Pozitif İdrar Testi Örnekleri

çok hafif 2 çizgi belli oluyo 1 2 gün sonra tekrarla . teprik ederim bu arada

gerçekten mi :) cok tesekkur ederim benim adetlerim düzensiz adetime 1 hafta kala kanda baktırdım 0.01 olan testlerim o zaman 1.20 çıktı yükselir inş salı günü tkrr gidecem saglık ocagına seninde böyle görmene sevindimmm

son adet tarihin ne zamndı cnm bnm adet olmama 3 gün var ama gebelik belirtileride var test alsam çıkrmı bilmiyorum

yani bak geç döllenme mi oldu o zaman kan testi yaptırmısmıydın ılk gebelıgınde
aynen gec döllenme olmuştu kızım doğdugunda 9aylık dogdu ama 8 aylık bebek gbi küçük tü 2 kg dogmuştu. ben sunuda söyleyim sana bundan 1 1bucuk hafta önce bnden kanama geldi çok az normalde hiç böyle şeyler olmaz düzenlidir adetlerim doğumdan sonra bile 6 gün sürdü lohusalıkgım kafam çok karışık hayırlısı olsun hakkımızda

canım o zamn adetinden önce mi yapmıstın kan testini değerin kactı mesela benım adetten once 1.20 normalde hep 0.01 cıkıyodu

canım o zamn adetinden önce mi yapmıstın kan testini değerin kactı mesela benım adetten once 1.20 normalde hep 0.01 cıkıyodu
ben hiç kan testi yaptırmadım adetim geçti 2 gün idrar testi yaptım negatifti 20 ggün geçince yaptım 2 çizgi çıktı biri silikti ama hemen kadın doğuma gittim ultrason yaptılar 5 haftalık çıkmıştı.

markası bebe time . uzerınde 5-20 dk bekleyin diyor. 15 dk sonra yukarıdaki hale geldi. şimdi çektiğim fotoda 30 dk sonraki hali . ikinci çizgi silik görünüyor. ama 30 dk gçmişti.

kan verdim az önce 2 saat sonra sonucunu alacam insallah ben de hamileyimdir

inşallah canım hayırlısı olsun. güzel sonuçlar alırsın umarım. bizimle de paylaş. benim hamileliğim malesef düşükle sonuçlandı. bende bu ay tekrar çalışmalara başlıyorum. darısı başıma olsun inşallah :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…