Pozitif İdrar Testi Örnekleri

kızlar meraba uzun zamandır sizleri burdan takip ederken bende üye olayı dedim..
geçen ay 18 nisan da kanamam gelmişti.. bu ay ovulasyon testi denedik ve 9 mayısta laboquick marka erken gebelik testini denedim ikinci çizgi silik çıktı sonra burdan araştırayım dedim bi kaç kişi bu testin güvenilir olmadığını sölemiş pozitif çıkıp ta gebe olmayanlar varmış diye bende önemsemedim gebe olmadığımı düşündüm ama şimdi adet günüm 2 gün gecikti şüphelenmeye başladım.. bu arada adetle ilgili hiç bir belirti yok sadece göğüslerim hafif ağrıyo normalde bugünlerde kasıklarımın ağrısından duramazdım.. bugün bi test daha aldım sabah yapayım diyorum. sizce hamilemiyimdir acaba :KK43:

Mrb arkadaslar bir kac haftadir takip ediyorum forumlari ilk kez bugün birseyler yazmak nasip oldu:) Bende yukarda yazan testten bugun denedim 2. Çizgi cok silik acaba guvenilir mi ovulasyonun 10-11. Günü

Mrb arkadaslar bir kac haftadir takip ediyorum forumlari ilk kez bugün birseyler yazmak nasip oldu:) Bende yukarda yazan testten bugun denedim 2. Çizgi cok silik acaba guvenilir mi ovulasyonun 10-11. Günü

bende aynı marka testle adete 10 gün varken öğrenmiştim..
hemen çıkmıştı ikinci çizgi..
sonra düşük yaptım:KK5::KK5::KK5:

Cok erken öğrenmişsin normalde 10 gün önce cikmaz herhalde... Gecmis olsun ne kadarlıkken düşük oldu??

canım benimki erken döllenmeydi..
o ay erken yumurtlamıştım:KK1::KK1:
testte çıkınca hastaneye gittim pozitifti:KK1::KK1:
öğrendikten 1-2 hafta sonra kaybettim..
1,5 aylıkken gitti..:KK5::KK5:

merhabalar. adetim 8 gün geçti. az evvel kaset test aldım ama sonuç negatif çıktı. çok güvenemiyorum da. kasıklarımda ara ara sancı oluyor. dün bacak ağrısından duramadım, yolda bile yürüyemedim akşam olunca hep yatmak istiyorum. halsizim. geçen 2 ay soğan kürü yaptım ve adetim 29 günde bir olmay abaşladı bu ay yapmadım. normalde 33 gündür adet dönemim. geçen sene 1 düşük oldu. o zaman 40. gün test yapılmıştı sağlık ocağında ve haöile çıkmıştım. cumayı bekleyip yine test yapıcam. inşallah hamileyimdir.

Kizlar bu test ne anlama geliyor yardim edin lutfen :KK43: bugun adet olmam gerekiyodu test yaptim boyle cikti bisey anlamadim :s

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    13,6 KB · Görüntüleme: 143
imdesire sagol canim insallah senin de pozitif cikar... Dayanamayip kan testi de yaptirdim hamileymisim. bu arada idrar testimi adet gunu yaptim sonuc cikti. gununuzun gecmesini beklemeye gerek yok silik de olsa 2. Cizgi pozitif sonuc demekmis ayrica kan testini adet gunune 4 gun kala yaptirabiliyomusuz bunu da ogrendim ssizler icin:) Allahim isteye herkesi bebeklerine kavustursun insallah...

Kizlar bu test ne anlama geliyor yardim edin lutfen :KK43: bugun adet olmam gerekiyodu test yaptim boyle cikti bisey anlamadim :s

imdesire sagol canim insallah senin de pozitif cikar... Dayanamayip kan testi de yaptirdim hamileymisim. bu arada idrar testimi adet gunu yaptim sonuc cikti. gununuzun gecmesini beklemeye gerek yok silik de olsa 2. Cizgi pozitif sonuc demekmis ayrica kan testini adet gunune 4 gun kala yaptirabiliyomusuz bunu da ogrendim ssizler icin:) Allahim isteye herkesi bebeklerine kavustursun insallah...

tebriklerrrr yorumu yazmadan kan testiyle kanıtlamışsın zatennnnnnnnnnnnnn:KK76::KK76::KK76::KK76:
darısı tez vakitte başımıza inşallah..

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım; kafama takılan birşeyi sormak istedim size. en son 26 nisanda adet gördüm, biraz önce idrar testi yaptım C kısmında koyu çizgi T bölgesinde ise açık pembe bi bölge vardı. yani görüntü bölgesinin sağ yarısı komple açık pembeydi; sizce bu sonucu nasıl değerlendirmeliyim.

Bende idrar testiyle 4 gün önce öğrendim ama 2. Çizgi çok silikti guvenemedim dün kan tahlili yaptirdim hamileyim:) isteyen herkes için dua ediyorum en kısa zamanda inşallah iyi haberler alırsınız:)

iyi akşamlar hanımlar yarın adet tarihim bugün idrar testi yaptım sabah ilk idrarımla işe gitmeden önce tek çizgi görmüştüm. eve geldim ikinci silik bir çizgi var çok şaşırdım ama dikkatli baktığımda çubukta b ve t yazan kısım var ya t nin altında olması gereken çizgi b den de önce çıkmış kafam karıştı. Bebetime marka kullanan var mı test mi bozuk anlamadım bulunduğum ilde başka marka yok malesef :KK43:

bence idrar testi her ne zamn yapırsa yapılsın eğerki ikinci çizgi silik çıkıyorsa hamilelik vardır cok erken dönemde yapıldığı için silik çıkar.ben yaşadım

X