Pozitif İdrar Testi Örnekleri

Kizlar merhaba araniza yeni katildim ben daha once iki bebegimi cennete gonderdim en son kasimin sonunda 5.5 aylikti bebegim simdi bu ay korunmayi birakmistik daha digerinin travmasini atlatamadigim icin aslinda hem cok istiyorum hem korkuyorum neyse son adetim 18 martti dun evde 2 tane 5 liralik idrar testlerinden yaptim sabah ilk yaptim ikinci cizgi silik cikti aksam 5 saat kadar idrarimi tuttum yine ikinci cizgi silik cikti ikisindede ikinci cizgiler 3 dk icinde olustu cunku bildigim kadariyla 10 dk sonra olusan cizgiler biraz yanlis olabiliyormus kizlar sizce hamilemiyim daha onceki bebegimdede boyle olmustu yine ikinci cizgi silikti sonra kanda cikmisti

cnm bide kan testi yaptir gebeligin onaylasin

Eki Görüntüle 688454 çıplak gözle resimden çok daha belirgin görünüyo
cnm görüyorum bendede var iki tane böyle test 2side farklı marka ama bi problem var ben doğum kontrol kullanıyorum gerçi bu ay ilk defa kullandım ama sonuç ne çözemedim ama benim ilk gebeliğimdede böyleydi ve sonuç pozitifti hayırlısı olsun cnm inşallah.

Kızlar certain ultra erken gebelik testi yapan oldu mu aranızda?

ben denedim ilk 5 dk. içinde şeffaf gibi bi çizgi belirdi ümitlendim ama negatif olduğunu düşünüyorum doğru çıkarsa tekrar yazarım.
bir de içindeki kağıdı okuyunca 5-50 iu/ml hcg tespit eder giyor. certain in normal gebelik testi de aynı miktarda hormon tespit ettiği yazıyor. o zaman erken gebelik testi olmasının anlamı nedir onu bilemedim :)

slm PYRO CLINICE GEBELİK TESTİ bu marka testi kullanan varmı silik çıktı adetimden 1 gün geçti ama akşam yaptım testi ? nette bakınca bu test markası taklit ürünler içinde yazıyor

bende bu markayı yaptım dün öğln ikinci çizgi çok silik çıktı eczaneden aldım ama acaba taklitmidir ya bende umutlanıyodum

Iyi aksamlar kizlar. Asagida gebelik testimin resmi var, 10 dk once yaptim. Adetim 9 gun gecikti, resimde gorundugunden daha koyu. Yorumlarinizi rica ediyorum cunku inanamiyorumm. Cok heyecanliyim :)

Rica ederim cnm
Ne demek Allah yolunu acik etsin sagsalim kucagina al guzelim
Ocak 2014 topindesin yada 2013 aralik :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…