Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Merhaba arkadaşlar, size bir sorum olacaktı. İdrar testinde 2.çizginin dağılması, yani testte pembe bir renk dalgası oluşturması, testin bozuk olduğunu mu gösterir. Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım. Adetim 14 gün geçti. Panikledim...

kızlar slmmmm..heyecandan hemen size yazıp sormak istedim.ben cumartesi akşamı test yaptım hafif t bölgesinde pembelik vardı.sonra çöpe attım erttesi gün sabah işe gitmeden önce bir baktım ki 2.çizgi silik çıkmış.şimdi sizce durum ne?tekrar yapıcam testimi 1 kaç gün geçtikten sonra...

merhaba arkadaşlar, size bir sorum olacaktı. Idrar testinde 2.çizginin dağılması, yani testte pembe bir renk dalgası oluşturması, testin bozuk olduğunu mu gösterir. Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadım. Adetim 14 gün geçti. Panikledim...

aynısı dün başıma geldi.sabah aynı markadan bi daha test yaptm koca tek çizgi :KK43: yani tekrar sabah ilk idrarla yap.umarım sonuç pozitiftir.)

kızlar slmmmm..heyecandan hemen size yazıp sormak istedim.ben cumartesi akşamı test yaptım hafif t bölgesinde pembelik vardı.sonra çöpe attım erttesi gün sabah işe gitmeden önce bir baktım ki 2.çizgi silik çıkmış.şimdi sizce durum ne?tekrar yapıcam testimi 1 kaç gün geçtikten sonra...

canım sabah ilk idrarınla muhakkak yap.bendede aynı durum oldu sabah idrarım negatifti.inşallah hayırlı haberler verirsin :))

adetime daha 3 gün var ve ben dayanamayıp bu sabah test yaptım sonuç negatif:KK43: çıkmama ihtimali varmı

var tabiki zaten idrar testlerinin adetten sonra yapılması gerekiyo once cıkması bi ihtimal ama sn adet gununu bekle.. tbi sana diyorum ama bende cok yaptım hata 1gun gecti kan verdım negatif ti neyse dedim sonucta daha adet olmadım ama bi sonraki gun oldum..onumuızdeki aya kaldı artık 3. ayımız bu hayırlısı olsun inş hamilesindir

var tabiki zaten idrar testlerinin adetten sonra yapılması gerekiyo once cıkması bi ihtimal ama sn adet gununu bekle.. tbi sana diyorum ama bende cok yaptım hata 1gun gecti kan verdım negatif ti neyse dedim sonucta daha adet olmadım ama bi sonraki gun oldum..onumuızdeki aya kaldı artık 3. ayımız bu hayırlısı olsun inş hamilesindir

bizimde bu ikinci denememiz çok takıyorum çok saçma biliyorum ama dayanamıyorum geçen ay bende kan verdim o sonucu alınca yıkıldım resmen.eşimde üzülüyo büyü artık milletin on sene olmuyo sen daha 2 ayda pes ediyosun diyo e haklı

bizimde bu ikinci denememiz çok takıyorum çok saçma biliyorum ama dayanamıyorum geçen ay bende kan verdim o sonucu alınca yıkıldım resmen.eşimde üzülüyo büyü artık milletin on sene olmuyo sen daha 2 ayda pes ediyosun diyo e haklı

biz hemen olacak bizim niye olmuoy diye dusunuyoruz ama gayet normal vucut kendini hazırlıyo..baska seyler var.. acele etmemek lazım da olmuyo 3 ay da ben baya idrar testi kan testi yaptırdım ama bu ay bisey yapmıycam sadece yumutrlama gununu takıp etcem bide yenı okudum folik asitte kolaylastırıyomus hamıleliği bnde degerim düsüktü folik asit kullancam

Arkadaşlar merhaba buraya yeni üye oldum dün pozitif testimi görünce gece hastaneye gidip kan tahlili yaptırdım 145,26 çıktı 2-3 haftalık hamilesin dediler korunmafıpım tek gün vardı o günde ovülasyon günümmüş bi kerede hamile kaldım yani :) aslında ön kontrollere galan gitmiştim folik asit kullanıyordum Ekim'de başlayacaktık :) nasip 24 Ağustos'a mış şimdi süreç nası ilerleyecek çok küçük

Bu arada adetime beş gün kala kan ve idrar testi yaptırmıştım sonuç negatifi ikisinde sonra adetimi iki gün geçince idrar tahlili yaptım markası al-bi gebelik testiydi :) kesinlikle adetiniz geciktiğinde testleri tekrarlayın

caným hamile olmana çok sevindimmmm Rabbim kucaðýna almayýda nasip eder inþallahhh çok çok çokk dikkat ettt :KK16::21::KK9::emir_bebek::nazar:

cok tesekkur ederim cnm...
adey gunumde kanda 366 cikti. sukur. dr. cok begendi degerimi.
bir de ustten ultrasonla bakti. rahim cok guzel kalinlasmis 10 gun sonra pit pitlar icin gel dedi :KK66:)
yani bunlarin hepsi 4+0 da oldu canim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba buraya yeni üye oldum dün pozitif testimi görünce gece hastaneye gidip kan tahlili yaptırdım 145,26 çıktı 2-3 haftalık hamilesin dediler korunmafıpım tek gün vardı o günde ovülasyon günümmüş bi kerede hamile kaldım yani :) aslında ön kontrollere galan gitmiştim folik asit kullanıyordum Ekim'de başlayacaktık :) nasip 24 Ağustos'a mış şimdi süreç nası ilerleyecek çok küçük

