Polikistik over ve çatlatma iğnesi

ASLI AKIN

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2022
2
0
25
Merhaba hanımlar
Bana polikistik over teşhisi konuldu adetimin 3.günü muayene çağırmıştı doktorum yumurtam catlamadigi birden söndüğü için letu isimli bir ilaç verdi ve 4 ağustosta tekrar kontrole çağırdı catlatma iğnesi tedavisi dedi konu hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim aranızda polikistik over olup catlatma ignesiyle sonuç alan var mı acaba ?

Merhaba hanımlar
Bana polikistik over teşhisi konuldu adetimin 3.günü muayene çağırmıştı doktorum yumurtam catlamadigi birden söndüğü için letu isimli bir ilaç verdi ve 4 ağustosta tekrar kontrole çağırdı catlatma iğnesi tedavisi dedi konu hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim aranızda polikistik over olup catlatma ignesiyle sonuç alan var mı acaba ?
Ben bir kez kullandim o ayda da sonuc alamadim ama alan cok var burada. Bana faydasi su oldu: igneden sonra ilginc bir sekilde adetim düzene girdi 32 gunde bir olmaya basladim 4 ay sonra da hamile kaldim.

Merhaba hanımlar
Selam, birinci denememde sonuç alamadim klomenle sonra letu ilaçla igne oldum şuan 12 gunum beklemedeyim.

X