Pozitif İdrar Testi Örnekleri

adetıme cok var daha ama yuzumde sıvılceler cıktı ve ayaklarım ınanılmaz derecede agrıyor. hamılelık belırtısı olabılır mı bu kadar erken hamıle kalmıs olabılır mıyım ?

1.ovalasyon testleri gebeliği de saptarmı testi 2.acon marka gebelik testleri
kafama takılan iki önemli soru var
ben geçen ay 10 kasımda 6 haftalık düşük yaptım bu ay da korunmama rağmen adet olmadım henüz
1.adet günümde ovalasyon testi yaptım iki net çiizgi çıktı hamile oabileceğimi düşünerekten gebelik testi aldım
2.Acon marka test güvenilirmi yaptıktan 5 dakika sonra ikinci çizgi diğerine nazaran ince ve silik çıktı bu şekilde olup hamile olanınız varmı BANA YER ÇİZGİSİ GİBİ GELDİ

merhaba bende perşembe ve cuma gecesi saat 2 de ovulasyon testi yaptım yani adetime 6 gün varken sizce ovulasyon testinde hamilelik cıkıomu hamile olabilirmiyim lütfen cvp verin meraktan catlıcam bugün kan testi yaptım carsamba günü adet günüm kan testi için erken deildir dimi

merhaba arkadaşlar ben 17 ekimde adet oldum 5 gün sürdü bitti aradan 3 gün geçti tekrar kanamam başladı kanama 15 gün geçtikten sonra kanama geçmeyince korktum ve doktora gittim kist var dedi tahlil istedi tahliller normal çıktı hcg sonucum 559,81 çıktı ultosonda gözükmez dedi pazartesi gel bakalım dedi dün evdede kendin idrar testim yaptım 2 çizgi çıktı ama ikincisi pek net değil ve halen kahverengi şekilde kanamam oluyo sizce ben hamilemiyim yoksa düşükmü olur korkuyorum :KK43:

kızlar ovulasyon testindenn hamilelik anlaşılıyormuşş :S ben dün ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi siliktii bugunde yaaptım ikinci çizgi daha siliktii :S gebelik testleri ise tek çizgii bu durumda hamilemiyim değilmiyim :KK53:

bu testlerde ovulasyondan sonra
9. gün
11.gün
12.gün
13. gün
14. günde yapılmış
dikkat ettiyseniz ovulasyondan sonraki 9. gün yani adete 5 gün kala negatif
11. ve 12. gün çok ama çok silik bir pozitif var
13. ve 14. gün gözle seçilebilinen bir çizgi mevcut:CüvCüv:

sonypics111de3.jpg

Bu testlerde ovulasyonun 10. günü yapılmaya başlanmış
Ne yazıkki ilki negatif ama umutsuzluğa yer yok bakın nasılsa çift olmuş çizgiler :asigim:

a10-16tests.jpg

cok güzel olmuş emeğinize saglık

Arkadaşlar bende adetten 3 gün önce test yapmıştım silik çıktı sonra ertesi günü yaptığım daha silik çıktı farklı marka olduğu için ertesi sabah 3. de ilk yaptığım markayla daha belirginleşmişti bazı testlerde çıkmasaa bile farklı markayla deneyin gebelik şüpheniz varsa...

X