Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

ay ne çok şey yaşamışsın(((ben de korktm şimdi ya(((

kızlar bendeki belirtiler kist oluşumundaki belirtilerle aynı bende aşılamdan sonra kist oluşmuş olabilirmi???

oluşan yumurtaları zaten çatlatma iğnesiyle çatlattılar. yumurta çatlamazsa kist olur

anladım canım benim bi tane yumurtam büyüdü ve çatladı.ama doktor bi tanedaha var ama o tam büyümemiş demişti acaba o büyümüş ve çatlamadığı için ağrı yapabilirmi diye düşündüm(okadar çok şey okuyorumki forumdan ne bilim korktum bi an..

bugün yumurta takibine gttm yumurtam 3 santim olmş.her an çatlayabilir dedi doktorbi hafta sonra yine gel dedi.ya ama bana dedi her gece program yapın eşinle dedi.bi hafta boyunca hergün program da zor yaacaba bi gün arayla yapsam bişey olr mu???

hadi hayırlısı canım..doktorun en iyisini bilir tabi ama iki günde birde mantıklı bence..

bugün 12.günüm progestan bitti.mide bulantım oluyo kızlar ilaçtanmı acaba ağrılar sızılarda devam ediyo..

slm bende pkoluyum 2.ovittrallemi olmuştum dün 15.günüydü idrar testi aldım 2.çizgi silik çıktı kan tahliline baktırdım 36.28 çıktı şimdi ben hamilemiyim? bu gün doktora gidicem hafif kahverengi akıntılarım oluyo dün geceden beri(( hastamı olcam yoksa offf(((bana yardım edin ltfn(

kan tahlilin gerçktr.kesin kesin kesin hamilesin....ama kanama düşük tehlikesidr.hemen doktora gt

slm kızlar ben adet oldum salı sabahı yarın doktora gidiyorum bakalım bismillahirrahmanirrahim.........dualarınızı bekliyorum tüp bebek için inşallah kistler gitmiştirde başlarız yeniden yola

slm kızlar ben adet oldum salı sabahı yarın doktora gidiyorum bakalım bismillahirrahmanirrahim.........dualarınızı bekliyorum tüp bebek için inşallah kistler gitmiştirde başlarız yeniden yola

hadi cnm gözün aydın güzel hbrlerini bekliyorz arada gir gelişmeleri ya merakta bırakma bizii

hadi cnm gözün aydın güzel hbrlerini bekliyorz arada gir gelişmeleri ya merakta bırakma bizii

tamam yazarım cnaım yazcak bişi olmayınca nabim bide cok yogunum giremiyorum yada giriyorum yazamıyorum

Arkadaşlar bende pkoluyum 9 aydır bebek bekliyoruz henüz olmadı, brn 8X ovulasyon mikroskobu almayı düşünüyorum, kullanan var mı?
Bu arada tükürük mü idrar obulasyonu mu? Hangisini tercih edersinizzz

Arkadaşlar bende pkoluyum 9 aydır bebek bekliyoruz henüz olmadı, brn 8X ovulasyon mikroskobu almayı düşünüyorum, kullanan var mı?
Bu arada tükürük mü idrar obulasyonu mu? Hangisini tercih edersinizzz

anlamadıma göre bilmedigim bişi sanırım :44:

benimde yarın 14. günüm olacak ama ben bekliyorum hala yapmadım test felan.inşallah hamilesindir benimde ilk olduğu için bilemiycem..

canım bugün gün boyunca senden iyi haber alrm ümidiyle bekledim ya:)))

canım çok sağoll:))eşim istemiyo erken yaptırmamı tutmamışsa tekrar aşılamaya başlıycaz.erkenden kötü haberi alırsak ikinci aşılamaya kadar vakit geçmez dedi...sen nasılsın:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…