Pozitif İdrar Testi Örnekleri

$IMG-20131217-WA0000.jpg

kızlar bu test pozitif mi?

bu testi dün yaptım batım yarın gerçi yarın yine tekrarlıycam ilk defa böle bir test gördüm :KK50:

Eklentiler

• $IMG_0158.jpg
    $IMG_0158.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 125
kızlar test yapım şimdi. 1. çizgi çıktı 2.çizginin olduğu yerde boya akması gibi bişey var boş değil sanki boyası akmış eğrik buyruk anlamadım yardım lütfen:KK5::KK5::KK5::KK5:

kızlarr yardım lütfen test yaptım 1.çizgi belirgin tamam ama 2. çizgi mürekkebi akmış boya gibi sizceee hamilelik ihtimalim?????????

Kumsal aynen benımde öyle oldu test bölümünde pembe boya enıne akmıs bıcımsız olarak.. Marka BebeTıme. Senınkı?

fg test . anlamadım gebelik ihtimalimiz varmı sanki boyası akmış gibi böyle anlamadım çıldırcam :KK43:((:-)43::KK43:

aynen bende anlamadım bozukta olsa öyle cıkması garıp.. Yıne test yapıcam yarın sabah veya bu akşam. Sende bır test yap belkı cıkar?

Benim bat 22 test yapsam mı?illa sabah mı yapmak lazım.akşam yapıp pozitif gören varmı kızlar

Aynen benımde bat 22 gebelık ıhtımalım var. Testlerım sılık cızgı gıbı. Belırtıler az cok var. Test yapıcam adet günüm geldıgındede.. Sen ne durumdasn?

Aynen benımde bat 22 gebelık ıhtımalım var. Testlerım sılık cızgı gıbı. Belırtıler az cok var. Test yapıcam adet günüm geldıgındede.. Sen ne durumdasn?
Ozaman gebesindir.hayırlı olsun canım.ben dün akşam yapmıştım negatif.kırmızıları bekliyorum .hayırlısı olsun .aslında sen kan testi yaptırsan netleşir

Emın olamıyorum o sılık cızgıler nerdeyse hıc yok sonra hıc gözükmüyor. İnş. Hayırlısı olur hakkımızda. Test yapıcam belkı. Adetım pazar gnüydü. Kahverengı lekelenmem oldu bune merak edıyorum yerlesme akıntısı olablırmıs

Emın olamıyorum o sılık cızgıler nerdeyse hıc yok sonra hıc gözükmüyor. İnş. Hayırlısı olur hakkımızda. Test yapıcam belkı. Adetım pazar gnüydü. Kahverengı lekelenmem oldu bune merak edıyorum yerlesme akıntısı olablırmıs

Kaç defa yaptın?lekenmeler yerleşme kanaması olabilir

kizlar bende bat icin 22 araligi bekliyorum dayanamadim az once bi test yaptim psiklojik bi nedir belli belirsiz ikinci cizgiyi gordugumu dusunuyorum off pazartesi bi gelseydi kesin sonucu o zaman alabilirim dimi direk saglik ocagina kan testinemi gitsem acaba fikirlerine ihityacim var

X