Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

hayır gayet güzel değerin bence. ya sen gebe kadına güven ikizlerin olucaakkk

mrblar bn 7 yıllık evliyim ve 6 yasında bi oglum var 2.cocugu düşünüyoruz 2yada 3 senedir ama adet düzensizligim vardı ama hiçbişey kullanmadım dün dktra gitim hormonların cok düüzgün calısıyor ama yumurtlama gerceklesmiyor dedi o yüzden 3 ay hap kullan bebek olur dedi hapın adı progesteron yardımcı olun hamile kalan varmı acaba bu hapı kullanıp bnm durumumda olan ?

progestan hormonunun rahim duvarını kalınlaştırdığını biliyorum sadece ama ben kullanmadım hamile kalma aşamasında hiç. kaldıktan sonra ve hala hapını iğnesini kullanıyorum

Canım illaki ağrı sancı oldu evden giderken başladı zaten.Ama inanki bebek için herşeye değer onu gördüğün anda herşey tattığın acı sancı yok olup gidiyor.Hem şimdi yangına körükle gitmemem lazım sizlere cesaret vermek benim görevim dermişim:18:

merhaba arkadaşlar bende 3 yıldır tekrar bebek için uğraşıyorum 20 martta adet oldum ve klomenle tedaviye başladık yumurtalık takibi için dün tekrar gittim ama doktor hiç yumurta görmedi belki erken çatlamıştır 21inci gün progesteron bakalım dedi birde klomen yetersiz kalmışsa bi sonraki ay başka bir ilaçtan bahsetti kanser ilacıymış tümörü küçültmede kullanılıyormuş yumurtalıkları uyarıyormuş ismini ilkdefa duyduğum için unuttum bir kaç aylık bir ilaçmış bu ilacı kullanan varsa lütfen bilgi verebilirmi şimdiden teşekkür ederim

ben bugün doktora gittim kocaman kocaman kistlerim varmış bu ayda yapılmıyo tüp bebek ...merak etmeyin die yazıyorum bidahaki adete gel dedi olabilirsem giderim....

ben bugün doktora gittim kocaman kocaman kistlerim varmış bu ayda yapılmıyo tüp bebek ...merak etmeyin die yazıyorum bidahaki adete gel dedi olabilirsem giderim....

Allahuekber... cbnm sıkma canını Allah hep bi engeller koyuyo önüne vardr bundada bi hayır vakti zamanı gelmemiş demekki.. sayılı gün geçer gider hayırlısıyla başlarsın inşaAllah.. üzüldm gerçektenn

tüp bebekle ilgili video izledim.açıçası çok üzüldüm.bazıları kolaylıkla hamile kalırken anestezi altında bir sürü işlem görüp bir de başarısız olma ihtimali varken içim karardı .

arkadaslar yarin sabah asilamam var cok sevincliyim. dun kontrole gittim sagda 18. 15. 15. 14 soldada iki tane 15 mm yumoslar olmus hemen ostrojen olcumu yapildi sonuc 584 cikti yani catlamaya hazir gecede catlatma ignesi oldum veeee yarin sabah mubarek cuma gununde asilama yapilacak ins tutar dua edin bana kizlar lutfen :))

Allah gönlüne göre versin canım inşallah tutarda hayırlı haber alırsın Allah isteyen bekleyen hak eden herkese versin inşallah

aç karna mı tok karna mı kullanılıyor.doktor söyledi ama unuttum.eczacı da yazmadı.
Tok karnına canım
hayırlısı olsn cnm.. bn fazla istemiyorm aslında ama eşim çık hevesli ikiz olmasına

ya kızlr bn grip oldum
Hakkınızda hayırlısı neyse öyle olsun canım.Kolay değil bebek bakımıda anne olunca daha iyi anlıyosun
Sağlık olsun canım üzme kendini zamanını bekliyor inşallah seninde olucak Allah nasip ederse
Hayırlı haberler olsun inşallah
Allah gönlüne göre versin canım inşallah tutarda hayırlı haber alırsın Allah isteyen bekleyen hak eden herkese versin inşallah

Nasılsın canım

Kızlar bu arada ayın 20 sinde bebek mevludum var ve Hakseverim bana gelicek kısmetse.Hoca tanıdığıda varmış sağolsun ayarladı hocayıda.Gönül isterdiki sizlerlede görüşmek

baharcım ne güzel olurdu hp beraber mevlütte buluşsaydık :) Mevlüt demişken kızlar belli bir kural kaide örf adet varmı ne zaan yapılacağı ile ilgili. benim bebeklerim küçük doğacaklar ben 2 ay falan en az geçsin istiyorum mevlüt için dinen bir sakıncası olurmu

evet canım olsaydı güzel olurdu gönüller bir olsun napalım.Aslında mevlut yerine 41 yasin okutulup duası yapılsa daha iyiymiş.Adet derken bebeği kucakta alıp tek tek bakıyorlar ya ben öyle yapmıcam nazar ettiremem kızıma kendi ellerimleyatagında yatar.hazır meyva suyu yanındada poğaça açma gibi şeyler düşünüyoruz burda hep öyle zaten poşetlere koyup dagıtıyolar.Tülbent dağıtmayı düşünüyorum geklenlerede.bebek şekeride yaptırdık.Onu şimdi gelenlere veriyorum.mevludada hayırlamaya gelenleri çagırıcam.bencede hemen yapma bende 40 ını beklicem yapmak için.40 ından sonra yapıcaz inşllh.dinen sakınca yoktur ama mevludunda yasin ve diğer surelerdende okutursun canım.çıkmam lazım kızım durmuyor kib görüşürüz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…