Pozitif İdrar Testi Örnekleri

çift çizgiyi görmeden kana gitmiycem. geçen aylarda denemiştim onu ama 1.20 yle dödüm eve. yani hiç bişey yoktu.

bu sabah tekrar gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı galiba dünki test bozuktu :KK43:(((((

bende yeni doktordan geldim hamileymisim. bende evde iki test yaptim ilk bes dk bir sey yoktu sonra baktigimda cizgi vardi bende inanmamistim ama yeni doktorda gebelik testi yapti evdekilerle ayni gosterdi daha yeni baslayan bir hamilelik dedi yani pozitif eger cift cizgiyi hangi sekilde olursa olsun goruyorsan hamilesin tecrubeyle sabit...insallah oylesindir arkadasim:)

bende yeni doktordan geldim hamileymisim. bende evde iki test yaptim ilk bes dk bir sey yoktu sonra baktigimda cizgi vardi bende inanmamistim ama yeni doktorda gebelik testi yapti evdekilerle ayni gosterdi daha yeni baslayan bir hamilelik dedi yani pozitif eger cift cizgiyi hangi sekilde olursa olsun goruyorsan hamilesin tecrubeyle sabit...insallah oylesindir arkadasim:)

tebrik ederim Rabbim tamamına erdirir inşallah

kızlar sabah farklı iki marka test yapmıştım tek çizgi demiştim. şimdi tekrar hayalet çizgi var. bu durumu yaşayanlar ya da bilgisi olan var mı iki gündür aynı durumu yaşıyorum...

kızlar sabah farklı iki marka test yapmıştım tek çizgi demiştim. şimdi tekrar hayalet çizgi var. bu durumu yaşayanlar ya da bilgisi olan var mı iki gündür aynı durumu yaşıyorum...

kuzum sen kana gitsene ya..
yoksa bişey adetini geciktirmemiş olursun..
beklenti artıkça adet gecikir..
dilerim o çizgi bebiş çizgisindendir:KK34::KK34:

Son düzenleme:
Bende yaptigimda 2. Çizgi yok gibiydi sonra biraz belirginlesti inanmadim farkli 2 marka test aldım birinde hic yoktu digerinde yine cok silinikti... kan testi yaptirdim hamileyim inşallah seninde öyledir:)

bu günde aynı şey oldu ya yine silik çizgi ama saatler sonra bu test ne zaman hemencecik çıkacak ve ben çift çizgi göreceğim.

beta hcg yükselmiyor henüz öyle sanıyorum...

bugun test yaptin adetim 2 gun gecti ikinci cizgi ilk cizgi kadar koyu ayni nerdeyse renkleri inanilir gibi degil yani su an ne yapacagimi hic bilmiyorum hafta sonu da girdiartik pazartesi acilen kan testine cok heyecanli dusuk olan gebeligimde bile yaptigimda bu kadar koyu cikmamisti Allah hepimize hayirlisini versin ne denirki beklemek zorundayim

ben de bu sabah test yaptım 3 dk bekledim ve attım şimdi bi baktım hayalet bi çizgi vardı lütfen yorumlayın arkadaşlar
canım bende test yapmıştım fakat hiç çizgi oluşmamıştı 5 dak.içinde. Sonra bende wc nin çöpüne attım. 3.günün sonunda beklettiğim idrar testi sonucunda hafif bir silik çizgi gördüm. Daha sonra çöpten diğer testleri aldım meraktan baktım. Mucize gibiydi. :KK1: Onlarda gözükmeyen çizgiler gözüküyodu :KK9::KK9:

Gerçi sonra kimyasal gebelik geçirdim ama olsun. Herşeyde vardır bir hayır. Allah'ım en uygun zamanda versin herkese en hayırlısından ve sağlıklısından İnşallah.

bugun test yaptin adetim 2 gun gecti ikinci cizgi ilk cizgi kadar koyu ayni nerdeyse renkleri inanilir gibi degil yani su an ne yapacagimi hic bilmiyorum hafta sonu da girdiartik pazartesi acilen kan testine cok heyecanli dusuk olan gebeligimde bile yaptigimda bu kadar koyu cikmamisti Allah hepimize hayirlisini versin ne denirki beklemek zorundayim
Hayırlı olsun canıımm:KK16:
bazı özel hastanelerde 7/24 betahcg bakılıyor. Bir araştır istersen..:KK49:

arkadaşlarrrrr bende hamile olup bende testimi paylaşmak istiyorummmmm:)

yaptığım ovulasyon testlerde görüyorum çift çizgiyi sadece.....

hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum Rabbim tamamına erdirsin inş..

Sanırım ben az önce yanlış yere sormuşum.. Bende test yaptım bugün adetimin 32. Günü 30-35 günde adet oluyorum.. İdrarı damlattım ikinci çizgi çıktı sonra biraz dağıldı C bölgesine doğru acaba test bozuk olabilir mi? Yada negatif mi bilemedim fotografını yüklemeyide beceremedim.. Yardımcı olursanız sevinirim iyi gecelerr

Sanırım ben az önce yanlış yere sormuşum.. Bende test yaptım bugün adetimin 32. Günü 30-35 günde adet oluyorum.. İdrarı damlattım ikinci çizgi çıktı sonra biraz dağıldı C bölgesine doğru acaba test bozuk olabilir mi? Yada negatif mi bilemedim fotografını yüklemeyide beceremedim.. Yardımcı olursanız sevinirim iyi gecelerr

resmi yüklersen daha iyi yardımcı olabiliriz canım testte de yanlışlık olabilir tabiki

X