Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

anladım cnm hayırlısı ınsallahh ..nde sogan kurunu denemeyee korkuyorum adete 15 gun kala yapın dıyo e ya hmıleysem zaararı olursa dıye yapmıorumm yaa

Kizlarrr mrb.aranizda dekort kullanan var mi?doktor dun bna serephone dostinex ve dekort verdi.dekort kortizon diye geciyor ama bna nefen verdigini bilmiyorum.kullanan varsa size nicin vermisti doktorunuz ve faydasini gordunuz mu?yardimci olursaniz sevinirim.

Arkadasim mrb.dekort kullanmissin.banada bu ay verdi neden verdigini bilmiyorum sana neden vermisti?

Arkadasim mrb.dekort kullanmissin.banada bu ay verdi neden verdigini bilmiyorum sana neden vermisti?

Canım merhaba;pko olduğu için bu ilaçları yazdı doktorum,akşam saat 10'da alıyodum Dekortu hergün...Çarşamba günü çatlatma iğnesi oldum,doktorum Cuma günü yani bugün Dekortu son kez alıp bırakmamı istedi...

Bu ay ilk tedavin mi,dekorttan başka ne verdi sana?

arkadaşlar bugun yumurta takibim vardı yumurtam 18 mm olmş dedi doktorum ve çatlatma iğnesi vuruldum saat 11.00 da.doktorum yarın sabah tekrar gel bakalım yumurtan çatlamış mı diye.yani bu akşam ilişki olmicak dedi.e yarın akşama kadar da çok geç olmaz mı yaçatlatma iğnesi yaptıranların bilgisine ihtiyacım var

İkinci tedavim canim.ilk ay serephone ve ovitrelle verdi olmadi malesef.bu ay dostinex(2lik) serephone dekort ve ovitrelle igne verdi bnide h.cumartesi cagirdi yani adetimin 12.gunu.Senin ilk tedavin mi peki?bide igneyi nerden vuruluyosun bn gobegimden olmustum.

Canım çatlatma iğnesinden 36 saat sonra ilişki öneriliyo..Bende Çarşamba günü oldum,günlerimi de yazdı doktorum,Perşembe Cumartesi Pazartesi..Geçen ayda bu şekilde söylemişti..Hakkında hayırlısı,inşaallah hayırlı sağlıklı bir evladın olur...

Benimde ikinci tedavim canım..İlk ay,serephone glucophage dekort verdi...Bu ay yine onlara devam ettim,artı olarak 3 günde merional kullandım,yumurta büyütücü iğne buda..Kontrole gittiğimde 19-20 mm boyutlarında 3 yumurtamın oluştuğunu söyledi ve ertesi gün vurulmam için çatlatma iğnesi verdi..Ben ikisinde de kolumdan vuruldum canım..Ben bu ay ilave olarak incir ve havuç kürü de yaptım.Sen seropheneyi günde kaç tane alıyosun?Hakkımızda hayırlısı olsun,inşaallah bu ay sonunda ikimizde müjde veririz...

Son düzenleme:
KIzlaaaaarrrr allahın mucizesiii

bugün gebe olduğumu öğrendim 31169 kan testi sonucu.

hala inanamıyorummmmmmmmm

Bnim ilk ay tek yumurtam olusmustu 19mlik ama malesef olmadi bklm ins bu ay ikimizde guzel haberler veririz.serephone bn gunde 2kez kullaniyorum 12saatte bir aliyrm..sana doktorun yememen gerekenler konusunda bisey soyledi mi?bna bisey demedi de ama forumda okuyorjm soylemis hep doktorlari.

Amin canım inşaallah...Yok doktorum bişey demedi,sadece kilo vermem gerektiğini söyledi.Bende zaten birkaç kilo verdim,görenler hep farkediyor...İnşaallah bu ay olur hayırlısıyla,beklemek çok zor..

Amin canım inşaallah...Yok doktorum bişey demedi,sadece kilo vermem gerektiğini söyledi.Bende zaten birkaç kilo verdim,görenler hep farkediyor...İnşaallah bu ay olur hayırlısıyla,beklemek çok zor..

Banada doktorum bisey demedi.Zaten ozel hastaneye gittigim halde doktor hastalariyla ilgilenemiyor kalabaliktan.dogudayiz esimin tayini dolayisiyla da.insallah bakalim Rabbim kismet eder ikimizede zaten olmazsa bu ay da tedaviye ara vericem batiya gidince doktora gidicem.sen nerdensin canim?bide kacnci ayin benim 7.ayim bu ay.soyle diyim igneyi olduktan sonra beklemesi daha zor

Bende özel hastaneye gidiyorum ve aynen dediğin gibi çok kalabalık ama memnunum ben doktorumdan çok şükür..Amin inşaallah nasip olur canım.Bende olmazsa ya bir ay daha deniyim diyorum 3. çatlatma iğnesi olsun yada ara vereyim bir ay diyorum,bakalım inşaallah bu düşüncelerimize gerek kalmaz.Ben Kütahyadayım canım,3 ay sonra 4 sene olcak biz evleneli..Öyle yıprandım ki yıllar içinde,çok yorucu bir süreç ve tarifi olmayan bir imtihan.Rabbim kolaylaştırsın işlerimizi,hayırlı muradımıza en kısa zamanda kavuştursun inşaallah hepimizi.....

