Pozitif İdrar Testi Örnekleri

dün bende gebelik testi yaptım bi kaç saat sonra çok silik bir çizgi çıktı ama ben onu negatif diye attım sonra arkadaşlarım olabileceğini söyledi yarın tekrar test yapacağım az önce pembemsi bir akıntı geldi adet mi olacam acaba

merhaba arkadaşlar. benım adetlerım düzenszdr pko olduğumdan oyüzden adet tarıhını cok önemsemedıgımden tarıh yazmıyorum. benım yasadıgımı yasayıp hamıle olduğunu öğrenen varmı merak edıyorum . buarada belırteyım daha önce hiç bu sekılde olmamıştı. dün sabah ve ondan öncekı gün yaptığım testler bı kac saat gectıkten sonra ıkıncı cızgı koyulasr gıbı oluyor sonra kayboluyor ıkı testde farklı marka bırısı sabah yapıldı bırısı akşamüstü. ama sabah yaptığım dünkü tesde gece aynı koyuluk oluştuktan sonra sılıklestı suan bellıbelırsz olan ama var olduğuna emın olduğum bır cızgı var. üstüne görmekten şüpheleneıyorum. gecen ay 17 sınde bekledıgım adetıme ıkı 3gün kala yumurtam vardı degerlendrdım sonra 30unda adet oldum gün sayısı normaldı ama azalarak sürdü. eylülde kürtaj oldum bır oğlum var şükür ondada üstüne görmstm ama ondakı adet günmde lekelenme tam üstüne görme gibi koyu lekelenmeydı. suan yasadıgım ne bılmıyorum. buarada adetım bıttıkten sonrakı ılskıler korunarak oldu. bunu yasayan yada bılen bılgısı olan varsa yardımcı olabılırmı?

inşallah :) sen de beni habersiz bırakma.. benden önce kalp atışlarını duyacaksın haber verirsin

Merhaba nasılsın bebeğin nasıl :)) doktora gittin mi merak ettim durumunu inşallah her şey yolundadır. Bende bu çarşamba tekrar gideceğim umarım bir sorun yoktur çok merak ediyorum neler söyleyecek doktor...

Merhaba nasılsın bebeğin nasıl :)) doktora gittin mi merak ettim durumunu inşallah her şey yolundadır. Bende bu çarşamba tekrar gideceğim umarım bir sorun yoktur çok merak ediyorum neler söyleyecek doktor...

iyiyim canım :) bebeğim nasıl bilmiyorum henüz doktora gitmedim :/ yalnız bugün kahverengi akıntım gelmiş sabah moralim çok bozulmuştu görünce ama sabahtan beri pek birşey olmadı.. umarım iyidir sen nasılsın neler yaptın duydun mu kalp atışlarını falan?

Arkadaşlar son adet tarihimin üzerinden tam bir hafta geçmişti, bugün idrar testi almış gelmiş eşim, sabahı bekleyemedi öğle idrarıyla yaptım anında ikini çizgi çıktı ama diğerine göre hafif açık renkte... İnşaAllah hamileyimdir. Yarın kan tahlili yapacağım İnşaAllah iyi bir değer çıkar, dualarınızı bekliyorum ve isteyen herkese de dua ediyorum en kısa ve hayırlı zamanda Rabbim isteyen herkesi evlat sahibi eylesin. (Âmiiinnnnn....)

Kızlar ben hastalandim ama hastalanmadan evvel 2 gün önce kahverengi akinti oldu daha sonra 2.gün yoktu ertesi günü hastandim oda kahverengi ama az normal adet belirtileri vardi kasik agrisi gibi simdi yok hiç bir şey akinti vs anlamadım :0

Hiç kendini üzme canım sonuçta sen ne hissedersen bebeğinde onu hissedecek yani hep böyle söylüyorlar... Merak etme ters bir şey olsa kendini daha farklı gösterir seni uyarırdı zaten bebeğin, yerleşme durumu falandır belki öyle bir şeylerde söyleniyorya çok da kaygılanacak olursan ara doktorunu yada uğrayıver uygun olduğun bir ara. Bende yarın gideceğim bakalım ne diyecek ne söyleyecek benimde karnım ağrıyor hemen her gün ve günün büyük bir bölümünde, yarın benimde soracağım ilk şey o olacak sanırım doktora.

benim de kasıklarım ağrıyor.. yattığım uzandığım zaman birşey yok, azcık kalkıp hareket etsem biraz dolaşsam hemen başlıyor ağrı ben de onu soracağım :) inşallah yarın ikimiz de güzel haberler alırız

Evet ya benimde öyle yatarken sıkıntı yok zaten acayipte bir uyku hali var ama sabah 8.40 tan akşam 18.00 e kadar çalışıyorum muhasebe işindeyim bu saatlerin içinde ne yazıkki hiç dinlenme yatma şansım yok. Her an oturur durumda değilim vergi dairesi sgk gibi kurumlara gitmemiz gerekebiliyor. Bir yadan uyku isteği bir yandan mide mulantısı, söylemesi ayıp geçen gün sgk dönüşü metrodan indim merdivenlerden çıkarken orada çıkardım içimdekileri Allahtan eşim evde çok yardımcı oluyor. Annelik böyle bir şeymiş herhalde. Ne kadar zorlanıyoruz belki ama yinede çok seviyoruzzzz :))

Allah kolaylık versin ben evdeyim Allahtan, geçen sene atanamadım bu sene hazırlanıyordum güya ama o da hamileliğimi öğrendiğim anda bitti gibi birşey oldu :/ gerçi eşim kızıyor çalışmıyorum ders diye ama napayım zaten sevmezdim ders çalışmasını bu da bahanem oldu şimdiden eğer çalışır da kazanırsam eylülde zaten doğumum Allah izin verirse, birkaç ay sonra nasıl bebeğimi bırakıp da uzaklara gidebilirim ki diye düşünüyorum :/ Anne olmak hem çok zor hem çok güzel :) artık hiç bitmeyecek bi korku endişe heyecan dönemine girdik :)

Amin canım hepimize. Gerçekten evde olmak büyük nimet sanırım hamilelikte. Benim eşimde teknik öğretmen onun işininde kendince bir sürü zorluğu var elbette ama zaman olarak benden çok daha fazla zamanı kalıyor kendine ayıracak. Bazen takılıyorum benim yerime bebeğimizi sen taşısan olmaz mı benden daha çok uyumaya vaktinde var hem diye :)) Umarım atama konusunda da gönlündeki gibi olur her şey. Şimdi sende yarın gidecektin dimi doktora tekrar

amin inşallah :)
evet yarın 1bucukta randevum gideceğiz bakalım :)))

amin inşallah :)
evet yarın 1bucukta randevum gideceğiz bakalım :)))

Benimde yarın 9.15 te yarın yine haberleşelim canım olur mu inşallah tabi güzel haberlerle :))
Ben şimdilik ayrılıyorum malum iş yerinde ancak bu kadar, sanada bebeğinede mutlu günler yarın haberleşmek üzere :)

size de canım :)) haberleşiriz yarın..

hamile bayanlar size bişey sormk istyrum ne kadar surede hamile kaldınız? kaç ayda hamile kalmak normal bilen var mı?

Kimse bana cevap vermedi amaaaa ((( üzmeyin beniii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…