Popo değil fay hattı..

Bir kitapta diyordu ki,"kadınlar eşlerine iltifat etsin,karnının düzlüğünü,vücudunun yapısını övsün,bu erkekleri çok mutlu eder"Yoook yaa,sanki biz fıstık gibi değildik,vücut ne kadar düzelse eski hali gibi oluyor mu,biz doğurmasak adamlar nasıl baba olacaktı acaba..Bizi öveni biz dövüyoruz sanki...
Hamileliği,doğumu,vücut değişimini ben çekeceğim,bir de onu öveceğim,egoyu tavan yaptıracağım.Benim çatlağım az ve beyaz olduğum için pek belli olmuyor,ama yine de üzüyor,eşim beni teselli etsin asıl...

Küçük memeli küçük kalçalıyım giydiğim hemen herşeyin gayet de yakıştığını düşünüyorum. Herkesin vücut tipine göre bir stil ya da içinde kendini güzel hissedeceği giysiler vardır.

Kız asıl sana yakışır giysiler. Bütün mankenler küçük memeli ve popolu.

Benim popomda çatlakmış ve haberim bile yoktu. Bir gün annem söyledi. Çabuk büyüdün diye çatladı herhalde dedi. Ney dedim popomda çatlak mı var benim Ay meğer varmış da hiç dönüp bakmamışım

Çatlağın çözümü yok diye biliyorum.
Squat ise popoyu büyütür. Bacaklari kalınlaştırir. Sekilli ama büyük olmayan bir popom ve bacaklarim olsun istiyorsaniz; hem kardiyo hem sağlıklı beslenme hem de squat yapmaniz lazim. Kardiyoyla kas etrafındaki yağı yakip, squatla sekillendirmek lazim ki orantısız bir büyüklük olmasin.
Beli cok ince, kalcasi genis insanlar icin ama bence en guzel spor, kesinlikle pilates. Uzun vadede belirgin incelme ve orantili vucut sagliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…