Amin canim bu surecte Rabbim herkesin yar ve yardimcisi olsun.insallah bu ay olur da Allahin izniyle bizde bebislerimize kavusuruz.durumumuzu ona gore haber verelim birbirimize.

merhaba arkadaşlar

bende pko luyum ve kıloluyum aslında kiloluydum =) eylül ayında bebegım 8+3haftalıkken kalbi durdu üzüntüsü mafettı benı hala unutamadım halbuki bır evladım var neden üzüldüğümü anlamıyorum bazen şükür etmem lazımken değilmi sonunda 14 kılo verdım ınsülin dırencım düşsünde kistlerden kurtulayım dıe başladım şükür dırenc göstermedı vücudum kolayca verdım suan 76. 400 cıvarındayım 91 kılodan ındım . gecen hafta kadın doğum dr uma gıttım kıstlerın ne durumda olduğunu görmek ıcın ve cok sevındım kıstler oldukça azalmış sag overda 2- 3 tane gördüm onlarda cok sorun degıl benım ıcın tek sorun kafaya takıo olmam her ay beklentı ıcınde olmak moralımı bozuyor 35 günde bır adet görmeye başladım bu durumda beklenen adetım gelmesı uzun sürünce tabı stresım katlanıo ama şükürki kıstlerım yok oluo bunu gördüm ya en güzelı buydu. sızlerınde kılo problmeınz varsa sıze örnek olması ıcın yazdım kılo verın faydasını emınımkı görüceksınız tabı bırde allaha tevekkül edelım hersey Allahtan bunu bende kendıme söylüyorum hepımız ınsallah bırıncı yada ıkıncı evlatlarımızı ınsallah sag salım kucaklarımıza alırız tez vakıtte.

İyigeceler Arkadaşlar,nasılsınız uzun zaman oldu biliyorum görüşemedik ama ben eskiye göre çok yoğunum kızım 1 yaşına girdi 8 marttaVe yürümeye başladı çok şükürYürümeye başladıktan sonra dahada bana düşkün oldu evde yanından ayrılsam hemen ağlıyor.Birde rahatsızlanmıştı doktor bronşit balnagıcı demişti ona üzüldük yarında kontrolü var baya bir öksürük vardı şükür şimdi eskiye göre daha iyi ama yinede tam geçmedi.Allah bütün yavrularımıza şifa versin.Sizlerde ne var ne yok svehh burcu ve bebekleri olan diğer arkadaşlarım bebekleriniz nasıl büyüdülermi zaman çok çabuk geçiyor kızlar.Bende bu arada pasta kurabiye ve sabun butik işine başladım yeniyim.Onlarla uğraşıyoruz malzeme alımları sipariş vs.Bir yandan ev iş çocuk yoruyor beni haliyle.Güzel şeyler yapıyorum görmenizi isterim kızlar kk da konu açıcam yaptıkalrımı eklerim bakarsınız düşünürsenizde yardımcı olurum öpüyorum hepinizi Allah'a emanet olun.Bebişleri olmyan arakadaşlar ne durumda gelişme varmı hamile olan?Allah sizlerede yaşatsın inşallah bu duyguyu.Allah'a emanet olun

hayırlı olsun canm yeni işin. maşallah hem ev hem iş hem çocuk bn evimn işini zor yapıyorum. kızım büyüdü canm 5. ayımızdan bi hafta aldık. çoookk tatlı evimizin neşesi canım kızım Allah tüm isteyenlere nasip etsn bu duyguyu. snn kız kocaman olmuş ya maşallah günler gerçekten çabuk geçiyo... kendine iyi bak canım öp kızını bnm yerime

Teşekkürler canım sayfa açtım bakarsın artıkÖyle valla canım çıkıyor ama böylede keyif alıyorum bu işlerden.Maşallah Allah bağışlasın çok tatlı oluyorlar değilmiBüyüdü teyzesi yaramazlıklarıda büyüyor öperim canım sende kızını yerime öp görüşrüüz

kafam çok karışık. pko luyum. en son 1 mart tarihinde adet gördüm. adetim geciktiği için 7 nisanda doktora gittim. 23 mm civarında çatlamamış bir yumurtam vardı. doktor benden ne olur ne olmaz diye hcg ve prolaktin testi istedi. prolaktini görünce 1170 mr isticem dedi. sonra hcg 14 olduğu için ilaç falan vermicem 4 gün sonra testleri tekrarlayalım dedi. yeni bir gebelikte prolaktin bu kadar yüksek olur mu? cumayı beklemek cok zor. ilk hamileliğim gelişmediği için kürtaj oldum. umarım tekrar aynısı olmaz. gerçi hamilemiyim acaba ? bilgisi olan var mı?

Cerrahpaşa da HSG çektiren varmi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba arkadaşlar bende pcoluyum 1.5 senedir bebeğimiz olmuyor klomen tedavisina başladim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…