Pozitif İdrar Testi Örnekleri

adetime 6 gun var arkadslar dun test yaptım yıne her zaman ki gibi :) negatif cıktı sonra koydugum yere bi gun sonra baktım 2 .çizgi de vardı sonra kan tahlılı verdım ama negatif cıktı.daha oncede test yapmıştım bi gunsonra bakmıstım ama 2,cizgi yoktu ne biliyim öyle gorunce heycanlandım kan verdım ama bişey cıkmadı sabırla adet gunumu bekliyorum ama bel agrılarım kasık agrım cok fazla

slm kızlar ben yenıyım bu sıtede ama bı haftadır takıp edıyom 11 gunum gectı ve test yaptım negatıf cıktı kan tahlılı yaptırmayada korkuyom :18:

ben yeniyim önceki akşam test yaptım adetim 2-3 gün geçti ikinci çizgi silik çıktı ama baya belli dün akşam tekrar yaptım aynı silik ama belirgin bu sabahta yaptım aynı çok belirgin ama diğer çizgiden daha soluk ve ince hamilemiyimdir acaba akşam kan testi yaptırsammı beklesemmi 1-2 gün

buarada benim bir kızım var ama oda 4 sene sonra oldu çok şükür kızıma hamile kalmadan öncede bir iki kere silik çizgi çıkmıştı ama hamilelik yoktu adet olmuştum

ya inşallah hamileyimdir kızım 5 yaşında daha fazla beklemek istemiyorum 1senedir uğraşıyoruz allah bütün isteyenlere versin inşallah çok çok zor bir durum

Cnm hemen yaptir kan testini beklemene gerek yok. Silikte olsa 2. Çizgi belirdiyse hamilesin. Allah tamamina erdirsin insallah. Benim icinde dua et lütfen :)

Cnm hemen yaptir kan testini beklemene gerek yok. Silikte olsa 2. Çizgi belirdiyse hamilesin. Allah tamamina erdirsin insallah. Benim icinde dua et lütfen :)

eveet yaptırdım bu akşam kan testini 10 dakikada verdiler sonucu pozitif gebesiniz dediler anlatamam orda salak salak sırıtışımı hala sırıtıyorum sürekli senin içinde dua edicem canım ve her isteyen için allahım herkesin yüzünü güldürsün senin nezamandır olmuyor bir sorun varmı dokt. ne diyor

eveet yaptırdım bu akşam kan testini 10 dakikada verdiler sonucu pozitif gebesiniz dediler anlatamam orda salak salak sırıtışımı hala sırıtıyorum sürekli senin içinde dua edicem canım ve her isteyen için allahım herkesin yüzünü güldürsün senin nezamandır olmuyor bir sorun varmı dokt. ne diyor

İnşallah sağlıklı sıhhatli kucağına almak nasip etsin Allah. Cok sevindim:) bana gelince yaş 27 ama bende yok yok. Çikolata kisti, miyom, polip, tek tüp kapalı, rahimde sekil bozuklugu, sperm sayi ve kalitesi düşüklüğü. . Sayisiz ameliyattan sonra hepsine care bulduk ama yumurta rezervim cok cok düşük. Bununda çaresi yok maalesef. 2 asilama 4 tüp bebek tedavisi oldum. 3. Tüp Bebek tuttu sadece. Onuda 9 haftalikken kaybettim. 4. Tüp bebek sonucunu pazar günü ogrenicem ama orta kalite tek embriyo gelisti ve transfer yapıldı idrar testim negatif. Buda olmadi buyuk ihtimalle :KK43: anlayacağın umutsuz vakayim sanırım. Pek inancim kalmadi

