Pozitif İdrar Testi Örnekleri

hangi marka test aldın ki yine mi bi önceki gibi oldu test

yok farklı marka ile yaptım.. ama o kadar silikti ki çook dikkatli bakarsan anca gözüküyo gölge gibi.. o yüzden pek ciddiye almadım.. ama pembe kanamam bitti gibi bişey akıntım çoğaldı normalde adete kadar kuru olurum.. salı gününe kaldı doktor işim bakalım ne dicek.. merakla bekliyorum..

yok farklı marka ile yaptım.. ama o kadar silikti ki çook dikkatli bakarsan anca gözüküyo gölge gibi.. o yüzden pek ciddiye almadım.. ama pembe kanamam bitti gibi bişey akıntım çoğaldı normalde adete kadar kuru olurum.. salı gününe kaldı doktor işim bakalım ne dicek.. merakla bekliyorum..

valla bnde çok merak ettim ama bak eğer hamile değilsen adet söktürücü falan verirse doktor içme bekle biraz mutlaka yaz bekliyorum

hanımlar benim gebelik testi ile ilgili bir sorum var !

2 -3 gündür önce pembe gelen sonra kahve sonra dahada koyuya dönüşen bir lekelenmem var halada az az devam ediyor. yerleşme kanaması mı acaba dedim ama emin olamadım test yaptım 30 dk sonra 2. çizgi silikti sonra o çizgi yavaş yavaş C bölümündeki çizgi ile birleşti bu ne demek?

hanımlar benim gebelik testi ile ilgili bir sorum var !

2 -3 gündür önce pembe gelen sonra kahve sonra dahada koyuya dönüşen bir lekelenmem var halada az az devam ediyor. yerleşme kanaması mı acaba dedim ama emin olamadım test yaptım 30 dk sonra 2. çizgi silikti sonra o çizgi yavaş yavaş C bölümündeki çizgi ile birleşti bu ne demek?

testte bi hata olabilir kan testi yaptır bence

kızlar size birşey sorucam sat 06 haziran
26-27 günde bir geliyo adetim.bugun test yaptım net bir şekilde negatif çıktı:KK43:
1yada2 temmuzda hastalanmam gerek ben çok erkenmı test yaptım sizce
belirtilerim göğüslerim şişmedi ağrımıyo sadece dokununca göğüs uçlarım acıo
uykulu hallerdeyım sureklı
midem karnım şişti resmen
midem çok ekşiyo bazen bulanıyo
bide dün adetim gelmişti rüyamda ondan çok etkilendim. genelde bu rüya hamilesin demek oluyomuş

biraz erken yapmışsın testi belirtiler için henüz çok çok erken 6-7.haftadan sonra oluyor genelde bunlar kafan taktıkça adetin gecikir oluruna bırak inşallah hamilesindir

benimde beklenen adet tarihim 7 temmuz ama belki silik çizgi ile öğrenirim diye yarın test yapıcam çıkmazsa bi kaç gün sonra yine yaparım çünkü hemen öğrenmek istiyorum çooookkk sabısızımmm hayırlısı

benimde beklenen adet tarihim 7 temmuz ama belki silik çizgi ile öğrenirim diye yarın test yapıcam çıkmazsa bi kaç gün sonra yine yaparım çünkü hemen öğrenmek istiyorum çooookkk sabısızımmm hayırlısı

benimde beklenen adet tarihim 6 temmuz dün yaptım negatif çıktı moralim çok bozuldu biraz daha bekle seninde moralin bozulmasın :KK43:

benimde beklenen adet tarihim 6 temmuz dün yaptım negatif çıktı moralim çok bozuldu biraz daha bekle seninde moralin bozulmasın :KK43:

az önce yaptım negatif o ışıkta bak şu açıda bak sabah sabah şekilden şekle girdim :) bende belki silik çizgi ile öğrenirim diye sabırsızlık yapıyorum normal negatif çıkması gecikmeden sonra bakın diyor biz ta ne zamandan başlıyoruzzz :)

az önce yaptım negatif o ışıkta bak şu açıda bak sabah sabah şekilden şekle girdim :) bende belki silik çizgi ile öğrenirim diye sabırsızlık yapıyorum normal negatif çıkması gecikmeden sonra bakın diyor biz ta ne zamandan başlıyoruzzz :)

hayırlısı ile bizde inşallah güzel güzel çift çizgileri görürüz.

dün akşam yaptırdım 4 haftalık bebişim :KK17::KK17:

öncelikle hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Birkaç sorum olacak
değeriniz kaç çıktı kasık ağrıların var mı ben de adetime 2 gün kala ve adet günü yaptım ve pozitif çıktı adetim 2 gün geçiyor buarada dün de en yakın arkadaşımın düğünü vardı yoruldum biraz dün akşam yatarken kasık ağrılarım oldu son bir haftadır oluyor da normal mi diye sormak istedim

öncelikle hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.Birkaç sorum olacak
değeriniz kaç çıktı kasık ağrıların var mı ben de adetime 2 gün kala ve adet günü yaptım ve pozitif çıktı adetim 2 gün geçiyor buarada dün de en yakın arkadaşımın düğünü vardı yoruldum biraz dün akşam yatarken kasık ağrılarım oldu son bir haftadır oluyor da normal mi diye sormak istedim

Adet olmam gereken günde idrar testi yaptığımda silik çizgi çıktı.
1 gün geçince yaptığımda pozitif çıktı.
Dün çıkan kan testide 398 . yani 4+1 oluyormuş rapora göre.
Kasık ağrıları çok nadir oluyor.Eğilip kalmaya çok dikkat etmek gerekiyor.Yorulmamak lazım , ondan olabilir.
Bana sorarsan normaldir bu ağrılar :KK34:

Adet olmam gereken günde idrar testi yaptığımda silik çizgi çıktı.
1 gün geçince yaptığımda pozitif çıktı.
Dün çıkan kan testide 398 . yani 4+1 oluyormuş rapora göre.
Kasık ağrıları çok nadir oluyor.Eğilip kalmaya çok dikkat etmek gerekiyor.Yorulmamak lazım , ondan olabilir.
Bana sorarsan normaldir bu ağrılar :KK34:

benim de adetimin 2. günü bugün ben de yarın gideceğim doktora inş kan değerim iyi çıkar bir sorun olmaz tşk ederim cnm

$fotoğraf.jpg

kızlarrrr yumurtlamam 28 inde oldu yanı bugün henüz 7 gun gecti dün gece saat 22:30 gibi bu testi yaptımmm sizce durum nedir yorum beklıyorum
son adet tarihim : 12 haziran

X