Popo değil fay hattı..

Öncelikle gerçekten popomdaki çatlaklar fay hattı gibi..Ergenlik dönemimde doktora gittiğimde “hızlı bir büyüme” gerçekleştiğinden dolayı çatlakların oluştuğunu söylemişti. Bir sürü krem denedim, ev yapımı peelingler denedim.. yok.. hiçbir türlü azalma olmuyor. 55 kiloyum, popom ve göğüslerimde maalesef epey küçük ve yumuş yumuş. Ve popomda bir sürü pütürlükler var. Gün aşırı duş alıyorum ve her seferinde kese yapıyorum. Ama vücudum hiçbir zaman pürüzsüz olmuyor, mutlaka bir pütürlük var. Bunun için ne önerirsiniz? Meme ve popo küçük olunca da tahmin edersiniz ki elbiseler hiç yakışmıyor..

Bunlar bana özgüvensizlik olarak geri dönüyor. Birkaç yıl içinde evleneceğim, tabi sevgilim beğenir mi beğenmez mi pek umrumda değil açıkçası, fakat mühim olan bana kötü geliyor olması ve kendimi kötü hissediyor oluşum.. Bazı kadınları görüyorum, gerçekten taş gibi, sımsıkı ve dolgunlar..imreniyorum.. Bir ara squata başladım, tembellikten yarıda bıraktım. Sizce squatın bir faydası olur mu? Siz de yaptıklarınızı yazarsanız çok mutlu olurum. Şimdiden yardımcı olan herkese çok çok teşekkür ederim. Not: Bir sürü “popo” yazmışım itici olmuş, kusura bakmayın:olamaz::KK48:
48 kiloyum selülit ve pütürlük sıkıntısı bende de var :skandal: çözüm varsa uygulayacağım bıktım

Öncelikle gerçekten popomdaki çatlaklar fay hattı gibi..Ergenlik dönemimde doktora gittiğimde “hızlı bir büyüme” gerçekleştiğinden dolayı çatlakların oluştuğunu söylemişti. Bir sürü krem denedim, ev yapımı peelingler denedim.. yok.. hiçbir türlü azalma olmuyor. 55 kiloyum, popom ve göğüslerimde maalesef epey küçük ve yumuş yumuş. Ve popomda bir sürü pütürlükler var. Gün aşırı duş alıyorum ve her seferinde kese yapıyorum. Ama vücudum hiçbir zaman pürüzsüz olmuyor, mutlaka bir pütürlük var. Bunun için ne önerirsiniz? Meme ve popo küçük olunca da tahmin edersiniz ki elbiseler hiç yakışmıyor..

Bunlar bana özgüvensizlik olarak geri dönüyor. Birkaç yıl içinde evleneceğim, tabi sevgilim beğenir mi beğenmez mi pek umrumda değil açıkçası, fakat mühim olan bana kötü geliyor olması ve kendimi kötü hissediyor oluşum.. Bazı kadınları görüyorum, gerçekten taş gibi, sımsıkı ve dolgunlar..imreniyorum.. Bir ara squata başladım, tembellikten yarıda bıraktım. Sizce squatın bir faydası olur mu? Siz de yaptıklarınızı yazarsanız çok mutlu olurum. Şimdiden yardımcı olan herkese çok çok teşekkür ederim. Not: Bir sürü “popo” yazmışım itici olmuş, kusura bakmayın:olamaz::KK48:
Bol bol su içmelisin. Su içiyormusun?

Bi 25 gün yapabildim, her gün arttıra arttıra gittiğim için zor geldi ve tembellikten bıraktım maalesef.. Bir de çok araştırdım, yorumlara göz gezdirdim hep.. Çoğu kişi squat yapınca popolarının çok daha küçüldüğünü bacaklarının da roberto carlos gibi olduğunu yazmışlar, korktum açıkçası.. daha da küçülürse hiçbir şey kalmaz çünkü.
Squat popo kası geliştirip büyütür aslında. Ama tabi önce sıkılaşır, yağlar erir. Bu da küçülüyor gibi izlenim bırakır. Squat yapmaya başladıkca kaslarında hacmi artar. Biraz azim ve sabır gerekiyor. squat gerçektende yorucu ama.

Çatlaklar için çözüm yok maalesef, lazer tedavi bile kesin çözüm sağlayamıyor. Çok su için nemlendirin popoyu daha fazla artmasın yırtıklar. Popo için de yürüyüş+bisikler+squat...

Bana da Allah bi yerden vermiş bi yerden almış. Popo büyük göğüs küçük.. regl zamanımda az dolgunlasiyor diye nasıl mutluyum nasıl ama sonrası yine hüsran tabi :KK43: gebeligimde bile catlamadim. . Ama şu gogusler çok canımı skiyor.

Nasıl buyutsek ne yapsak ki

Catlaklar tazeyken bazi kremlerle geciyo ama kirmiziligi gecince care yok :KK43:

Çatlak tedavisi var, profesyonel olarak yapılıyor.Internetten araştırın istersiniz. Benim lazere gittiğim yerde vardı mesela.

maddi durumunuz iyiyse fit in time yapin
selulit catlak vs kalmiyor
bende para biriktiriyorum
hedefim subat gibi yaptirmak
bizim burda 10 seansi 750 tl
giden arkadaslarimi biliyorum tas gibi oldular

Selülit sporla geçiyor da,
O ergenlik çatlaklarına çözüm yok diyorlardı, hakikaten işe yarıyorsa bir araştırayım ben de

Kucuk ve catlaklar var ilginc gercekten hani cok buyuk olsa catlak olur normaldir nemlendirici de ise yarabilir cildiniz cok kuru ise

Bana da Allah bi yerden vermiş bi yerden almış. Popo büyük göğüs küçük.. regl zamanımda az dolgunlasiyor diye nasıl mutluyum nasıl ama sonrası yine hüsran tabi :KK43: gebeligimde bile catlamadim. . Ama şu gogusler çok canımı skiyor.

Nasıl buyutsek ne yapsak ki

Memeler için çörekotu yağıyla masaj bende çok işe yaramıştı, patlayacak gibi dolgunlaşmıştı..:KK23:ama masajı bırakınca yine fısss söndüler..

Selülit sporla geçiyor da,
O ergenlik çatlaklarına çözüm yok diyorlardı, hakikaten işe yarıyorsa bir araştırayım ben de
bi arkadasim gectigini soyledi gohacim ama herkeste ise yariyor mu bilmoyorum
benim de dogum catlaklarim var sinirimi bozan hem o yuzden hem de sıkılasmak icin istiyorum

Daha bugün bu konuyla ilgili birşeyler yazmıştım. Tekrar yazmamak adına kopyaliyorum. Aynı mesajım size de :)

Bir kadın için en etkili , en çabuk etki eden spor squat
İnternete 30 days squat challange yaz
Karşına çıkar zaten. Zamanında ben de yapmıştım.
Tam tahta olan popom yirmi günde şekillendi.
Gunde elli ile başlayıp yavaş yavaş arttiriyorsun. En azından şekilli bir vücudun olur, bir yerden kurtarirsin :))

Poponuzu siz görmediginiz icin sorun yapmayin bence. :KK53: Gorecek kisi dert etsin. Squat ise yaramiyor olsaydi bu kadar patlamazdi. Popo buyuttugu dogrudur. Ama catlaklar malesef tedavi edilmesi cok zor bir deformasyon. Onlarla barisik olmaya calisin.

X