Pnömokok aşısı artık bedava

• Konu Sahibi sherry456
çok sagoooooooooooooool canımcım öpüyorum sizi

• Konu Sahibi sherry456
bu aşıyı yaptıranlar bebişleriniz nasıl etkilendi ne kadar sürdü tşkk.

• Konu Sahibi sherry456
benim bebeğimde sadece aşı yerinde kızarıklık oldu o kadar bi de ben rotayla birlikte yaptırdım bu aşıyı karmayla yaptırmadım ağır olur diye

• Konu Sahibi sherry456
çok sagoooooooooooooool canımcım öpüyorum sizi

canım şimdi geldim daha aşıdan.karmayla pnomokok u aynı anda yaptılar yok yapmıyoruz yaparsak 1 ay bekleyin falan demedi kimse özellikle sordum pnomokok karmadan daha ağır bi aşıymış öle dediler fitil verdiler paranox diye ateş olursa yarısını ver dediler.

bence sen sağlık ocağınla bi konuş benim verdiğim sağlık ocağının telefonunu da bi aa olmazsa onlara da bi sor .
öptüm sizi :)

• Konu Sahibi sherry456
Bizim sağlık ocağınada gelmiş salı günü karma aşı ile beraber yaptıracağız.Kızım şimdiye kadar hiçbir aşıda ateşlenmedi allaha şükür ama nedense içime bir korku düştüherkez zor deyince..Tüm bebişlere geçmiş olsun şimdiden...

• Konu Sahibi sherry456
canlarım ;
dün gece hep izledim zeynep i ateş yapmadı .36.8 olmuştu bi ara bi çay kaşığından az calpol verdim sakince uyudu karnı acıktıkça uyandı sadece.
çok şükür bişey olmadan atlattık.korkan anneler evinizde sizde ateş düşürücü fitil veya şurup bulundurun ...

• Konu Sahibi sherry456
arkadaşlar ben 4 gün önce yaptıdım kızıma karmayla birlikte biraz ateş yaptı sağlık ocağındakiler 6.ayda gel o zaman yine yapalım dedi bide 1 yaşında yapılacak mış sordum rota virüsünüde karşılasa bari

• Konu Sahibi sherry456
aşılar artık eskisi gibi değil pek ateş yapmıyor.ben pnomokoku geçen ay özelde yaptırdım sağlık ocağı bu ayda yapmak istedim yaptırtmadım dr.umuz 1 ay arayla olacak dedi.kızlar pnomoku devlet karşılıyorken elinizde imkan varsa rotayı yaptırmaya çalışın çok önemli bi aşı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…