yazıyr her yerde bende oyle bilyrdum ama bu farklı galiba.. nyse sen işine bak cnm rabbm gönlune göre versn inş. :)

Arkadaşım azize çok güzel açıklamış ovolasyon testi süperbirşey bazı arkadaşlar şaşırıyorlar yumurtlama gününlerini sandıkları gün olmuyor :)) sabah ve akşam uygulayabilirsin ama ilk sabah idrarla yapma ideal saatler sabah 10 ve akşam 18.00 4 saat su ve yemek yok içecekde yumurtlama günü önceki gün ve bir sonraki gün önemli ok umarım açıklıyacı olmuştur Gül :))

Canım jel kullanmayın spermleri öldürüyor.vajinamus hastalığı yaygın benim yakınımda bu sorun var ve bir kere birlikte olabildiler ve hamile kaldı zor durum.pskoloji bir durum rahatlamanız gerekiyor kasma olmaması gerek destekte alabilirsin terapi olarak işe yarıyordu arkadaşımda söylemişti.bu konuyla ilgili konular var girip onlarlada konuşabilirsin...hafif müzik açarak farklılık yaşatarak da bişeyler deneyebilirsin aklıma geldi de sevgiler

AAAAA süpermiş sende ovülosoyn testi ile kaldın dimmiii ona göre hareket edrek :))))) allah hayırlı etsin bitanem...
bana da dua et olurmu...

AAAAA süpermiş sende ovülosoyn testi ile kaldın dimmiii ona göre hareket edrek :))))) allah hayırlı etsin bitanem...
bana da dua et olurmu...

Etmemmi ederim canim evet onunla kaldim gibi görünüyor ovolasyon günümü biliyordum zaten ayni çıktı. Ama yapmakda fayda var dualarim seninle sizinle :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…