Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

hayırlısı olsun canm kız erkek farketmez bizim için bnm eltim haftalıkken fln hissetti herkesin farklı oluyo takma onu kafana ama en yakın zamanda gt doktora bakmaya doyamıcaksın hergün gidesin gelecek

bebeğim erkekmiş. şükürler olsun iyiydi herşey 16 haftalık dedi dr..pok güzeldi onu izlemekk:)

merhaba bende aranıza yeni katıldım kendimi bildim bileli pko hastasıyım ilaçsız hiç adet olmadım 8 yıl diane 35 kullandım 1 yılı geçgindir evliyim ve evlendiğimiz ilk günden beri çocuk istiyoruz 3 kez klomen kullandım ikisinde yumurtalıklarım klomene aşırı cevap verdi sonuncusunda hiç cevap vermedi 14 ml kaldı büyümedi bu aydan sonra bizde gonal f ve ovitrelle ile aşılama deneyeceğiz Allah isteyen herkese nasip etsin ben aşılamadan çok korkuyorum ağrı olur mu diye bide aşılamanın şansı yüzde çaç acaba çok ümitlenmek istemiyorum

selam kızlar . 31.07.2013 çarşamba sabah 05:25 / 05:26 da ikizlerim doğdu. şuan küvözdeler. ben çıktım günde iki defa emzirmeye gidiyorum. size de haber edeyim dedim . kendinize dikkat edin bir süre giremeyebilirim. moralim bozuk zaten . heinizi öpüyorum

hayırlı olsun canım.üzülme daha iyi olur inşalah herşey.

canım nasipse eğer heemen tutar nasip değilse zamanını bekliyordur.bende hiç adet olmazdım yıllardır öleydi evlendim üç yıl olacak şimdi hamileyim 4 aylık.tedaviye yeni başlamıştık klomen cevap vermedi bana aşılamaya geçtik ilk denemede tuttu çok şükür.korkulacak hiçbirşey yok çok kolay bu süreç..

teşekkür ederim cevabın için senin adına da çok sevindim Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah ben biraz korkuyorum da

mrb arkadaşlar bende polikistik over var. ilk çocuğum oldu şimdi ikincisini istiyoruz 6 aydır. yine tedavi yine ilaçlar beni çok etkiliyo bu tedavi süreci ama ne yapalım mecbur OLACAK.ALLAH herkese gönlünün istediğini versin bu mubarek gece hürmetine....

S.a kızlar nasılsınız uzun zamandır giremedim bebekli olunca çok fırsat bulamıyorum malesef
Burcuuu canım Allah hayırlı etsin size bağışlasın meleklerini,inşallah sorunsuz bir şekilde atlatırsınız bunuda,üzme kendini canım,artık sende anne oldun bebişlerinin sana daha çok ihtiyacı var,geçmiş olsun canım
Svehhh sen nasılsın canım görüşmeyeli umarım herşey yolundadır
Özmuss gözünüz aydın canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Hakseverim sen yoğunsundur canım nerdesin kayınvaldendemi evdemi?Bu arada geçen bana geldi haksever çok sevindim annelik pek bir yakışmış göbeği belli değil ama yüzüne vurmuş annelik
Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz,Allah olmayanlarada nasip etsin inşallah.
Nehir hanımda 5 ayı bitiriyor 8 indeDönmelere başladık tek tarafa dönüyoruz şu an içinAllah yardımcım olsun bundan sonra.
Şimdiden hepinizin bayramı mübarek olsun,iyi bayramlar,iyi gezmeler,inşallah güzellik ve huzurla geçiririz bu bayramıda,öpüyorum hepinizi,bugün eşim ve kızım çarşıya çıkacağız bakalım çarşı nasıl:18:Allah'a emanet olun

ay bn şimdiden yoğunum çocuk gelince napcaz bilmem iyiyim canım ya hastane işleriyle uğraşıyorum bnde ayrıntılı ultrasonda sorun çıktı bişi yoktur inşaAllah seni ve kızını öpüyoruz kızımla kocaman kendine iyi bakkk

