pozitif değil negatif değil silik değil hanımlar testime bakar mısınız

bugün adetim geçeli 2 gün oldu. gelen giden yok. ara sıra kasık ağrıları var olacakmışım gibi. ama o kasık ağrıları tam 8 gündür var. sabah ilk idrarla yaptım yine yok. yarında olmazsam çarşamba günü kan testi yaptıracağım. göğüslerim hafif şişti sanki olacakmışım gibi :S beklemek ne kadar zor yaaaaaa :KK22::KK61::KK61::KK61:
Hadi bakalım kaldı 2 gün canım inşallah güzel haberler verirsin

Hayırlısı olsun hakkınızda umarım vardır ama test bozuk olabilir. Bence adetinizi bekleyin. Benm adetim 2 gün geçmişti yine çıkmadı 4. Günde çok silik çıktı
bugün adetimin gecikmesinin 4.günü testlerde siliği geç t bölümünün yeri bile belli olmuo. kan testi içinde ümitlerim bitmek üzere. negatif çıkacak diye ona bile gitmiyor ayaklarım :KK61::KK61::KK61:

bugün adetimin gecikmesinin 4.günü testlerde siliği geç t bölümünün yeri bile belli olmuo. kan testi içinde ümitlerim bitmek üzere. negatif çıkacak diye ona bile gitmiyor ayaklarım :KK61::KK61::KK61:

Canım ne oldu kan testi yaptırdın mı?

Benimde adetime 5 gun var ve cok sabirsizlaniyorum. Adet tarihim bitti biteli bel agrisi cekiyorum .Bel fitigim var ama fitik agrisi degil adet zamani olan agridan hic gecmedi bu agri..iki gundur karnimda sislik ve asiri kalp carpintisi var bu sabahta hasta gibi uyandim agzimin hic tadi yoktu ogleden sonra duzeldi biraz..yumurtama doneminden sonra 3 gun gogus agrisi da cektim ama suan hic agri yok.Hamilelik zamani bu belirtileri yasayan var mi araniz da ?

Benimde adetime 5 gun var ve cok sabirsizlaniyorum. Adet tarihim bitti biteli bel agrisi cekiyorum .Bel fitigim var ama fitik agrisi degil adet zamani olan agridan hic gecmedi bu agri..iki gundur karnimda sislik ve asiri kalp carpintisi var bu sabahta hasta gibi uyandim agzimin hic tadi yoktu ogleden sonra duzeldi biraz..yumurtama doneminden sonra 3 gun gogus agrisi da cektim ama suan hic agri yok.Hamilelik zamani bu belirtileri yasayan var mi araniz da ?
hiç hamile kalamadık ki bilelim :KK70: :KK70: :KK70: inşallah senin belirtilerin hamileliktendir canım :)

benimde adetime 2 gün kaldı sabırsızlıla bekliyorum inşllah hamileyimdirr :KK51:

X