Pozitif İdrar Testi Örnekleri

cnmm yumurtlamadan sonraki 9. gunum. iki testte hemen pembe oldu :KK66:))

$dpo10-1.jpg Eki Görüntüle 794187 Eki Görüntüle 794188

bunlar da benim test örneklerim :KK54:

$resim 2.jpg $resim.jpg bunlarda benim mıratech erken gebelik testlerim.aşılamamın 6.günü çok çoook erken bir tane evde vardı sırf kullanıp atimde bir daha almim diye yaptım görünüyomu bilmiyorum ama çok silik çizgi gördüm ben hayırlısı :)

Yarın adet olmam gerekiyo adet belirtilerim de var ama normal de gunumden once oluyodum bu sefer olmadım idrar testi yaptım negatif yarın olmazsam kan vercem ins bu ay tutsun ya:)

Selamm kızlarr bugün test yaptım ikinci çizgi silik çıktı hamileyimm yarın doktora gidicezz hayırlısı bakalımm hatırlarsanız 4-5 eylül regl olmayı bekliyorum diye söylemiştim hatta kasık ağrılarımda vardı adet olacakmışım gibi bugün öylesine bi yapayım dedimm gözlerime inanamadım çok mutluyum çok şükür yarın hemen doktora gidicemm içimde hep bi his vardı herkes hamile değilsin demişti :))

Selamm kızlarr bugün test yaptım ikinci çizgi silik çıktı hamileyimm yarın doktora gidicezz hayırlısı bakalımm hatırlarsanız 4-5 eylül regl olmayı bekliyorum diye söylemiştim hatta kasık ağrılarımda vardı adet olacakmışım gibi bugün öylesine bi yapayım dedimm gözlerime inanamadım çok mutluyum çok şükür yarın hemen doktora gidicemm içimde hep bi his vardı herkes hamile değilsin demişti :))

ayyyyyy hayırlı uğurlu olsun darısı başımıza inşallahhhhhhhhh:KK52:

Eki Görüntüle 794466 Eki Görüntüle 794467 bunlarda benim mıratech erken gebelik testlerim.aşılamamın 6.günü çok çoook erken bir tane evde vardı sırf kullanıp atimde bir daha almim diye yaptım görünüyomu bilmiyorum ama çok silik çizgi gördüm ben hayırlısı :)

canımcım yazmasamda tekip ediyorum seni.
aşılama heyecanını vs :KK16: hepsini okudum.
inşallah bebişin seninledir. bana da pozitif gibi geldi ama hayırlısı bakalım :KK19:

canımcım yazmasamda tekip ediyorum seni.
aşılama heyecanını vs :KK16: hepsini okudum.
inşallah bebişin seninledir. bana da pozitif gibi geldi ama hayırlısı bakalım :KK19:

canım arkadaşım bende seni uzaktan takp ediyorum :) birçok kişi ilaç etkisidir diyor bilmiyorum yüce mevlam ne isterse o olur ama 14 aydır ilk defa bu silik çizgiyi gördüm olmasada daha büyük gayretle devam edicem inşallah..inancını biliyorum ve senin duanada güveniyorum ismim hatice ismen dua edersen çok mutlu edersin beni.gerçekten çok teşekkür ederim çok mutlu ettin beni..Allah razı olsun.

merhaba bende az önce test yaptım ve çift çizgiyi gördüm ama bi sorun var, ben idrara maksimum çizgisinden fazla yani sonuç bölgesinin üstüne kadar daldırdım dalgınlıkla, acaba sonuç doğrumudur, yaptığım test şerit olanlardan, yani kağıttan..

Bat ım bugun henuz adet olmadım kan versemmi cıkarmı kızlar acaba ne dersiniz bikac gun beklemek zor gelıyo:)

X