Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

slm kızlar ben adet oldum salı sabahı yarın doktora gidiyorum bakalım bismillahirrahmanirrahim.........dualarınızı bekliyorum tüp bebek için inşallah kistler gitmiştirde başlarız yeniden yola

A.s canım hayırlısı olur inşallah,dualarım seninle

Kızlar nasılsınız?İnanın eskisi gibi fırsatım olmuyor kızımdan fırsat bulamıyorum,gündüzleri sürekli yanında olmamı istiyor,yalancı emziğe karşıydım ama mecbur kaldım dün klasik emzikten aldırdım eşime sakinleşsin biraz diye.Bİzde vardı onu begenmedi daha ucuz olanını begendi hanımefendiNapalım emziklede olsa sakinleştiğini görünce faydasını görmüş oldum,ama tam tutmuyor aklına gelince atıyor
Kısacası anne olmak kolay değilmişOlsun yinede herşeye değerSveh ne yaptın canım merak ettim seni.geçmişi okuyamadım umarım herşey yolundadır.Bu arada hepinizin regaip kandili mübarek olsun,Allah dualarımız kabul günahlarımızı affetsin,iyigeceler görüşmek dileğiyle

Allah bizede nasip etsn canım o günleri görmeyi inşaAllahh.. şimdilik herşey yolunda canım elhamdulillah 7 haziranda bi dahaki randevum öle işte bizde büyütmeye çalışıyoruz gerçekten kolay değil annelik daha şimdiden zorluyo beni bulantı halsizlik fln ama dediğin gibi herşeye değer. Allah özgeyede en kısa zamanda yaşatr inşaAllah bu duyguyu tabi diğer arkadaşlaradaa

selam kızlar

doktora gittim 9 da 4 te eve geldim koca gün ordaydım sabah muane etti asistan doktor bayan kistin büyümüş barış beye bi sorum belki yine beklerisin dedi bekle bekleee kaç saat sonra barış bey bende göreyim dediş bida muane oldum yani baktı 2 seçenek var istersen ben bu kisti alayım operasyonla istersen bekle kendiliginden gitsin ama 2 aydır gitmemiş ne zman gider bilmeem dedi bende nası bişi dedim yapalım cok agrı yok anestezisiz yapıcam yumurta toplama gb bi işlem dedi daha önce 3 aşılama yaptırdım öyle ortama alışkınım kabule ttim sonra am öğlen arasına denk geldi gittiler yemek yediler tabi ana yemek içmek yasak keşke sabah kahvaltı yapsaydım zmanda geçmiyo televizyon yok telefon cekmiyo off cok canım sıkıldı neyse geldiler yemekten ameliyat gb herşeyi cıkarttırdılar ben tırstım tabi eşarbımı bile çıkardım bone taktılar öyle aglıcam geldi kimsede yok yanımda hep böle durumlarda yanlızım ....neyse gittim ameliyathaneye iğrenç bi masa aletler off işte anlatılmaz yaşanır allah kimseyi muhtac etmesin kuluna moralim bozuldu sonra kisti aldı doktor acıdanda utanç daha agır içimi o acıttı iyi agrı eşigin haifif değilmiş ah uh yapmadın dedi yok dedim bunu cekemezsem nasıl dogum yapıyolar dedim aferim dedi öyle tuhaf bişiki analtıp midenizi bulandırmayayım off offff bi bucuk senedir şu fakültede koşturuyorum eşim bi kere geldi ondada ropor aldık 2 saatte o kadar cıktım anestezimi yenilettim bu gece iğnelere başlıyoruz..

doktor tarihe geççeksin dedi tüp bebekte 100 vurunup cok yumurtası olup iptal edilen tek hastamsın dedi şimdi 50 mmle başlıcaz pazartesi yine gidicem hayırlısı rabbim dualarımızı kabule tsin bu gel gecenin hürmetineeeeeeeeeeeeeeee

dualarınızda unutmayın bu kardeşinizi

canım çok sağoll:))eşim istemiyo erken yaptırmamı tutmamışsa tekrar aşılamaya başlıycaz.erkenden kötü haberi alırsak ikinci aşılamaya kadar vakit geçmez dedi...sen nasılsın:)

hm eşin olgun düşünüyo bu konuda demek ki.ne güzel.... keşke benim eşim de öle olsaydı.bizimki de tam tersi eşim çocuk çocuk diye yanıp tutuşyo sabırsız.
canım ben de bugün kendimi tutamadım ve doktora yine gttm.yumurtan gözükmüyo demek ki çatlamış dedi.en son salı günü yani 3 gün önce gtmştm.salı günü 3 santim olmş her an çatlayabilr her gece ilişki önermşti.yav her gece de ilişki çeklmzkineyse işte iki gece proram yaptık.yani uzun lafın kısası yumurtayı çok güzel değerlendirmiş olduk zamanlama süper oldu.gerisi nasip kısmet.tedbir bizden takdir Allah dan artık.tevekkül.....inş ikimiz de hamişizdir.amiiiinnn......