İnşallah sağlıklı sıhhatli kucağına almak nasip etsin Allah. Cok sevindim:) bana gelince yaş 27 ama bende yok yok. Çikolata kisti, miyom, polip, tek tüp kapalı, rahimde sekil bozuklugu, sperm sayi ve kalitesi düşüklüğü. . Sayisiz ameliyattan sonra hepsine care bulduk ama yumurta rezervim cok cok düşük. Bununda çaresi yok maalesef. 2 asilama 4 tüp bebek tedavisi oldum. 3. Tüp Bebek tuttu sadece. Onuda 9 haftalikken kaybettim. 4. Tüp bebek sonucunu pazar günü ogrenicem ama orta kalite tek embriyo gelisti ve transfer yapıldı idrar testim negatif. Buda olmadi buyuk ihtimalle :KK43: anlayacağın umutsuz vakayim sanırım. Pek inancim kalmadi

ne denir bilmiyorum allah yardımcın olsun daha 27 yaşında hastanelerden çıkamamışsın allah kimse yi hastane kapılarında süründürmesin bende çok hastanelerde kaldım kendim için deil ailemle alakalı hastanelerdeydik hep inşallah olur canım ya hani olmazsa evlatlık düşünürmüsünüz biraz ara verip rahatlaman da gerek çok sıkıntı yapmışsındır belki ilerde hiç beklemediğin bir anda kendiliğinden olur olabilir olmaz diye bişey yok

ne denir bilmiyorum allah yardımcın olsun daha 27 yaşında hastanelerden çıkamamışsın allah kimse yi hastane kapılarında süründürmesin bende çok hastanelerde kaldım kendim için deil ailemle alakalı hastanelerdeydik hep inşallah olur canım ya hani olmazsa evlatlık düşünürmüsünüz biraz ara verip rahatlaman da gerek çok sıkıntı yapmışsındır belki ilerde hiç beklemediğin bir anda kendiliğinden olur olabilir olmaz diye bişey yok

Yumurta rezervi cok dusuk oldugu icin erken menapozdan dolayi doktorlar ara vermek istemiyorlar. Menapoza girene kadar tüp bebek denemelerimiz devam edecek. Umutlar tamamen tukenirse henüz karar vermedim ama yumurta donasyonu ya da evlatlik dusunecegim.

5 günüm geçiyodu dün akşam test yaptım silikte olsa gayet görünür bi şekilde ikinci çizgi çıktı tabi ben üzülüymmi seviniymi bilemedim kızım daha 15 aylık neyse gece boyu gözümü kırpmadım desem yeridir
ama sabah kalktıktan 1saat sora regl oldum
bu neyin nesiydi anlayamadım

Arkadaşlar bebetime test kullanan var mı? Testi yaptıktan 2 dk sonra 2. çizgi belirgin bi şekilde oluştu. Bugün adet günümdü. Henüz regl olmadım. Var mıdır kullanan? Lütfen yardım :KK43:

$image.jpg

Arkadaşlar bu benim testimin resmi adetim 2 gün geçtikten sonra yaptım bu şekilde çıktı ertesi günü kan tahlili yaptırdım 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim

su cumanin yuzu suyu hurmetine insAllah ummadigin anda yollar bebegini guzelim umutsuzluk bize yakismaz guzelim duacinim

mrb . bnm de bat günüm 15 i civari. son 2 aydır 16 ve 15 inde adet olmustum. ancak bu ay 14 ünde ve 15 inde sadece leke geldi. adet olacam diye bekledim ancak hala adet olmadım. 2 gün önce evde kendim test yaptım 2 defa ikisinde de silik olarak 2. çizgi de çıktı (idrar testi). tatil olduğu icin doktora gidemedim. Pzts gdcm ınş. kan testi icin. hamile olabilir miyim acabA. cvp verebilirseniz Ck memnun olurum.

mrb . bnm de bat günüm 15 i civari. son 2 aydır 16 ve 15 inde adet olmustum. ancak bu ay 14 ünde ve 15 inde sadece leke geldi. adet olacam diye bekledim ancak hala adet olmadım. 2 gün önce evde kendim test yaptım 2 defa ikisinde de silik olarak 2. çizgi de çıktı (idrar testi). tatil olduğu icin doktora gidemedim. Pzts gdcm ınş. kan testi icin. hamile olabilir miyim acabA. cvp verebilirseniz Ck memnun olurum.

