Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

evt herkes öyle diiyor.. maşşallah sende hamilesin ayıp olmazsa nasıl hamile kaldığını sorabilirmiyim ve kalmadan öncede bir problemin varmıydı ne çokk meraklıyım ya .) :) :)

tüp bebekle hamile kaldık. Eşimin spermi az diye vakit kaybetmek istemedik.Ee tabi pco yu söylemiyorum bile :)

Son düzenleme:
tüp bebekle hamile kaldık. Eşimin spermi az diye vakit kaybetmek istemedik.Ee tabi pco yu söylemiyorum bile :)

ooo baya zorluklar atlamışsın inşallah bidaha karşılaşmazsın böyle şeylerle valla bendede pko var ama bittim çok zorya bu piskoloji

ooo baya zorluklar atlamışsın inşallah bidaha karşılaşmazsın böyle şeylerle valla bendede pko var ama bittim çok zorya bu piskoloji

evet canım öyle. sorma psikolojimiz çok bozulmuştu 5-6 yıldır istiyorduk ama tam anlamıyla da bir tedaviye başlamamıştık. 1yıl içinde tedaviydi aşılamaydı oldumu olmadımı derken tüp bebekte görüşmede bulduk kendmizi ve şükürler olsun kuzularım bekletmediler bizi hemen hamile kaldım.:nazar: darısı tüm isteyenlerin başına

canımmm çok tşk edrm:KK43:ya hani ben klomende hep soğanküürü de kullanyrdm.sen inne dönemnde kür falan da kullandn mı?soğan kullansam mı yoksa kullanmasam mı?sen ne yapmşsan ben de onu yapcm:KK1:

ayy canım benim inşallah tutar allahım yazmıştır kısmetinize o bebeği inşallah..ben hayatımda iki gün yaptım soğan suyu oda geçen sene öylesine denemiştim.onun dışında hiç denemedim bitkisel şeyler.bilmiyorum için nasıl rahat edecekse öle yap.ilaçlarla beraber kullanmanın bi sakıncası olmuyo demi..

evet canım öyle. sorma psikolojimiz çok bozulmuştu 5-6 yıldır istiyorduk ama tam anlamıyla da bir tedaviye başlamamıştık. 1yıl içinde tedaviydi aşılamaydı oldumu olmadımı derken tüp bebekte görüşmede bulduk kendmizi ve şükürler olsun kuzularım bekletmediler bizi hemen hamile kaldım.:nazar: darısı tüm isteyenlerin başına

oo maşşallah kuzularımha ikiz demekki Nazar Nazar Nazar rabbim bağışlasın sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ben 1.5 senedir evliyim ama 5 6 seneyi göze alamıyorum galiba yani rabbimin takdiri ama bu çevrenin psikolojik baskısı varya.. ah ah çevreyi bukadar çok taktığımı bilmiyordum :KK1:

dok bana 5 gün inneyi yap 6.gün kontrole gel dedi:26:ya bana da mı aşılama yapcak acep:26:yani bu innelerden vuranlar aşılama şart mı?

hayır şart değil doğal yollada deneyebilirsiniz.ama aşılamada spermler yıkanıp en kalitelileri seçildiği daha etkili bide normalden daha fazla mesafe ileriye gönderiliyor spermler aşılamayla.:))

merhabalar sadece klo vererek hamile kalan var mı duyduğunuz acaba tedavisiz

Merhaba pkolu olupta kilo vererek hamile kalan çok canım.Okudum topiklerde ve ben kendimde kilo vererek tüp bebek olmadan hamile kaldım farketmemişim bile kaldığımı süpriz oldu bize.Yani kilo başlı başına bir dert pkoda bunu engelliyor zaten.Ne kadar verirsen kardır.Allah kolaylık versin:KK8::KK34:

BENDE AŞIRI KILOLUYUM VE KILODA VEREMIORUM YANI DIYET YAPAMIORUM KIZLAR TEDAVI SURECIM SOYLE 1 KERE KLOMEN KULLANDIM YUMURTAM OLUSMADI ARA VERDIK GLIFOR KULLANIORUM BU SIRAda 2 AYDIR DUZENLI ADETIM GELIO GLIFOR MUCIZEVI BIR ILACC BU AY DOKTOR D.KONTROL BASLATTI YASMINEE ADETIN 5. GÜNÜ GENE KLOMEN VERECEKMISS BAKALIM HADI HAYIRLISI DIORUMMM BU TEDAVI YONTEMI ILE HAMILE KALAN VARMIIII.... :18:

