Pnömokok aşısı artık bedava

• Konu Sahibi sherry456
kızlar bende konuştum sağlık ocağı yapıyormuş artık peki ben ilk dozunu ödedim ve yaptırdım 2. dozdan başlayabilirim heralde değil mi?

• Konu Sahibi sherry456
kızlar bende konuştum sağlık ocağı yapıyormuş artık peki ben ilk dozunu ödedim ve yaptırdım 2. dozdan başlayabilirim heralde değil mi?

istanbul un nersindesin ben arıyorum sağlık ocağını gelmediğini sölüyrlar ...nası iş bu anlamadımmmÇok üzgünüm çoook

• Konu Sahibi sherry456

Canım ben Ankaraya döndüğümden beri azda olsa nete giriyodum ama annemler Antalyaya döndüğünden beri sık giriyorum. Napayım sıkılıyorum tek başıma evde, kızım uyuyunca hop geliyorum :)) Umarım iyisindir bir sorun yoktur.
Pnömokok ateş yapmıyor, bacaktan yapılıyor. Benim kızım hiç olmamış gibiydi gün içerisinde.

• Konu Sahibi sherry456
ELVİN'İN 4.ayda 2.dozu yapıldı 2.ayda ilk dozu.4.ay için bizim beşiktaş sağlık ocağına sorduğumda getirin yapalım demişlerdi,henüz başlamamıştı.eğer 6dan sonra karşılanmıyorsa biz gene hastanede doktoruna yaptırıcaz demektir.

• Konu Sahibi sherry456
6 dan sonrasını da karşılıyormuş ben bu gün yaptırırken sordum hepsini biz yapacagız dedi hemşire

• Konu Sahibi sherry456

yine sağlık ocağında yaptırabilirsin.aşıya 6. aydan önce başlanması halinde hepsini bedava yaptırıyorsun.bizimde 2 dozda 6 aylık olmuş olacağız ama sağlık ocağı yapıyoruz dedi.

• Konu Sahibi sherry456
4 KERE yapılıyor galiba bundan sonrakileri bari sağlık ocağında yaptırıyımda ..pahalı çünkü,hiç olmazsa ihtiyacı olan bir şey alırım o paraya yavruma

• Konu Sahibi sherry456
elvincim merhaba canım sen beşiktaşta hanqi sağlık ocağını aradın ana sait çiftçiyi mi?ben aradım şimdi aşıyı siz alıyorsunuz dedi.Yani henüz oraya da gelmemiş.merak ettim bende ya diğer illerde genelde başlandı vurulmaya istanbulda henüz olmaması saçma geliyor.

• Konu Sahibi sherry456
Arkadaşlar bende 10 gün önce sağlık ocağına gittiğimde özel yaptırma yakında bizde ücretsiz yapacağız dendi.Yalnız gününü bilmiyoruz dediler.Hala belli değil bende Beyoğlu/Cihangir sağlık ocağına bağlıyım sanırım Beyoğlu ve Beşiktaş biraz geç başlayacak bu işe.Umarım bayramdan sonra gelirde yaptırırız...

• Konu Sahibi sherry456
beylikdüzü 80,yıl saglık ocagına bayramdan sonra gelecekmiş bilginize barış mah.ait canlarım beklemedeyim

• Konu Sahibi sherry456
Bugün kızımın karma aşısı vardı ilk pnomokoku olmuştuk şimdi sağlık ocağı vurdu.çok iyi oldu valla.

• Konu Sahibi sherry456
kızlar 6. ayla ilgisi yok siz ne zaman başlarsanız başlayın bedava yaptıracaksınız
önemli olan doğum ayı.
biz nisan doğumluyuz ve kaçırıyoruz
mayıstan itibaren doğan tüm bebeklere ücretsiz yapılıyor
bebeğiniz 7 aylıkken başlasanız da farketmiyor

• Konu Sahibi sherry456
ben dün sordum bizim sağlık ocagı yapıyormuş samandıra/kartal (karanfil sağlık ocagı)

• Konu Sahibi sherry456
4 buçuk aylık bugün yapıldı miniğime nasıl ağlıyoşa dudağını büze büze ya

• Konu Sahibi sherry456
canım yarın ben pnomokok aşısını vurdurucam haberin olsun
özlemcim arayan num bendim o benim trcl im.6200 sonu .hangi saglık ocagına yaptrıyosun karmada sordumda bizim s.ocagına gelmemişti

• Konu Sahibi sherry456
canım yarın ben pnomokok aşısını vurdurucam haberin olsun
özlemcim arayan num bendim o benim trcl im.6200 sonu .hangi saglık ocagına yaptrıyosun karmada sordumda bizim s.ocagına gelmemişti

canım benim ben evde değildim birden benimki çıldırdı ağlaya ağlaya komşuya zor yetiştim şimdi gördüm arayan numarayı alamamıştım bile teefonu zor attıydım kendimi dışarı :)
ben burada yakında sağlık ocağına gidicem istersen sen de gel beraber gidelim olmazmı migros servisine binersin marka city nin önünde inersin ben seni alırım beraber gideriz aşıya olurmu ?

• Konu Sahibi sherry456
ya kızlar bizim saglık ocagınada gelmiş ama karma aşıyı yaptralı 4 gün oldu diye hemşire bir ay sonra gelin dedi salladımı acaba sanki ben bazı arkadaşlardan karmayla beraber oldunuzu duydum gibi geliyo öyle yaptran arkadaşlar yazabilirmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…