Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Hanımlar benimde ilk çocugum kendiliğinden ilk deneme ile oldu..6sene sonra ikinciyi düşünüyorum ama olmuyor..klomen kullandım iki ay..çatlatma iğneside ama boş..dr menegon iğneye başlıycaz dedi bakalım ne olacak..

Merhaba canım bende serophen kullandım 3 ay patlatma ignesiyle gebelik oldu ama düşük yaptım ayrıca yan etkileri çok oldu dr menogon verdi 5 ay kullandım hemde her ay dozu artarak ama hiç bir faydasını görmedim. dr iğnenin her zaman aynı kalitede olmadığını söyledi çünkü menogon iğne menopoza giren kadınların ıdrarindan oluşuyor dedi her kadın değerler aynı olmazmış bende çok yoruldum strese girdim her hafta kontrole çağırıyordu her seferin de bir tane bile yumurtanın yok demesi öyle kötü ediyordu ki beni anlatamam bırak bebek olmasını yumurta lafı duymak çok ağır geliyordu sürekli alıyordum her kese catiyordum ama şimdi biraktim dr gitmiyorum umarım sen faydasını en kısa zaman da hayırlısıyla görürsün her şey gönlümüz göre olsun Amin eğer seni uzduysem çok özür dilerim hakkını helal amacım yaşadıklarımı paylasmakti

mrb kızlar bende pco nun bütün sorunlarını yaşıyorum evlendım 15 kilo aldım tuylenme ve hamile kalamama klomen etkı etmedı iğnelere geçtik tedavı boyunca kılo verdım ama sonuç yine negatif sonunda vazgeçtim ve tedaviyi bıraktım hemen kılo alma ve tüylenme baş gösterdı soğan suyunu duydum yapmayı düşünüyorum yapıp faydasını gören arkadaşlarımız varmı rabbım hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

mrb cnm bnde pcoluyum eltimde pcolu o denedi soğan suyunu sadece adetleri düzene girdi

anladım canım cok sağol denıycem bende inşallah düzene girer ve bebiş gelir beklemek cok zor senin bebiş varmı kaç yıllık evlisin tedavi oluyormusun cok soru sordum k.bakma :)

anladım canım cok sağol denıycem bende inşallah düzene girer ve bebiş gelir beklemek cok zor senin bebiş varmı kaç yıllık evlisin tedavi oluyormusun cok soru sordum k.bakma :)

yok cnm klomen kullndım geçen ay işe yaramadı bu ay günde 4 defa alcam 1.5 yıllık evliym cnm

Selam kızlar. Benimde ilk bebeğim sorunsuz oldu. Kızım 5.5 yaşında 15 aydır 2. Bebek için uğraşıyoruz. 4 kere klomen ve catlatma iğnesi yaptırdım. Bu ay Dr rahim filmi istedi. Onu cektirmeyede korkuyorum valla.

slm cnm doktor bu ay banada günde 4 defa kullancaksın dedi ama endişeliyim senin yumurtan oluşmadımı hiç

merhaba arkadaslar bende 2 yıllık evlıyım sizler gibi cocuk sahıbı olmak ıcın mucade edenım.evlılıgımın ılk yılında polip cıktı rahımımde cocuk olusumuna engel oldugu ıcın amelıyat olmustum takıp sonrası yıne cocuk olmayınca doktorumu degıstırdım.bu sefer yıne polip goruldu 1 yıl ıcerısınde senesı dolmadan.moralım cok bozulmustu ya alınmadı yada hemen olustu onun adı konulmadı.neysekı tekrardan kucuk bı operasyon gecırerek alındı.polıp dısında hıcbır sıkıntım yoktu eşimdede.ıkıncı doktorum dırek catlatma takıbıne gecmemı soyledı amelıyattan 2 ay sonra adet takıbı derken yumurta takıbınde ıkı yumurtam olmustu.ıkı ıgne verdı.12 ıle 36 saat arasında ilişki ve ılıskı sonrası 5 gunluk ılıskı verdı.hersey guzeldı yumurtalarım falanda.ama asıl sıkıntı eşimin birden işi geregı il dışı çıktı 12 ıle 36 saat arası ılıskıye gırdık ucuncu gunu 4 gunlugune ıl dısına cıktı.moralım cok bozuldu sureklı agladım.ama yapacak bısey yoktu.umudumuz rabbım.kesın hamıle kalıncak bır sartta yok bu takıpte.suan beklemedeyım hem eşimi hemde sonucu.ama kasıklarımda karnımın altında acayıp agrılar olustu.süreklide idrara cıkıyorum.iğne sonrası bu belırtılerı yasadınızmı ??

aranizda yeniyim arkadaslar uzun sureden beri takio ediyorum sonunda bende uye olmaya karar verdim derdime ortak olmanizi istedim yarin bi senelik evli olucam insallah evleneli 2 ay olmustuki reglim gecikti ve dr yolunu tuttu adet olunca gel dedi gittik hormon testleri troid kontrolu falan yapildi pkosun dedi glokofen verdi tarlusal verdi bunu kullan dedi bi ay 2 ay kullandim sonra dinlenmeye karar verdim gecen aya kadar adetim duzenli oldu taki gecen aya kadar 15 gun gecikmeli geldi ve azalmisti dr a gittim genel muayne icin pko dedi hormon testlerini tekrarlayalim dedi ayni seyleri soyleyip yolladi bide ilac yazdi tabi ilaco eczaneden bile almadim 4 gun sonra kahverngi akintiyla beraber aksaminda adet oldum sabah seyrek aksamina yogun 5 gun surdu ve cik sasirdim acaba pko gitmismidir die de dusunmeye basladim varmi benim gibi olan arkadasla uzun oldu hakkinizi helal edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…