burcucum hayırlı olsun canım geçer bu günlerde bebişlerin kilosu iyidi tedbir amaçlı tutmuşlardır büyük ihtimal. sen stres yapma sütün çekilir bak kızarım öp yavruları kokla doya doya Rabbim bidaha sizi hiiçç ayırmasın inşaAllah kendine iyi bak Allaha emanet oll

slm kızlar bende pko luyum tedaviyle bir erkek çocuk sahibi oldum.oglum 3 yaşında 3 yıldır korunmuyoruz yinemi tedavi istiyo ikinci çocukta anlamadım. çok moralim bozuk çok sat geçen ayın 7siydi 5gün geçti adetim test yaptım negatif çıktı acaba pkodanmı yoksa daha belli olmazmı hamileysem bnm gibi olan varmı bi cevap verin nolur sohbet edelim kafayı yicem doktora gitmek tedavi olmak istemiyorum bizimde normal yollardan neden olmuyo nede

burcum kızların nasıl çıktılar mı hastaneden hep aklımdasın bi girip yazamıyorum öpüyorum sizi kocaman iyi bakın birbirinize:) iyi haberlerini bekliyorum

kızlar hepiniz selam kızlarımla evdeyim. sağlıklı iyi çok şükür ama vaktim hiç yok hep aklımdasıız da bir türlü giremedim şimdi bile biri kucağımda yazıyorum hepinizi öpüyorum

kızlar hepiniz selam kızlarımla evdeyim. sağlıklı iyi çok şükür ama vaktim hiç yok hep aklımdasıız da bir türlü giremedim şimdi bile biri kucağımda yazıyorum hepinizi öpüyorum

oy oy maşaAllah yerim onları ben yaa bak nasıl sevesim geldi Allaha emanetler burcucum gözün aydın Rabbim bi daha hiçç ayırmasın sizi inşaAllah. bende sabırsızlanıyorum inanki bi önce doğurasım var

kız kime benziyolar birbirine benziyolar mı him esmerler mi sarışınlar mı daha bi sürü sorum varda senn vaktin yok

A.s canım hadi gözünüz aydın meleklerine kavuştun Allah yardımcın olsun kolay değilmiş başa gelince daha iyi anlıyoruz ama herşeye bedel o minicik halleri Allah iki meleğinide bağışlasın canımBenimde fırstaım çok olmuyor bebekli olunca böyle oluyormuş
oy oy maşaAllah yerim onları ben yaa bak nasıl sevesim geldi Allaha emanetler burcucum gözün aydın Rabbim bi daha hiçç ayırmasın sizi inşaAllah. bende sabırsızlanıyorum inanki bi önce doğurasım var

Allah kurtarsın canım az kaldı seninde sağlıkla kucağına al inşallah annesi

Şu sıralar taşınma derdine düştüş ev arıyoruz.İstediğim bir yer vardı sitedeki kiracı ay sonu çıkıyormuş ev sahib biriyle daha görüşmüş olmazsa bize dönücek.Kısmet ama üzülmedimde değil çok istiyordum oradan ev tutmayı,dua edin kızlar hayılısıyla olsun.Her ev kafana yatmıyor çünkü,yarında kk dan arkadaşa kahvaltıya davetliyiz sabahtan oraya gideceğim,Allah'a emanet olun görüşmek dileğiyle

merhaba ben de de pko sendromu var 11 aylık evliyim 9 ay korunduk zaten diane 35 içiyorum .doktora gittim ilacı bıraktırdı bana ve bu aya kadar adet olmadım rahmim incelmiş tarlusalle de olmayınca 1 ay tekrar diane kullan dedi doktorum ve adet oldum tabi ilaçla kistim adet olunnca 18mmden 13 mmye düşmüş .tekrar 1 ay daha diane kullan dedi 10 mmnin altına düşmeden gebelik tedavisine başlayamayız dedi çok korkuyorum beni ne bekliyor hiç bilmiyorum allahım yardım et

svey kaç aylıksın sen ne gibi bi sorun çıktı ayrıntılıda..heçmiştir insallah herşey yolundadır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…