Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

canım aktarda 1 litre şeklinde hazır suyu var onu alabilirsin otunu alma kaynatması zor geliyo :) hazır suyunu al bi cay ardagının üçte birini hayıt suyu gerisini normal suyla tamamlayıp içiyosun günde 2-3 kez içiliyo ben öyle şeyleri içemedigim için zorla gece yatarken içiyodum arkasından çukalata yiyodum öle anca... hayıt her derde dava...

testleriniz yapıldımı eşinde sperm azlıgı sende de problem varsa o yüzden dmeişlerdir ama iğneli aşılama tüp bebege cok yakın onu denemeni tavsiye derim ama doktorun ne için direk tüp bebek dedi onuda paylaşırsan iyi olur... yani belkide aşılamayla tutmucak bi sorun vardır bilgilerini acık ayzarsan ayrdımcı olmaya çalışırız

inşallah cok beklemeden hamile kalırsın :) gününüzü görürsünüz benim gb :KK70: 6 sene koşturdum peşinden şimdi iflahımı kurutuyo rabbim saglık versin canı sag olsunda ama cok zormuş annelik :)) dua ederken lütfen uslu sakin bebişler isteyin :)

sen ilk kez yaptırıyosan ilk başlarda bu şekilde deneyebilir doktor size şans veriyo şu anda fazla müdale etmiyo eger olmazsa takibe alır doktoruna güven acele etmeyin daha yolun cok başındasın böylesi daha iyi şanslı günleri kaçırmayın ilişki yapın cok düşünüp programlanınca psikoloji bozuluyo ve sitres oluyo inan lütfen düşünmemeye çalış kafanı başka şeylerle oyala gez toz eve kapanıp cocuk cocuk düşünme ben ettim siz etmeyin zehir hayatınızı şimdi keşke rahat olsayışım diyorum merak etmeyin pkoluların hepsi anne olabilir

doktor size sans vermiş dediğim gb olmazsa akibe alır daha sonraki denemelerde inş gerek kalmaz öyle daha yıpratıcı

şuan için küçük normal kadınlar için 13gün yumurtasının çatlama günüdür ama biz pkolular geç döllendigi için küçük olması normal bikaç güne büyürler merak etmeyin büyümezsede merak etmeyin bidahaki aya ilaç dozu arttırılır oda olmazsa büyütücü hap yerine iğne kullanılırki bu iğneler daha aktif ve kolay hamile kalmanı saglar :KK66:
bende öyle düşündüm çünkü adette 14 gün önce yumurtlama olduğunu düşünürsek daha 8 günüm var gibi gözüküyo ama inşallah büyür ve çatlar :KK17:Rabbim evladınızı size bağışlasın inşallah siz de baya beklediniz sanırım nasıl zormuş evlat hasreti içindeyken sabretmek

bende öyle düşündüm çünkü adette 14 gün önce yumurtlama olduğunu düşünürsek daha 8 günüm var gibi gözüküyo ama inşallah büyür ve çatlar :KK17:Rabbim evladınızı size bağışlasın inşallah siz de baya beklediniz sanırım nasıl zormuş evlat hasreti içindeyken sabretmek

aminnnnnnnnnn bilmemmi kimseyi sitemezdim hamile bebek haberi duydugumda kaçıp gidesim gelirdi eşimden işimden şehrimden ailemden herşeyden kaçmak kimsenin beni tanımadıgı yerlere gitmek siterdim hep onu hayal ederidim :KK43:(

ama öyle bi zmanda hamile kaldımki cok şükür çok çektim 6 sene sonra oldu ama iyiki olmuş daha sonra bütün arkadaşalrım evlendi hamile kaldı etrafımda herkez hamile kime dua etsem oldu dua etcek rellde bi arakdaşım kaldı burdanayılalrdır tanıdıgım bi arkadaşım var aysem şimdi ikisine ve tüm istiyenlere ediyorum öyle içten ediyorum demkki onlarcası hamile kaldı inanamıyorum 2014 çok kısmetli maşallah :KK70:

aminnnnnnnnnn bilmemmi kimseyi sitemezdim hamile bebek haberi duydugumda kaçıp gidesim gelirdi eşimden işimden şehrimden ailemden herşeyden kaçmak kimsenin beni tanımadıgı yerlere gitmek siterdim hep onu hayal ederidim :KK43:(

ama öyle bi zmanda hamile kaldımki cok şükür çok çektim 6 sene sonra oldu ama iyiki olmuş daha sonra bütün arkadaşalrım evlendi hamile kaldı etrafımda herkez hamile kime dua etsem oldu dua etcek rellde bi arakdaşım kaldı burdanayılalrdır tanıdıgım bi arkadaşım var aysem şimdi ikisine ve tüm istiyenlere ediyorum öyle içten ediyorum demkki onlarcası hamile kaldı inanamıyorum 2014 çok kısmetli maşallah :KK70:
ne güzel canım bize de dua et lütfen hatta mümkünse ismen dua etmeni istiyorum(ismim kübra bu arada) kimin duasıyla nasip olacağı belli olmaz müminin mümine ettiği dua kabul olur inşallah

Slm arkadaslar bnde pco hastasiyim ve suan klomen kullanıyorum

hayırlısı olsun hoşgeldin sadece pko mu var kaç yaşındasın başka neler denediniz kaç senedir istiyosun eşin test yaptırdımı ?