BENDE AŞIRI KILOLUYUM VE KILODA VEREMIORUM YANI DIYET YAPAMIORUM KIZLAR TEDAVI SURECIM SOYLE 1 KERE KLOMEN KULLANDIM YUMURTAM OLUSMADI ARA VERDIK GLIFOR KULLANIORUM BU SIRAda 2 AYDIR DUZENLI ADETIM GELIO GLIFOR MUCIZEVI BIR ILACC BU AY DOKTOR D.KONTROL BASLATTI YASMINEE ADETIN 5. GÜNÜ GENE KLOMEN VERECEKMISS BAKALIM HADI HAYIRLISI DIORUMMM BU TEDAVI YONTEMI ILE HAMILE KALAN VARMIIII.... :18:

diyet grupları var canım oraya takılsana ben 80-89 grubundayım oraya hergün menünü yazınca kontrolden çıkmıyosun iyi oluyor

hayır şart değil doğal yollada deneyebilirsiniz.ama aşılamada spermler yıkanıp en kalitelileri seçildiği daha etkili bide normalden daha fazla mesafe ileriye gönderiliyor spermler aşılamayla.:))
canım şimdi dokrodan geldim.innemi yaptı ben kendim yapcam günlük.salı günü gel dedi.aşılama önerdi 400tl dedi.sen ne kadar ödedin?benim eşim polis memuru.devlet ödemyo mu acaba yav:26::26:

canım şimdi dokrodan geldim.innemi yaptı ben kendim yapcam günlük.salı günü gel dedi.aşılama önerdi 400tl dedi.sen ne kadar ödedin?benim eşim polis memuru.devlet ödemyo mu acaba yav:26::26:
ha bi de sen kür falan da kullandn mı bu tedavinde?sen ne yapmşsan aynsnı yapcam banane:KK19:

kızlar bnde pko çıktı çok üzgünüm :KK43:
1 yıldır bebek istiyoruz olmadı.hep de kontrole gidiyordum prolaktin yüksekti düştü ama şidiye kadar hiç bir doktor pko dememişti.en son tıp fakültsine gittim orada koydular teşhisi.
bende hiç belirti yok ama 28 günde bir adet oluyorum çok zayıfım tüylenme problmim yok.
glifor içyorum şimdi.stres yok dedi doktor ama bu durumda daha çok strs oldum bn :KK43:

ödemiyor canım malesef.bizim labratuar 120 tutmuş hastanede aşılama 230 tuttu yani 350.iğnelerle beraber bin liraydı toplam..bu arada benim eşimde polis özel harekat:)

ödemiyor canım malesef.bizim labratuar 120 tutmuş hastanede aşılama 230 tuttu yani 350.iğnelerle beraber bin liraydı toplam..bu arada benim eşimde polis özel harekat:)
aaa desene bu polisler pkolu çürkleri almş:KK1::KK1::KK1:siz şu an nerdesnz?biz şarktayz yav://

hiç birşey yapmadım canım başka..inşallah tutar canım benim dua ediyorum sana ve diğer arkadşlara inan namazlarımın ardından...
o zaman ben de kür yapmcm.izinden marş marş inşşşşş:KK49:ay canım bin kere maşallah senin aşın birincide ttu.darısı başıma

aaa desene bu polisler pkolu çürkleri almş:KK1::KK1::KK1:siz şu an nerdesnz?biz şarktayz yav://
biz şarktan geldik canım karstaydık şimdi eskişehirdeyiz 9 aydır.bende buraya gelmeyi beklemiştim tedavi için gerçi okul felan var benim oda beklemek için sebepti.karsta bö
urdaki gibi iyi tedavi ve doktor imkanlarıda yoktu zaten.

o zaman ben de kür yapmcm.izinden marş marş inşşşşş:KK49:ay canım bin kere maşallah senin aşın birincide ttu.darısı başıma

canım inşallah sana doğru bi ilham kaynağı olurum..bak sorumlu hissediyorum artık kendimi inşallah tuttarda bende çok mutlu olurum..ben hep olsada olmasada hamdolsun allahıma dedim sen de kendinde hertürlü sonuçtada iyilik ararsın inşallah..:)

X