benim 2gün önceki bhcg değerim 36 idi doktora gittim ever hamileliğin ilk dönemide olabilir dış gebelikte olabilir yarın tahlil yaptır ara dedi bu gün yaptırdım 122.8 çıktı eee şimdi ne yani anlamadı. doktor bence dış gebelik değil ama bakalım belli olmaz dedi .haftaya kontrole çağırdı çok korkuyorum ya dış gebelikse herkes duydu ((((((( bana dua edn nolurrr

selam arkadaşım degerin hergün 2ye katlamış doktorun dediği küçük bi ihtimal yat sürekli dinlen ve beslenmene dikat et değerin hergün 2 ye katlıyosa sorun yok demektir kanaman felanda yok niye korkutuyosa anlamadım doktor işte sana öylesi denk gelmiş moralini bozma sitreste öenmli bebegini üzme annesi dua et bol vbol rabbim korusun sizi allah ona cnaını verdiyse yice içce varsa bişi olmaz merak etme bizlerede dua et hayırlı kandiller

ayy canım ya neler yaşamışsın öyle:26: Allah mukafatını versn inşaAllah bebişin gelir hemencik neyse başladın hayırlısıyla tedaviye bundan sonrada anlat gelişmeleri merak ederim seni. tek olmanda zor olmuş ama bu dünya öle ölüp gtcez yine öle Allahtan başka yardımcımz yok ben bunu çok iyi anladım ne eş ne anne baba ne evlat. bi tek Rabbimiz var O da herşeye yeter

bencede değerin güzel artmış dış gebelik olsa ağrın olur hafif lekelenmen olur var mı öle şikayetlerin.. takma kafana dua et yat dinlen bebeğin snnle inşaAllah

bende iki gündür kaşıntı var vucudumun heryerinde çok ilginç yaa..ilaçlarınmı etkisi mi anlayamadım...

bu arada hayırlı kandiller dualarımız kabul olsun ismini hatırladıklarıma ismiyle dua ettim inşalllah kabul olur..

kızlar idrar testi yaptım şimdi..ikinci çizgi silik çıktı ama belirgin biraz...bugün 13.günüm aşılamada.nette okuyorum benim gibileri var kimininki kanda çımış kiminikki kanda çıkmamış.şaşırdım kaldım.yarın kan testi yaptırcam. yinede mutluyum çok şükürler olsun allahıma olsada olmasada:)

hamişsin işte daha ne

Canım hayırlısı olsun umarım hamilesindir hakkında hayırlısı olsun gelişmeleri yazarsın burayada

Canım hayırlısı olsun umarım hamilesindir hakkında hayırlısı olsun gelişmeleri yazarsın burayada
teşekkür ederim canım inşallah öyledir..öyleysede eğer sağlıklı bi gebelik olur inşallah.korkuyorum alt karnımda aniden aşırı ağrı giriyo günlerdir var.dış gebelik felan olmaz inşallah korkuyorum..sabah ola hayır ola. çok sağolun arkadaşlar yinede dediğim gibi olsada olmasada şükürler olsun allahıma o en iyisini bilendir...

maşaAllah canm bnm içimden geçiyodu zaten hamişsin die:) resmini koysaydn resmin. bnmde ilk testlerim silik çıktı. değerim 256 olmasına rağmen. korkma inşaAllah herşey yolundadır hamişler çoğalıyo topikte maşaAllahh.. eğer kan testindede hamilelk çıkarsa hemen doktora gt ağrı normal ama fazlası değil ihmal etme cnm hayırlı olsun tekrardan

çok şağol canım inşallah herkes için en iyisi hayırlısı olsun..şimdi hastaneden geldim arkadaşım doğum yaptı yanındaydım doktorlarımız aynıydı bizim doktoru gördüm bi ara oda dedi kan sonuçlarını getir diye...:))

şimdi sonucu almaya gidecem ama dersim var sonrasında akşama yazarım inşallah güzel haberler..ama gönlümün bi tarafında hep bebek isteyenlere dualarım var:)))hayırlı ve sağlıklı olsunlar inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…