Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Senin sonuç nasıl çıktı arkadaşım ?

Hic ihtimal vermiyordum kendimden emindim adetim iki gun gecti kan testi yaptırdım 5.01 hamile degilsin dediler asla gecikmem adetim dört gun gecikti yine kan verdim sonuc 147 çıktı iki haftalık dediler adetim bir hafta gecti sonuc 764.3 kadın dogum a henüz gidemedim bide troid problemim var ins bı sıkıntı olmaz 23 aylik bı kızım var suan istemiyordum ona haksızlık ediyormuşum gibi geliyor daha kucuk kendimden emindim sadece bir gunluk yumurtlama günüme denk gelmiş istesem denk getiremem Allah'ın taktiri hayırlısı olsun diyelim yapacak bişey yok keseyi görmeden rahat edemeyeceğim sat 5 agustos hic uyumlu değil oda kafamı karıştırdı

Hic ihtimal vermiyordum kendimden emindim adetim iki gun gecti kan testi yaptırdım 5.01 hamile degilsin dediler asla gecikmem adetim dört gun gecikti yine kan verdim sonuc 147 çıktı iki haftalık dediler adetim bir hafta gecti sonuc 764.3 kadın dogum a henüz gidemedim bide troid problemim var ins bı sıkıntı olmaz 23 aylik bı kızım var suan istemiyordum ona haksızlık ediyormuşum gibi geliyor daha kucuk kendimden emindim sadece bir gunluk yumurtlama günüme denk gelmiş istesem denk getiremem Allah'ın taktiri hayırlısı olsun diyelim yapacak bişey yok keseyi görmeden rahat edemeyeceğim sat 5 agustos hic uyumlu değil oda kafamı karıştırdı

Hayırlı olsunnn hamılesın :) ınsallah hayırla devam eder ve cok sasırdımm cunku benımde 11 eylulde 5 cıktı betam... Umıdım azdıı ama artabılır dıyodumm vee sen cıktın karsımaaa artan bırı ama benım soyle bı durumum var dun kanama oldu ama yerlesme kanamasımı rel mı bılmıyorumm dun ara ara geldı kırmızı yanı ama ınsan regl olmasın dıyo :) bazı ınsanlarr regl de oluolarmıss yaa gebeyken umut edıyorum takiiiii ikinci kan testini yapıncaya kadar bakalım yarın yaptırcam kafamdan cıkarayım dıye sende bılgılendır mutlaka arakadasımmm

Merhaba kızlar benim de 3 ay önce adetim 5 gün gecikmişti idrar testi yaptım aynı daha önce resim paylaşan arkadaşlar gibi çok silikti direkt negatiftir diye düşündük doktora gitmedik biraz daha bekledik 10 gün gecikti ama o gün çok az kanamam geldi ve çok fena ağrım olmuştu kan testi yaptırdım negatif çıktı.
Şimdi o fotoları görünce aklıma takıldı acaba hamileydim de düşük mü yaptım :KK43: ama doktor anlardı dimi düşük olsaydı?

Offf hayırlı değilmiş demekki ozaman ne diyelim RABBİM bilir :)

canmm benm iki üç testimde silik çıktı ama kanda 1 çıktı.testleri boşver bende artk güvenmiyorum.bebeğimz olsa bence düşmez sımsıkı tutunur :)

canmm benm iki üç testimde silik çıktı ama kanda 1 çıktı.testleri boşver bende artk güvenmiyorum.bebeğimz olsa bence düşmez sımsıkı tutunur :)

Doğru söylüyosun canım ama işte insanın aklı karışıyo :KK43: İnş öyle bişey olmamıştır. Bu arada geçen ay tekrar gittim doktora yumurtalıklarımda iltihap varmış ondan hamile kalmam çok zor olurmuş. 10 tane iğne verdi penisilin yaptırdım iğne bittikten 20 gün sonra tekrar kan tahlili yaptır dedi bu pazartsi yaptırcam işte inş geçmiştir iltihap:KK43: benim kanda ASO değerim yüksek çıkmıştı 400 çıktı normalde en fazla 200 çıkması gerekiyomuş bu iltihap olduğunu gösterirmiş. Bakalım inş hemencecik geçer gider de bebişim gelir bir an önce :KK34::KK49:

Doğru söylüyosun canım ama işte insanın aklı karışıyo :KK43: İnş öyle bişey olmamıştır. Bu arada geçen ay tekrar gittim doktora yumurtalıklarımda iltihap varmış ondan hamile kalmam çok zor olurmuş. 10 tane iğne verdi penisilin yaptırdım iğne bittikten 20 gün sonra tekrar kan tahlili yaptır dedi bu pazartsi yaptırcam işte inş geçmiştir iltihap:KK43: benim kanda ASO değerim yüksek çıkmıştı 400 çıktı normalde en fazla 200 çıkması gerekiyomuş bu iltihap olduğunu gösterirmiş. Bakalım inş hemencecik geçer gider de bebişim gelir bir an önce :KK34::KK49:

ayy şu aşamaları atlatta artık bebek için hızla yola koyul inşallah :) hadi bakalm :)

