Pozitif İdrar Testi Örnekleri

evet öyle canım, hayırlısı.. hiç aklına öyle kötü şeyler getirme :) biz daha bat bile geçmeden söyledik herkese inşallah sağlıkla büyür bebeklerimiz içimizde :) 22sinde görünecek benim kesem de inşallah..

Güzel haberlerini beklemeye devam edeceğim habersiz bırakma benide :))

Ayy biledim simdi ya seninki de böleyse biraz daha ümitleneyim :) peki 60 da kese çıkmış miydi cnm

yok hayatım daha dur:)adet günü 175 2 gün sonrası 767 oldu 5 gün sonra doktora gittiğimde kese gözüktü oda bebek değil içinde durduğu kese daha sonraki hafta bebiş:)yaptır ki kaça katladığını öğren aklın kalmasın

adetime 1 gün var az önce test yaptım yaptıktan biraz sonra ikinci kısım dağınık kırmızı oldu arkadaşım pozitif dedi
ama bi süre sonra o kırmızılık dağıldı ve çizgi kayboldu
acaba yenei olduğu için olabilrimi
sanki idrar ndağıtmış gibi duruyodu
eğer hamileysem 25 günlük

benimde adet tarihim yarin ben korkuyorum test yapmaya negatifi görmeye hazır degilim başka test varsa yenilesen mi acaba yada yarın ilk idrarinla yap

benimde adet tarihim yarin ben korkuyorum test yapmaya negatifi görmeye hazır degilim başka test varsa yenilesen mi acaba yada yarın ilk idrarinla yap

canm bi test daha var ama perşembe yapıcam kesin olsun die
acaba böke bişey yaşayan varmı

canm şimdi baktım ikinci çizgi yerinde zor seçilen bi çizgi var gibi ama bilemiyorum inş var
28 aydır korunmuyoruz inş tutmuştur bu sefer

seni umutlandirmak istemem ama testlerinde öyle olanlar genelde hamileydi hakkimizda hayirlisi olsun insallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…