Polikistik over ile tüp bebek deneyimim

Reglim düzenli genelde benim nadirende olsa kayabiliyor 1 hafta kadar ama son 7-8 aydır düzenli. Pcoslu olup doğal yoldan hamile kalanlarda var tabi bizde hem pcos eşimde de varikosel ve hareketsizlik vardı. 3-4 doktor Tüp bebek önerdi. Tüp bebek için ideal oluyor pcos bol yumurta bol embriyo oluyor. Benim 48 tane toplandı yumurta 13 ü 5. Günü gördü donduruldu 14 tanesinde 6. Güne götürmek istediler sayı fazla olunca ama göremediler. 1 tane transfer oldum bugün 6. Gün idrar testinde çift çizgiyi gördük kanda da değerlerim iyi çıkar umarim 😍🧿
Doktor bana çatlatma iğnesi yapalım demişti, bir an önce acele etmek lazım sanırım
Gönlünüze göre olur umarım tesekkür ederim🍀

Hatta baktım şimdi bir kez baktımıştım o da 10 cıkmış benim o zamab bayagı sıkıntılı herhalde
Sizde epey bol yumurta var demek işte çok olunca gelişimler yavasliyormus 1 tane atmak isterken 10 taneyi aynı anda büyütmeye çalışıyor gibi düşünün yumurtalık öyle olunca gelişimler geride kalıyor.

Sizde epey bol yumurta var demek işte çok olunca gelişimler yavasliyormus 1 tane atmak isterken 10 taneyi aynı anda büyütmeye çalışıyor gibi düşünün yumurtalık öyle olunca gelişimler geride kalıyor.
Anladım zorlu bi süreç bekliyor sanırım bizi de
Tüp bebek ücretleri ne kadar oldu

Anladım zorlu bi süreç bekliyor sanırım bizi de
Tüp bebek ücretleri ne kadar oldu
Aret beye gidiyorum ben toplama ve transfer için 70 bin verdik. Ama her gittiğinizde kan veriyorsunuz 640 TL gibi bisiydi ilaçlar pahalı epey aslında işlemlerden çok ilaclar iğneler vs. 130 bin civarı diyebilirim tabi gittiğiniz yere göre değişiyor tabi biz kalan embriyolari 1 yıllığına dondurduk tekrar aynı işlemlere gerek kalmasın diye hemde aynı maliyeti ödememek için 12 tanesi donduruldu bekliyor 20 bin ödedik. Tabi bu embriyo sayısına bağlı değişiyor fiyat. Aret hoca bazen bazı hastalarda yumurtası çok az veya aşırı çok olanlarda iğne tedavisi değilde hapla tedavi edebiliyor ondan fiyat belki sizde değişiklik gösterebilir.

Cok tesekkür ederim biz daha cocuk denemeye yeni basladık. Benim cok da vakit kaybetmeden aksiyon almam gerekli sanırım tesekkürler sag olub

Reglim düzenli genelde benim nadirende olsa kayabiliyor 1 hafta kadar ama son 7-8 aydır düzenli. Pcoslu olup doğal yoldan hamile kalanlarda var tabi bizde hem pcos eşimde de varikosel ve hareketsizlik vardı. 3-4 doktor Tüp bebek önerdi. Tüp bebek için ideal oluyor pcos bol yumurta bol embriyo oluyor. Benim 48 tane toplandı yumurta 13 ü 5. Günü gördü donduruldu 14 tanesinde 6. Güne götürmek istediler sayı fazla olunca ama göremediler. 1 tane transfer oldum bugün 6. Gün idrar testinde çift çizgiyi gördük kanda da değerlerim iyi çıkar umarim 😍🧿
Ay çok sevindim darısı isteyen herkese inşallah 😘

X