Pozitif İdrar Testi Örnekleri

kızlar dayanamadım ben adetime bir gun kala idrar testi yaptım.tek çizgi çıktı. belirtilerim çok belirgin ama böyle olunca canım sıkıldı..

Cnm sabir adeti bir gun gecti negatifti
Test yaptigin gun iki gun pembe akinti geldi ve haftasonu bekledim
Bisey yok adeti 8 gin gecti test yaptim silik cikti ondan 4 gin aonra yaptim koyuydu iki cizgide
Ama malesef 3 hafta once kaybettim
Bekle insAllah hamissindir

Ikizler bi gobek atlarmis yani sizin cocuklar
Iki sahibi olabilir suda var kadin tarafinda ikiz varsa olabiliyo erkekle alakali degil pek :)
Bni haberdar edersen sevinirim cnm

Merhaba canim. Ben ertesi sabah tekrar ayni marka ile ikinci bir test daha yaptim. Onda daha koyu bir pembe ikinci cizgi cikti. Ama dedigin gibi her iki testte de sonrasinda pembe lekeler olustu. Ancak ikinci cizgiler hala belirgin sekilde yerinde. Ben kan testi yaptirmadim. 1 mayista doktora ilk randevuma gidecegim. Icini ferah tut cunku 30 dkdan sonra testte olusan hicbir degisiklik gecerli degildir.

Bebisin simdiden hayirli olsun. Insallah ikimiz de saglikli olarak kucagimiza aliriz :)

canım sıkma cnını cok gcemıs olsun. vardır bi hayır öyle dusun baska yapcak bişey yok. ıns en yakın zmnda hamıs kalırsın.

Merhaba arkadaşlar, ben aranıza yeni katıldım. Aslında forumunuzu uzun zamandır takip ediyorum, bir çok sorunumun yanıtınıda sizin sayenizde öğrenmiştim. Üye olma vakti geldi diye düşündüm ve kaydoldum. en son regl tarihim 26 mart 2013. 4 günlük gecikme sonrası bu sabah test yaptım ve çoğu arkadaşımın yaşadığı gibi bende şu silik çizgi olayına takılmış durumdayım. Bu akşam iş çıkışı kan tahlili yaptırmayı düşünüyorum ama bana biraz moral vermek ister misiniz? Testin resmini ekliyorum, yorumlarınıza ihtiyacım var...

Eklentiler

• $Fotoğraf0104.jpg
    11,9 KB · Görüntüleme: 136

hayırlı olsun arkadaşım hamilesin
4 günlük gecikme ve belirgin 2.çizgi...
kan tahlilinde de kesin sonucu alınca bizimle paylaş olurmu?
sağ salim kucagına alırsın inşallah canımcım

ayrıca birde şu var canım,
ikinci çizgi nezaman belirdi?
eger 5 dk içersinde çıktıysa o zaman kesin hamilesin :)
ama eger 2-3 saatten sonra çıktıysa kan tahlili yaptırmanı öneririm...
Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin canımcım

Çok çok teşekkür ederim, beni çok mutlu ettin arkadaşım. Sabah 06:30 gibi yaptım testi, 2 dk geçmeden 2.çizgi silik çıktı. Bu resimde hemen hemen 20 dk sonrasında çekildi, tabi bu arada biraz daha belirginleşti :) Ay çok mutluyum bennnnn :)

ooo o zaman tamamdır yaa
zaten idrarı damlattıgında çubuk tamamen ıslandıgında çizgi yawaşça belirmeye başlıyorsa doğruluk payı çok yüksek.
benim hem oğlumdaki hemde bundaki testlerim halen duruyor
atmaya kıyamıyorum.insan hayatında kaç defa pozitif test görüyor ki?

Rabbim sağ salim kucagına almayı nasip etsin inşallah canımcım.
kan tahlili sonucunun da 200-300 civarı çıkacagını tahmin ediyorum
bakalım tahminim tutucakmı

Yarın sabah inşallah güzel haberleri paylaşırım sizinle :) İyi dileklerin için teşekkür ederim... Bu arada teste bende gözüm gibi bakıyorum :)

Tesekkur ederim. Kesin dogrudur dimi ya.esime soyleyip umutlandirmak istemiyorum. Cuma gunu kan testi yaptiricam. O kadar cok operasyon ameliyat gecirdim ve tedavi gordumki ruya gibi geliyo simdi hamile olmak. Negatif degil yani pozitif simdi oylemi:) heyecandan delirebilirim su an

Günaydın herkese :) Dün akşam iş çıkışı eşimle hastaneye gittik kan tahlili için, şansımıza doktor vardı; muayene olmak istermisiniz dediler ve kabul ettik. Ultrasonda belli belirsiz göründü kese, kan tatlili istedi doktor; yaptırdık 90,42 çıktı ve hamileyim :))) Çok yeni olduğundan kesenin henüz tam olarak görünmediğini söyledi doktor, 7 Mayıs'a gün verdi tekrar. Folik asit yazacakmısınız diye sorduk ama gerek yok bence falan dedi. Şüphe içindeyim...

günaydın.. tebrikler..bende bir alsam artık şu kan tahlil sonucumu. dün 2. çizgiyi çok silik gördüm. emin olamıyorum. test günümde cuma günü 3. tüp bebek denemem. birazdan bir tane daha idrar testi yapıcam. dua edin noolurr kızlar bana..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…