Benimde aynı durum oldu mutsuzum suan gerçi tam olarakta belli değil anlayamadım uc yerde kan verdim yarın test sonucumu alacağım hamileyim diye cok üzülmustum suan istemiyordum bakalım hayırlısı artık

Son düzenleme:
3 temmuzda kurtaj oldum bebek gelişmedi eylulun 3 unde regl olmam gerekıyordu en gec daha oncekı dusukte oyle olmustu
Regl olmadım ama agustosun son haftası denedık hep doktorum regl olmadan da denemelere baslayabılırsın demıstı ve ayrıca mayısta gec dollenme olmustu

6 -9-10 eylulde ıdrar testlerı yaptım sılık cıktı hep esımde ısrarla kan yapalım var mı yok mu bılelım dedı dun aksam yaptık betam 5 cıktı!!!!! Artabıılırr demıstım ... Amaaa sabah bı kalktım pempe kırmızı gıbı kanamam var nedır sımdı bu boyle bısey yasayan var mı duydunuz mu??? Regl mı oldummm yerlesmemıı kan testı yaptırmamma gerek var mı yıne???

Yrdımızınızı beklıyorumm lutfen

3 temmuzda kurtaj oldum bebek gelişmedi eylulun 3 unde regl olmam gerekıyordu en gec daha oncekı dusukte oyle olmustu
Regl olmadım ama agustosun son haftası denedık hep doktorum regl olmadan da denemelere baslayabılırsın demıstı ve ayrıca mayısta gec dollenme olmustu

6 -9-10 eylulde ıdrar testlerı yaptım sılık cıktı hep esımde ısrarla kan yapalım var mı yok mu bılelım dedı dun aksam yaptık betam 5 cıktı!!!!! Artabıılırr demıstım ... Amaaa sabah bı kalktım pempe kırmızı gıbı kanamam var nedır sımdı bu boyle bısey yasayan var mı duydunuz mu??? Regl mı oldummm yerlesmemıı kan testı yaptırmamma gerek var mı yıne???

Yrdımızınızı beklıyorumm lutfen

Bence işi riske atmadan doktora git düşük tehlikesi varsa ilaç verir iğne yapar ... Biz ne söylesek doğru olmaz çünkü kanaman gelmiş riske atma derim ben :)

arkadaşlar merhaba buraya yeni üye oldum dün pozitif testimi görünce gece hastaneye gidip kan tahlili yaptırdım 145,26 çıktı 2-3 haftalık hamilesin dediler korunmafıpım tek gün vardı o günde ovülasyon günümmüş bi kerede hamile kaldım yani :) aslında ön kontrollere galan gitmiştim folik asit kullanıyordum ekim'de başlayacaktık :) nasip 24 ağustos'a mış şimdi süreç nası ilerleyecek çok küçük

canım bu güzel haberini hiç kutlayan olmamış.tebrik ederim anneciği öncelikle :) sonrada soru sorayım izniyle :) kan testim negatif demiştin.adetten kaç gün önceydi ve kan değerin kaç çıkmıştı canm öğrenebilirmyn lütfen :) bende aşılama yaptırdım aşılamamın 11.günü 1 çıktı :) yarın doktora gidip tekrar kan vercemde o yzden soruyorum 1 in yükselmesi imkansız dimi :)

canım bu güzel haberini hiç kutlayan olmamış.tebrik ederim anneciği öncelikle :) sonrada soru sorayım izniyle :) kan testim negatif demiştin.adetten kaç gün önceydi ve kan değerin kaç çıkmıştı canm öğrenebilirmyn lütfen :) bende aşılama yaptırdım aşılamamın 11.günü 1 çıktı :) yarın doktora gidip tekrar kan vercemde o yzden soruyorum 1 in yükselmesi imkansız dimi :)

Benim 0.10 çıkmıştı 5 Eylül'de 10 Eylül gecesi de 145.26 çıktı bat :9 eylüldü Cumartesi kontrole gidicem ama bugün idrar tahlili tekrar yaptım ikinci çizgi baya belirgindi 10 Eylül'e göre arasında baya fark var hormon artmış yani :) ben zaten hamile kaldığım günü biliyorum bebişim şuan 17 günlük daha çok küçük teyzesi :) iki haftanın tam başında gitmiştim ınsallah sağlıkla kucağıma alırım bebişimi :) senden de güzel haberler bekliyorum

Benim 0.10 çıkmıştı 5 Eylül'de 10 Eylül gecesi de 145.26 çıktı bat :9 eylüldü Cumartesi kontrole gidicem ama bugün idrar tahlili tekrar yaptım ikinci çizgi baya belirgindi 10 Eylül'e göre arasında baya fark var hormon artmış yani :) ben zaten hamile kaldığım günü biliyorum bebişim şuan 17 günlük daha çok küçük teyzesi :) iki haftanın tam başında gitmiştim ınsallah sağlıkla kucağıma alırım bebişimi :) senden de güzel haberler bekliyorum

valla umut oldun yemin ederim ama hayırlısı tabiki yarın bende alırım sonucumu rabbim benmde yüzümü güldürsün inşallah.yazarm canm sağolasn :)

Merhaba kızlar benim de 3 ay önce adetim 5 gün gecikmişti idrar testi yaptım aynı daha önce resim paylaşan arkadaşlar gibi çok silikti direkt negatiftir diye düşündük doktora gitmedik biraz daha bekledik 10 gün gecikti ama o gün çok az kanamam geldi ve çok fena ağrım olmuştu kan testi yaptırdım negatif çıktı.
Şimdi o fotoları görünce aklıma takıldı acaba hamileydim de düşük mü yaptım :KK43: ama doktor anlardı dimi düşük olsaydı?

Offf hayırlı değilmiş demekki ozaman ne diyelim RABBİM bilir :)

X