hamisiisn cnm kann testi yaptir kesinlesir

mrb arkadaşlar bgn kan testi yaptırdım doktor hamilesin dedi. değer de 1369.78 yazıyor. Ama değer yazan arkadaslarinkiyle farklı mi anlaMadım. değer konusunda tecrübeli arkadaslR yardımcı olur musunuz.... doktor hiç açıklama yapmadı başka. Bn de heyecandan unuttum bsy sormadım..bu arada bebeği olmayıp dileyen herkese hayırlısıyla nasip olur ınş... hayırlısıyla hamilelere de kucağına almak nasip olur ınş .... bu arada ailelerimize haber vermek için erken mi acaba... (sonuçta bu duyguyu ailelerimizlede paylaşmak istiyoruz)

mrb arkadaşlar bgn kan testi yaptırdım doktor hamilesin dedi. değer de 1369.78 yazıyor. Ama değer yazan arkadaslarinkiyle farklı mi anlaMadım. değer konusunda tecrübeli arkadaslR yardımcı olur musunuz.... doktor hiç açıklama yapmadı başka. Bn de heyecandan unuttum bsy sormadım..bu arada bebeği olmayıp dileyen herkese hayırlısıyla nasip olur ınş... hayırlısıyla hamilelere de kucağına almak nasip olur ınş .... bu arada ailelerimize haber vermek için erken mi acaba... (sonuçta bu duyguyu ailelerimizlede paylaşmak istiyoruz)

öncelikle hayilri olsun cnm bnm degerin gayet guzel
bence 3 ayi beklemeni tavsiye ederim ailene solemen konusunda cok olumsuzluk yasaniyor bu sefer ailen duyunca herkes duyuyor Allah korusun kayip söz konusu olunca sorluar nedenler nicinler pesini birakmiyor soru yagmuyurna tutuluyorsun
insAllah sen yasamazsin bole durum en azindan tedbir diyelim buna
3 sefer dusuk yasadim ilkini solemistik bu sefer herkes bebek neden olmadi dogmasi lazimdi sudur budur yiprandim acikcasi
diger ikisini solemedim en azindan kimse aciyarak bakamadi bana :KK43:

Arkadaşlar merhaba,
Adet günüme 2 gün var. Bu gün erken dönem gebelik testi aldım 2. çizgi hafif silik pembe renkli çıktı. emin olmak için 2. erken dönem gebelik testi aldım oda aynı şekilde. Ben yine inanamadım normal gebelik testi aldım ondada hafif silik pembe çizgi var. Yarın sabah ilk iş kan testi yaptıracağım sizce hamile miyim?
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Arkadaşlar merhaba,
Adet günüme 2 gün var. Bu gün erken dönem gebelik testi aldım 2. çizgi hafif silik pembe renkli çıktı. emin olmak için 2. erken dönem gebelik testi aldım oda aynı şekilde. Ben yine inanamadım normal gebelik testi aldım ondada hafif silik pembe çizgi var. Yarın sabah ilk iş kan testi yaptıracağım sizce hamile miyim?
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:ivetttttttttttttttttttttttttttttttttttttt :emir_bebek:yolda:KK16:

Sabaha kadar uyumadim desem yeri buran once kan testi yaptirmak istiyorum kizlar dua edin sonucu hemen sizinle paylasacagim. İcim icime sigmiyor kimselerede bisey daha soyleyemedim sonuc negatif cikar diye catlamak yzereyim

Sabaha kadar uyumadim desem yeri buran once kan testi yaptirmak istiyorum kizlar dua edin sonucu hemen sizinle paylasacagim. İcim icime sigmiyor kimselerede bisey daha soyleyemedim sonuc negatif cikar diye catlamak yzereyim
kizlar ovulasyonda gebelige bakmakmak icin sabah ilk idrarlami yapmak gerekiyor testi

X