Polikistikkk 🥹🥹

Allah bağışlasın çok sevindim çok güzel bi haber

Hadi ya , işin en önemli kısmı doğru tedavi yöntemi .. belki de doğru zaman değildir tevekkül edin isyan etmeyin rabbim nasip eder inşallah , aşılama vs denendi mi
Bintedavisi yok maalesef bu hastalığın ömür boyu devam ediyor bizle beraber keşke tıbbi bir çözümü olsaydı ama maalesef bazı kişiler polikistik over olduğunu bilmeden hamile kalıyor bazı kişilerde ciddi kısırlık yapıyor

Hadi ya , işin en önemli kısmı doğru tedavi yöntemi .. belki de doğru zaman değildir tevekkül edin isyan etmeyin rabbim nasip eder inşallah , aşılama vs denendi mi
3kez iğne hap tedavisi gördüm aşılama yaptıracak pisikoloji kalmadı yani çok mutsuzum çünkü doktorlar aşılama düşük tutmaz boşa denemeyin falan dedi

3kez iğne hap tedavisi gördüm aşılama yaptıracak pisikoloji kalmadı yani çok mutsuzum çünkü doktorlar aşılama düşük tutmaz boşa denemeyin falan dedi
Keşke gene de bi deneseydin olmazları olduran rabbimde bitiyor tüm iş , umutsuzluğa kapılmadan tevekkül et ve dene bence

Kız senle aynı durumdayız bende de pco var ama adetlerim ve hormonlarim gayet iyi ve düzenli eşimde de sıkıntı yok çok şükür ama aşılamaya bel bağlama ben iki defa yaptım tutmadı şimdi tüp bebek ile transfer aşamasındayım Rabb'im hayırlısıyla nasip etsin bizlere sanatavsiyem hiç maddi manevi yipratma kendini tüp bebeğe git ha rapor için elimde belgem olsun dersen de yap aşılamayı ama çok büyük bi beklentiye girme aşılamada şans dusuktur pco hastalarindadadahadadusuk canım inşallah seninki tutar

İnşallah rapor çıksın diye istiyorum bende denicez olmazsa tüp bebeğe geçicez rabbim izin verirse

Merhaba bende ileri derece pko hastasıyım,siz gene adet goruyormussunuz ben hiç adet görmem kendiliğinden (tarlusal) hap kullanırım adet olmak için yumurtalamada olmaz bende adet görmediğim için ama 2 kez aşılama oldum ikiside tuttu çok şükür 2 tane minnosum var.İnsallah sizinde tedaviniz güzel ilerler ve güzel haberler alırsınız.

Keşke gene de bi deneseydin olmazları olduran rabbimde bitiyor tüm iş , umutsuzluğa kapılmadan tevekkül et ve dene bence
Doktor senin yumurtaliklar sıkıntı dedi yoksa Allahtan ümit asla bitmez rabbim ol derse tedavisi bile olur ama pko da şöyle bi durum var aşılama öncesinde çok yumurta gelişiyor ve çoğul gebelik olmaması için aşılama iptal ediliyor benim öyle oldu yüksek doz iğneyi verdiler devlette

Bende 1 yumurta büyümüştü eşimde yıkama sonrası 2 milyon sperm kalmıştı 2.aşılamamızda bu spreme aşılama yapılmaz dedi bir kaç kişi ama rabbim ol dedi oldu tuttu bizde 2 yıldır ugraşıyorduk sebepsizdi bebeğim 8 haftalık kalbi durdu herşey nasip bende hiç olmaz sanmıştım şuan sanada öyle geliyordur ama rabbim isterse olur

Ay çok sevindim inşallah bizde öyle haber alırız

Hadi ya

Nasip işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…