ne güzel canım bize de dua et lütfen hatta mümkünse ismen dua etmeni istiyorum(ismim kübra bu arada) kimin duasıyla nasip olacağı belli olmaz müminin mümine ettiği dua kabul olur inşallah

inşallah kübracım ederim allah kabul edsin insallah dualarını çok güzel aylardayız bol bol et ben bide 41 meryem suresi okurdum cok hatimini yaptım meryem suresinin anlamını türkçe mealinide oku inanamazsın sanki çocuk sahibi olamayanalra yazılmış ondan sonra sabrı öğrenirsin... ben yaptıgımda hamile kalmıştım sonra düşmüştü sonra anlattıgım gb tüp ebebk yapılcagı zman 41 hurma dagıtıp hepsine meryem suresi okuttum farklı kişilere hepside benim en yakınalrım cocuk sahibi olmamaızı isteyen içinden gelerek okuyan kişilerdi sonra onları topladım yicem diye tüp ebebk iptal edilince yemedim bidaha denemede yerim diye ama hamile kalmışım haberim yok öğrenince yedim güle oynaya :KK70:

hayırlısı olsun hoşgeldin sadece pko mu var kaç yaşındasın başka neler denediniz kaç senedir istiyosun eşin test yaptırdımı

sadece pco var canm 19 yaşındayım sadece ilaç tedavisi denedim ama hiç bir işe yaramadı 1.5 yıldan beri istiyorum canım

kızlar merhaba bende de pko var hepımız gıbı uğraşıyorum bebıs sahıbı olmaya 2 yılık evlıyım ve adet duzensızlıgım var cok zor adet oluyorum beklrsem 2 3 ayı buluyor olması ama gecen ay agnucaston (hayıt hapı ) kullandım ve dun adet oldum kendı kendıme cook mutlu oldum gerçekten yıne bırz gecıktı ama 40 günde olması benım ıcın buyuk bısey kullanmanızı tavsıye ederım arkadaşlar ınsallah sızede yarar bu ılac ve esılemız olur ınsallah bebegımız ıcın :)

kızlar mrb yarın doktor kntrolum var çokk stresliyim :KK42::KK42:

daha yaşın çok küçük bende 18imde evlendim 25imde anne oldum tam yaşımmış diyorum anne olammak cok zor ama anne olmak dahada zor emin olabilirsin o yüzden bence cok takma yaşın genç etrafınada daha düşünmüyoruz de milletin baskısı zaten yetiyo insana

hayırlısı olsun hoşgeldin sadece pko mu var kaç yaşındasın başka neler denediniz kaç senedir istiyosun eşin test yaptırdımı ?

inşallah kübracım ederim allah kabul edsin insallah dualarını çok güzel aylardayız bol bol et ben bide 41 meryem suresi okurdum cok hatimini yaptım meryem suresinin anlamını türkçe mealinide oku inanamazsın sanki çocuk sahibi olamayanalra yazılmış ondan sonra sabrı öğrenirsin... ben yaptıgımda hamile kalmıştım sonra düşmüştü sonra anlattıgım gb tüp ebebk yapılcagı zman 41 hurma dagıtıp hepsine meryem suresi okuttum farklı kişilere hepside benim en yakınalrım cocuk sahibi olmamaızı isteyen içinden gelerek okuyan kişilerdi sonra onları topladım yicem diye tüp ebebk iptal edilince yemedim bidaha denemede yerim diye ama hamile kalmışım haberim yok öğrenince yedim güle oynaya :KK70:
duadan başka ne yapabiliriz ki zaten ... Allah dilediği zaman olacak ama inşallah en kısa zamanda nasip eder Rabbim tüm isteyenlere.... meryem suresine başlamıştım ama 41 e tamamlamadım inş. tekrar başlamayı düşünüyorum... Allah sizinde ağız tadınızı bozmasın inşallah..

kızlar merhaba bende de pko var hepımız gıbı uğraşıyorum bebıs sahıbı olmaya 2 yılık evlıyım ve adet duzensızlıgım var cok zor adet oluyorum beklrsem 2 3 ayı buluyor olması ama gecen ay agnucaston (hayıt hapı ) kullandım ve dun adet oldum kendı kendıme cook mutlu oldum gerçekten yıne bırz gecıktı ama 40 günde olması benım ıcın buyuk bısey kullanmanızı tavsıye ederım arkadaşlar ınsallah sızede yarar bu ılac ve esılemız olur ınsallah bebegımız ıcın :)

hayıtın hapıda mı varmış ıyykk suyu cok acı bu daha iyi bende cok faydasını gördüm hayıtın

bende de adet düzensizliği var ama şimdilik en fazla 1 hafta 10 gün gecikiyor zamanla bu süre uzar mı bilmiyorum hayıt hapını nasıl kullandın canım gerçi bir sürü ilaç kullanıyorum ama o bitkisel sanırım zararı olmaz

bende de adet düzensizliği var ama şimdilik en fazla 1 hafta 10 gün gecikiyor zamanla bu süre uzar mı bilmiyorum hayıt hapını nasıl kullandın canım gerçi bir sürü ilaç kullanıyorum ama o bitkisel sanırım zararı olmaz

evet bıtkısel bı ılac bı cok arkadasm bu ılac saysınde hamıle kaldı bu sıtede de kullnıp hamıle kalan cok arkadaş var ınsallh banada nasıp olur ve ısteyen herkese

evet bıtkısel bı ılac bı cok arkadasm bu ılac saysınde hamıle kaldı bu sıtede de kullnıp hamıle kalan cok arkadaş var ınsallh banada nasıp olur ve ısteyen herkese
nasıl kullanılıyor ayrıntılı açıklar mısın ? aç mı tok mu ve ne zaman başlanıyor , günde kaç defa? çok soru sordum galiba o_O

X