merhaba bayanlar; beklenen adet tarihim 21 eylül ,son 5gün yani. ben dayanamayıp dün öğlen işe gitmeden önce test yaptım çok fazla zamanım olmadığı için koyu çizgi görmeyince testi banyoda bırakıp çıktım. 2gündür eklem ve baş ağrılarından şikayetçi olduğum için hastaneye gidip ilaç almak istdm, ancak kan testi istedim.doktora ağrı kesicibile içemşyorum, şüpheli durumum olkabilir dedim. beni hiç kaele ye almadan antibiyotik yazdı. eve gönderdi. ilaca bugünde devam ediyorum. yanlız dün öğlen yptığım teste bu sabah tekrar baktım. 2.çizgi hafif silik. şimdi ben bu ilacı kullanmaya devam mı edeyim? anlamadım gitti :KK43:

Benim Bat yarın. Dayanamayıp öğlen bir test yaptım silik ikinci çizgi çıktı. Umutlanıyorum ama cuma günü (yani bat a 4 gün kala) kan testi 2.0 çıkmıştı :KK43: yarın sabah saatinde denemek için bir test aldım. Çok istiyorum bu bebeği, göğüslerimde ağrı yumurtalığımda batma var! Yarın sonucu paylaşacağım hepimizin hayırlı haberlerini almak dileğiyleee

merhaba bayanlar; beklenen adet tarihim 21 eylül ,son 5gün yani. ben dayanamayıp dün öğlen işe gitmeden önce test yaptım çok fazla zamanım olmadığı için koyu çizgi görmeyince testi banyoda bırakıp çıktım. 2gündür eklem ve baş ağrılarından şikayetçi olduğum için hastaneye gidip ilaç almak istdm, ancak kan testi istedim.doktora ağrı kesicibile içemşyorum, şüpheli durumum olkabilir dedim. beni hiç kaele ye almadan antibiyotik yazdı. eve gönderdi. ilaca bugünde devam ediyorum. yanlız dün öğlen yptığım teste bu sabah tekrar baktım. 2.çizgi hafif silik. şimdi ben bu ilacı kullanmaya devam mı edeyim? anlamadım gitti :KK43:

kullanma canım benm tavsiyem bu belli olana kadar

Benim Bat yarın. Dayanamayıp öğlen bir test yaptım silik ikinci çizgi çıktı. Umutlanıyorum ama cuma günü (yani bat a 4 gün kala) kan testi 2.0 çıkmıştı :KK43: yarın sabah saatinde denemek için bir test aldım. Çok istiyorum bu bebeği, göğüslerimde ağrı yumurtalığımda batma var! Yarın sonucu paylaşacağım hepimizin hayırlı haberlerini almak dileğiyleee

:nazar::nazar:hamisisiniz Allahim tamamini erdirsin:emir_bebek:

Yine silik kizlar bi bakin yha kafayi yicm

Eklentiler

• $Ufff.jpg
    $Ufff.jpg
    175,9 KB · Görüntüleme: 112
Ben de adete 4 gün kala test yaptım. İkinci çizgi yok ama ikinci kısım tamamen pembe oldu ilk 5 dakika içerisinde. Adet gecikmesini beklemek en doğrusu ama yine de merak işte bizimkisi. Acaba böyle bir sonuçla karşılaşan oldu mu aranızda???

4. Tup bebek denemem ve sabah ilk idrarla yaptigim testte 2. Cizgiyi silik gördüm. Oglen aksam yaptim. 2. Cizgiden eser yok. Erken yaptigim icin sabah ilk idrardami görülmüştür yoksa test mi bozuktur anlamadim. Yarin sabah tekrar deneyecegim. Sizce neden boyle oldu?

ben yeniyim önceki akşam test yaptım adetim 2-3 gün geçti ikinci çizgi silik çıktı ama baya belli dün akşam tekrar yaptım aynı silik ama belirgin bu sabahta yaptım aynı çok belirgin ama diğer çizgiden daha soluk ve ince hamilemiyimdir acaba akşam kan testi yaptırsammı beklesemmi 1-2 gün

buarada benim bir kızım var ama oda 4 sene sonra oldu çok şükür kızıma hamile kalmadan öncede bir iki kere silik çizgi çıkmıştı ama hamilelik yoktu adet olmuştum

ya inşallah hamileyimdir kızım 5 yaşında daha fazla beklemek istemiyorum 1senedir uğraşıyoruz allah bütün isteyenlere versin inşallah çok çok zor bir durum

adetime 6 gun var arkadslar dun test yaptım yıne her zaman ki gibi :) negatif cıktı sonra koydugum yere bi gun sonra baktım 2 .çizgi de vardı sonra kan tahlılı verdım ama negatif cıktı.daha oncede test yapmıştım bi gunsonra bakmıstım ama 2,cizgi yoktu ne biliyim öyle gorunce heycanlandım kan verdım ama bişey cıkmadı sabırla adet gunumu bekliyorum ama bel agrılarım kasık agrım cok fazla

X