Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Etmemmi ederim canim evet onunla kaldim gibi görünüyor ovolasyon günümü biliyordum zaten ayni çıktı. Ama yapmakda fayda var dualarim seninle sizinle :))

bende koyu çizgyi yakaladım ve yaptım cumaya kadarda devam edicem adetime 9 gün var umarım ben faydasını görürüm kısmetse tabi..

size de canım :)) haberleşiriz yarın..

Merhaba canım gittim doktora bugün 6 hafta 3 günlükmüş bebeğimiz minicik prinç tanesi gibi birşey ama kalp atışlarını duyurdu bize çok güzeldi ya içinde bir can bir evlat olması bambaşka bir şeymiş Allah tüm isteyenlere yaşatsın bu duyguyu. Senin haberini de merakla bekliyor olacağım, sağlıklı haberlerinizi almak üzere :))

ayyy çok güzel :))) canım Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.. öğlen gidiyorum ben de bakalım inşallah güzel haberler gelirim buraya görüşürüz :))

İnşallah bende duyarim hayirlisi ise o minik kalp atişlarini :))) ♥ ♥ ♥ ♥ dizinde hayirli olsun anali babali büyüsün

cevabın için çok saol.bu sbahki testte negatif olmayacak benim sanırım.seni çok tebrik ederim doğumuna az kalmış Rabbim kolay doğum nasip etsin inşallah

Kızlar merhaba hepinize.. Size danışmak istediğim bi konu var.. PKO teşhisi ile 3 yıl boyunca doğum kontrol hapı kullandım ve son 2 aydır bebek istediğimizden ilacı bıraktım.. Adet düzenimi tam olarak bilemiyorum en son 25 Aralıkta oldum ve ovulasyon testi kullanmaya başladım tam gününde çift çizgiyi gördüm ve gün aşırı ilişkiye girdik... Şimdi sonucu çok merak ettiğimden dayanamayıp erken gebelik testi aldım ve sonuç resimdeki gibi , birde dün hafif kasık ağrım olunca alakasız ama ovulasyon testi yaptım ve kopkoyu çift çizgi çıktı...

ayyy çok güzel :))) canım Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.. öğlen gidiyorum ben de bakalım inşallah güzel haberler gelirim buraya görüşürüz :))

Dönmüşsün sanırım canım ne dedi doktor nasıl geçti görüşmeniz her şey yolundadır inşallah :)

Dönmüşsün sanırım canım ne dedi doktor nasıl geçti görüşmeniz her şey yolundadır inşallah :)

Simdi ciktik canim :)) cok guzel yerlesmis ama daha cok kucuk annesi canlanmamis dedi :) 2 hafta sonra kalp atimi icin gidecegiz insallah :)

Simdi ciktik canim :)) cok guzel yerlesmis ama daha cok kucuk annesi canlanmamis dedi :) 2 hafta sonra kalp atimi icin gidecegiz insallah :)

Her şeyin yolunda olmasına çok sevindim canım. Geçen gittiğimizde bizde duyamamıştık vakti gelmedikten sonra bir ne kadar heveslensekte duyamıyoruz ne yazıkki annelerini heycanlandırmayı seviyor bebekler :))

Canım hayırlı olsun öncelikle, benmde gebeliğim şu an 6+3. Ama bebegim kesesine göre biraz küçükmüş. 5.3 mm ama kalp atışlarını gördüm çok başkaydı. Sana sorum doktor kaç mm oldugunu söyledi mi sana seninki kaç mm çok korkuyorum haftaya bidaha gidicem insallah hiç bişey korktugum gibi çıkmazz :18:

Her şeyin yolunda olmasına çok sevindim canım. Geçen gittiğimizde bizde duyamamıştık vakti gelmedikten sonra bir ne kadar heveslensekte duyamıyoruz ne yazıkki annelerini heycanlandırmayı seviyor bebekler :))

Evet :))) napalim heyecanla bekleyecegiz artik :))

bu ovulasyn testni biraz daha arstraym alırm inş. cnm anlamzsam yine baglntı kurarım szle :) benm önce ilişkiye sık grmeyi çözmem lazım... ben zaten buraya girerek yendm vajınısmusu cnm ama alışamadım sadece.. kendimi biraz daha zorlamam gerek galiba en azından gelmesini istediğim bebiş için :)

Teşekkür ederim canım Allah isteyen tüm herkese yaşatsın bu duyguyu sende hamile misin ne kadarlık bebeğin :))

Canım benim ilginç biraz :) adet olucagım bu Pazartesi günü kahverengi geldi az.Sonra bitti ama ben bu salı test yatım pozitif görünce kan testi yaptırdım ama doktor çok erken diyip durdu sinir oldum erken farkettim yani ne olucakki! 239 çıktı bu cumada kan vericim bu kaç haftalık şimdi hangi durumda acaba ?

bu test pozitif görünüyor hayırlı uğurlu olsun :) ovulasyon testinde de koyu renk çizgi çıkmış büyük ihtimalle gebesin :))

cevabın için çok saol.bu sbahki testte negatif olmayacak benim sanırım.seni çok tebrik ederim doğumuna az kalmış Rabbim kolay doğum nasip etsin inşallah

rica ederim canım ama şüphen varsa bi kaç gün içinde tekrar bak. Güzel dileklerin için de teşekkür ederim.Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah :)

Kızlar merhaba,

Benim bir sorum olacak az önce erken gebelik testi yaptım epeyce silik emin olamadım.

Bugün 28. günüm normalde 29. gün adet günümdür.

sizce silik çıkması umut taşır mı aylarca bu silik çizgiyi bile göremediğim için şimdi şaşkınım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…