Pozitif İdrar Testi Örnekleri

günaydın.. tebrikler..bende bir alsam artık şu kan tahlil sonucumu. dün 2. çizgiyi çok silik gördüm. emin olamıyorum. test günümde cuma günü:KK43: 3. tüp bebek denemem. birazdan bir tane daha idrar testi yapıcam. dua edin noolurr kızlar bana..

şimdi tekrar yaptım testi. dünkinden daha açık pembe çıktı. dün yaptığımda uzun süre tuvalete gitmeyip yapmıştım, şimdikini bol su içtikten sonra gelen idrarla yaptım. bundan olabilir mi?

Tesekkur ederim. Kesin dogrudur dimi ya.esime soyleyip umutlandirmak istemiyorum. Cuma gunu kan testi yaptiricam. O kadar cok operasyon ameliyat gecirdim ve tedavi gordumki ruya gibi geliyo simdi hamile olmak. Negatif degil yani pozitif simdi oylemi:) heyecandan delirebilirim su an

günaydın.. tebrikler..bende bir alsam artık şu kan tahlil sonucumu. dün 2. çizgiyi çok silik gördüm. emin olamıyorum. test günümde cuma günü:KK43: 3. tüp bebek denemem. birazdan bir tane daha idrar testi yapıcam. dua edin noolurr kızlar bana..

şimdi tekrar yaptım testi. dünkinden daha açık pembe çıktı. dün yaptığımda uzun süre tuvalete gitmeyip yapmıştım, şimdikini bol su içtikten sonra gelen idrarla yaptım. bundan olabilir mi?

üzme kendini..
inşallah emeklerinin karşılığını alırsın:KK34::KK34:
su içmek testin rengini açar unutma..
bu gebelik testinde de ovulasyon testinde de geçerli bir durumdur..
bence cumayı beklemene gerek yok...
koş bir kan testine güzel haberleri bize de bildir canım:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
üzme kendini..
inşallah emeklerinin karşılığını alırsın:KK34::KK34:
su içmek testin rengini açar unutma..
bu gebelik testinde de ovulasyon testinde de geçerli bir durumdur..
bence cumayı beklemene gerek yok...
koş bir kan testine güzel haberleri bize de bildir canım:KK16::KK16::KK16:

idrar testi yaptığımı doktorum ve eşim dahil kimseye söyleyemiyorum. doktoruma erken yaptırmak istediğimi söyledim ama illaki cuma diyor. doktorumla beraber o kadar çok tedavi&ameliyat süreci yaşadık ki, başka yerde yaptırıp sonucu başkasının ağzından duymak istemiyorum. Birde bugünden yaptırırsam ve negatif sonuç alırsam depresyondan çıkamayıp bir kaç gün işe gelememekten korkuyorum:)

idrar testi yaptığımı doktorum ve eşim dahil kimseye söyleyemiyorum. doktoruma erken yaptırmak istediğimi söyledim ama illaki cuma diyor. doktorumla beraber o kadar çok tedavi&ameliyat süreci yaşadık ki, başka yerde yaptırıp sonucu başkasının ağzından duymak istemiyorum. Birde bugünden yaptırırsam ve negatif sonuç alırsam depresyondan çıkamayıp bir kaç gün işe gelememekten korkuyorum:)

desene cumaya kadar haberini bekleyecezz:KK33::KK33:
neyse geç olsun güç olmasın güzel olsun sonuçlar inşallah:KK51::KK51::KK51:

Kızlar benim 3. Tup bebek denemem. Transfer sonrasi 10. Gunum idrar testi yaptim. Cok silik pembe 2. Cizgi. Foto nasil koyabilirim buraya bi bakip yorumlasaniz. Hayalmi goruyorum acaba:)

Canım 3 gün önce bence test yaptım aynen seninki gibi çıktı.dünde bir arkadaşımın kararıyla kan verdim ve sonuç 165 çıktı.inş seninkide öyle olur:)

$20130502_113253.jpg

kızlar şimdi bi daha test yaptım. kesin hamileyim diyebilirmiyim artık. inanamıyorum hala. çizgi nasıl sizce? gayet belirgin değil mi???

Günaydın herkese :) Dün akşam iş çıkışı eşimle hastaneye gittik kan tahlili için, şansımıza doktor vardı; muayene olmak istermisiniz dediler ve kabul ettik. Ultrasonda belli belirsiz göründü kese, kan tatlili istedi doktor; yaptırdık 90,42 çıktı ve hamileyim :))) Çok yeni olduğundan kesenin henüz tam olarak görünmediğini söyledi doktor, 7 Mayıs'a gün verdi tekrar. Folik asit yazacakmısınız diye sorduk ama gerek yok bence falan dedi. Şüphe içindeyim...

tebrik ederim canımm
bak demedimmii hamilesin işteee
sağ salim kucagına alırsın inşallahhh
artık sıra bebiş ve kalp atışlarında :KK16:
sonra gelsin tekmecikler,cinsiyet tahmini ve heyecanlı bekleyiş.
Rabbim hakkınızda hayırlısı neyse onu versin canım. çok sevindim inan :KK16:

Eki Görüntüle 700477

kızlar şimdi bi daha test yaptım. kesin hamileyim diyebilirmiyim artık. inanamıyorum hala. çizgi nasıl sizce? gayet belirgin değil mi???

ooo çizgin gayet belirgin canım.
hayırlı olsun şimdiden :KK9:

tebrik ederim canımm
bak demedimmii hamilesin işteee
sağ salim kucagına alırsın inşallahhh
artık sıra bebiş ve kalp atışlarında :KK16:
sonra gelsin tekmecikler,cinsiyet tahmini ve heyecanlı bekleyiş.
Rabbim hakkınızda hayırlısı neyse onu versin canım. çok sevindim inan :KK16:

ooo çizgin gayet belirgin canım.
hayırlı olsun şimdiden :KK9:

Canım çok teşekkür ederim :)) Pazartesi günü için randevu aldım... Çok heyecanlıyım, günler geçmek bilmiyor sanki. Bir an önce görmek istiyorum. Bir de eşimin ailesinde de benim ailemde de ikiz gebelikler mevcut. Benim içimde de sanki öyle bir his var ve ultrasonda görmek için sabırsızlanıyorum :)

Eki Görüntüle 700477

büyük bir ihtimalle hamilesin hayırlısıyla allah kucağına almayı nasip etsin
bende bugün test yaptım aynı seninki gibi tam kırmızı değil ama çift çizgi pembe ama hala kendimi inandıramadım hamile olduğuma kasıklarımda ağrı var ve benim daha adetimin üstüden geçmedi bugün adet olmam gerekiyordu ama gebelik testim çift çizgi çıktı pazartesi tekrar yapacağım adet olmazsam:44:

kızlar sonucumu aldım 228 çıktı:) çok şükür.. doktor büyük ihtimalle ikiz dedi:) Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallahhh

doktorun ilk kan tahlilinde ikiz olduğunu nasıl anladı acaba :44:
adetinin üstünden kaç gün geçmişti acaba ultrasonda falanmı baktı anladı merak ettim
değerin normal gibi görünüyor ama hayırlısı olur inşallah :KK34:

X