Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Evet canm klomen kullandiktan sonra yumurtlama oldumu diye yumurta oluştumu diye bakmasi ve çatlatmasi gerekiodu

Evet cnm istanbul bende bilseydim hic korunmazdım ilk geceden hamile kalırdm :) nasip ama cok yoruldum artk eşimle her iliskiye cocuk icin girmekten her ay adet oldugumu görmekten

Ya evet sırf bu yüzden ilişkiye girmek çok kötü birbirimizden soğuyacaz neredeyse.. mecburi görev gibi keske diyorum içimden tek başıma yapabilseydm çocuğuda çok yorucu... hem de benim yüzümden yaşıyoruz bunları diye suçlulukta duyuyorum... amannn bu günlerde geçecekk zor olan kıymetli güzel olur..

evet adetinin 13. günü ya da o civarı gitmen lazım doktora bakması lazım ilaç işe yaramışmı yumurta büyümüşmü çatlamış mı ilişkiye ne zaman girmen lazım diye.. bence git doktora onun çağırmasını bekleme bazı doktorlar çok ilgisiz gercekten

Zaten bi doğsa iyi bi dayak yicek benden :) yeter ettikleri :emir bebek:

ama sordum gelmene gerek yok eğer adet olursan gel dedi

ama sordum gelmene gerek yok eğer adet olursan gel dedi

öyle dememesi lazım aslında ama bilmiyorum vardır heralde bir bildiği.. yine de ben olsam senin yerinde yine de bi giderdim 13. gün falan sen de ihmal etme araştır sor.. sormayınca hiçbisey söylemiyo çoğu.. bende araştırmasaydım eğer çatlatma iğnesinden sonra ne zaman ilişkiye girmem gerekeceğini falan bilmeyecektim kaçıracaktım...

ilaç 4 gün 5günden itibaren gün aşırı dedi adetten itibarende 13-14-15 hergün demişti

iyi bari en azından onları söylemiş ihmal etmeyin o zaman.. kasıklarında çok ağrı olursa ay ortasında çatladığna işaret eder özellikle o günlerde mutlaka ilişkiyi kaçırma canım

hanımlar lütfen fikri olan yardımcı olabilir mi pko luyum ilk kez yumurta takibi yaptırıyorum adetimin 13. günü bugün yumurtam 9 mm di çok mu küçük büyümez mi acaba

hanımlar lütfen fikri olan yardımcı olabilir mi pko luyum ilk kez yumurta takibi yaptırıyorum adetimin 13. günü bugün yumurtam 9 mm di çok mu küçük büyümez mi acaba

kaç günde bir adet oluyosun daha büyür bence günde 3 mm falan büyüyo diye biliyorum.. doktor bidaha ne zaman gel dedi?

kaç günde bir adet oluyosun daha büyür bence günde 3 mm falan büyüyo diye biliyorum.. doktor bidaha ne zaman gel dedi?
adetlerim genelde gecikmeli gelir son aylarda sikluslar 35-36 günlere kadar çıktı acaba ondan mı küçük yumurta hiç büyümezse diye korkuyorum 2 gün sonra tekrar gel dedi

evet o yüzden küçük çıkmış olabilir büyür daha stres olma benimde 16 17. günü normal boyutuna ulaştı. kişidn kişiye değişir.. 2 gün sonra git bakalım ne dyecek..

ya soğan suyunu denedim bana hiç bir fayda etmedi.. hiç bi işe yaramadı. bu bahsettiğiniz hayıt suyunu nerde bulabilirim.nasıl kaynatılır nasıl yapılır anlatırmısınızzz?

canım aktarda 1 litre şeklinde hazır suyu var onu alabilirsin otunu alma kaynatması zor geliyo :) hazır suyunu al bi cay ardagının üçte birini hayıt suyu gerisini normal suyla tamamlayıp içiyosun günde 2-3 kez içiliyo ben öyle şeyleri içemedigim için zorla gece yatarken içiyodum arkasından çukalata yiyodum öle anca... hayıt her derde dava...

