Pozitif İdrar Testi Örnekleri

hamile bayanlar size bişey sormk istyrum ne kadar surede hamile kaldınız? kaç ayda hamile kalmak normal bilen var mı?

Canim 1 seneye kadar normal asinca busureyi doktorlara basvurmaniz gerekiyor nedeni arastirilmasi için ovolasyon testleride yardimci olabilir ne zaman yumurtlama günün diye tesbit edebilirsin.

Canim 1 seneye kadar normal asinca busureyi doktorlara basvurmaniz gerekiyor nedeni arastirilmasi için ovolasyon testleride yardimci olabilir ne zaman yumurtlama günün diye tesbit edebilirsin.

canım ben dün koyu çizgiyi yakaldımmm sen ne durumdasın:) ben demekki geç yumurtuoyrum

ben bu ovalasynu hiç bilmyrum nasıl oluyr nerdn alcm o testi?

Ovolasyon (yumurtlama) testinde merak ettikleriniz hakkinda yazıyor ok

Orda çok konusuluyor harika bilgiler oluyor paylaşıyoruz gün asiri iliski çok önemli bununla başla :)
.Internetden al daha uygun ve çok adet oluyor :) bizim bölümümüz var ovolasyon testi ile ilgili konusuyoruz orada herkes profosyonel olmuş süperler.. azize arkadasimda ordan

Son düzenleme:
Aaaa azizem nasilsin? Ilk arkadasim :)) nasilyani gecmi yumurtlama oluyomusun? Kacinci gunde iken oluyormusun?

iyiyim bitanem sen nasılsın :)) valla dün yaptım çok koyu çıktı yapmıcaktım aslında dün gece 12 de yaptım dürttü biri sanki gbi kalk yap diye koyu çıkınca hemen yaptıkk :))) ama pazar işlerim vardı hiç yapmadım umarım sonuç iyi olur.. dün 20. günümdü demekki 20. gün yumurtluyırum bugunde okadar silik değil devam ediyor demekki

Ovolasyon (yumurtlama) testinde merak ettikleriniz hakkinda yazıyor ok

Orda çok konusuluyor harika bilgiler oluyor paylaşıyoruz gün asiri iliski çok önemli bununla başla :)
bana topicn linkni yazsana gireym cnm oraya... off yaaa ben ilkşkye cok giremyrum o yuzdn olmyr gliba gun asırıyı bırak haftada olsa sukur :KK43:((((

Tebrik ederim canım. .yasadiyin sey lekelenme..sen bir aile hekimine git idrar tahlili yaptigini silik ciktiyini kan tahlili yaptirmak istedigini söyle..ne kadarlik ogrenirsin oylece arkadasim:))

Manolyam agzindan elinden balll damliyor fiskira fiskiraa bilgilendirirm dua et hemii yazisalim :))) hayirlisi olsun napalim

benm 5 ay oldu yaa :KK43: brde ben vajınsmustum biliyrmusun bilmem.. o yuzden cok fazla ilşkyede giremyrum belki onunda etksi vardr

Ayy canim biliyorum..acima varmi sende bilmiyorum..ben vajinismus degildim ama çok darmis catim oyuzden ayiptir soylemesi cok acirdi canim..doktorum bir ilac verdi su bazli organik kayiskan bir şey. .sendede varsa oyle bir durum tavsiye ederim..evet o neden olabilir..kasiyorsundur kendini..telaş etme daha 5 ay..yumurtaliklarin falan anca alisiyorda olabilr tatlim..

bana topicn linkni yazsana gireym cnm oraya... off yaaa ben ilkşkye cok giremyrum o yuzdn olmyr gliba gun asırıyı bırak haftada olsa sukur :KK43:((((

canım ovlsyn testini tavsiye ediyorum belki erken belki geç yumurtluyorsunudr ben mesela 14 diye yapıyordum meğer geç yumurtluyrmuşum 20. 21 flan tabi tutucak diye bi kayd eyok ama ne zaman olduğunu bilirsin bakalım ben ne sonuç alıcam.. g.g sitesinde alabılırsın canım laboquck diye marka içinde 30 tane olandan aldım ben yetiyor hayli hayli adetimin 8. günü başladım umarım emeğimin karşılığını Rabbim tez zamnda veriri benm ve her isteyenınnnn

X