testleriniz yapıldımı eşinde sperm azlıgı sende de problem varsa o yüzden dmeişlerdir ama iğneli aşılama tüp bebege cok yakın onu denemeni tavsiye derim ama doktorun ne için direk tüp bebek dedi onuda paylaşırsan iyi olur... yani belkide aşılamayla tutmucak bi sorun vardır bilgilerini acık ayzarsan ayrdımcı olmaya çalışırız

inşallah cok beklemeden hamile kalırsın :) gününüzü görürsünüz benim gb 6 sene koşturdum peşinden şimdi iflahımı kurutuyo rabbim saglık versin canı sag olsunda ama cok zormuş annelik :)) dua ederken lütfen uslu sakin bebişler isteyin :)

sen ilk kez yaptırıyosan ilk başlarda bu şekilde deneyebilir doktor size şans veriyo şu anda fazla müdale etmiyo eger olmazsa takibe alır doktoruna güven acele etmeyin daha yolun cok başındasın böylesi daha iyi şanslı günleri kaçırmayın ilişki yapın cok düşünüp programlanınca psikoloji bozuluyo ve sitres oluyo inan lütfen düşünmemeye çalış kafanı başka şeylerle oyala gez toz eve kapanıp cocuk cocuk düşünme ben ettim siz etmeyin zehir hayatınızı şimdi keşke rahat olsayışım diyorum merak etmeyin pkoluların hepsi anne olabilir

ilaç 4 gün 5günden itibaren gün aşırı dedi adetten itibarende 13-14-15 hergün demişti

doktor size sans vermiş dediğim gb olmazsa akibe alır daha sonraki denemelerde inş gerek kalmaz öyle daha yıpratıcı

şuan için küçük normal kadınlar için 13gün yumurtasının çatlama günüdür ama biz pkolular geç döllendigi için küçük olması normal bikaç güne büyürler merak etmeyin büyümezsede merak etmeyin bidahaki aya ilaç dozu arttırılır oda olmazsa büyütücü hap yerine iğne kullanılırki bu iğneler daha aktif ve kolay hamile kalmanı saglar

mesajınız bile enerjik pozitif okurken umutlanıyor insan inşallah dediğiniz gibi olur teşekkürler yorumunuz için

[QUOTE="haksever, post: 37639988,

testleriniz yapıldımı eşinde sperm azlıgı sende de problem varsa o yüzden dmeişlerdir ama iğneli aşılama tüp bebege cok yakın onu denemeni tavsiye derim ama doktorun ne için direk tüp bebek dedi onuda paylaşırsan iyi olur... yani belkide aşılamayla tutmucak bi sorun vardır bilgilerini acık ayzarsan ayrdımcı olmaya çalışırız

evet testlerimiz yapıldı pko dışında bi sorun yok değerlerim normal kilomda normal.. gecen ay ilk defa gittim klomen verdi yumurtam gelişti kendiliğinden de çatladı ama akabinde adet oldum tekrar serophene başladım 21 mm oluncada çatlatma iğnesi oldum şimdi 8. günü bekliyorum suan yolunda herşey.. ama doktor 2 denemede hemen tüp bebek deneriz olmazsa bidahaki ay deyince şaşırdım erken değil mi diye.. kafam da soru işaretleri oldu ne bileym insan zaten herşeyi takıyo kafasına bu dönemde.. neyse inşallah gerek kalmaz ama olursa başka bi doktorda yeniden test yaptırıp denerim diye düşünüyorum..

anladım cnaım o zman doktorunu değiş yumrutan 21mm oluyo ve catlıyosa asılamayla hamile kalabilirsin iğneli asılama dene benimde yumrutam oluyodu catlıyodu ama olmadı senelerce iğneli asılamada tüp bebek gb kontrolü daha iyi oluyo

bence de önce aşılama denerim eğer gerekirse.. saol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…