Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

geldimmm kızlarrr 11. günüm ve değerimm 256 ikiz mi ne bnm sıpalarr

Eki Görüntüle 669328

kızlar oldu mu bilmiyorum biraz çizgi silik ama daha test günüme 2 gün varken yaptım çok mu silik sizce:44:

yupii yupii oldu işte holeyyyyyyyyyyyyyyyy

tebrikler güzeller güzlei anne adayıııııııııııııı bi oğlun bi kzıın olsun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh inşallah sag saglim kucanada alırsın totosunu sısırırsın koklarsında bizde burdan fotoraflarına bakarız hadi bakalım rabbim seni ve meleklerini korusunnnnnnmaşallahhhhhhhhhhhhhhh

hayirli olsun canim cok sevindim allah sag saglin kucagina almayi nasip etsin ne guzel insallah ikiz olur benimde ikize cok hevesim var ayyyy allahim banada nasip eder insallah
bende dun doktora gittim igne kullanisdim gonal-f 300 ama yumoslar pek buyumemis simdi 450 lik verdi pazartesi tekrar gitcem ins buyumusdur asilama icin gun sayiyorum ins kolay olur cunku ben cok ksiyorum kendimi onlarda acele ettiriyorlar valla ozele gidip sonra devlete gitmek zor oluyor biraz sikinti cekcem ama napalim sabirrr sabirrrr

oldu sanırım haksever:) inanmak birak zorluyo insanı Rabbim dualarımıza icabet etti elhamdulillah..... Allah sana ve tüm isteyenlerede nasip etsn inşaAllah. ptesi gtcem tekrar testi tekrarlıcaz değerler güzel artar inşaAllahh

saol canm darısı başınıza:)) evet canım sadece sabır dua ve tevekkül... vakti zamanı gelince oluyo sende hamileyiimm die yazacaksın buraya inşaAllahhh eşim ikiz olabilme ihtimaline bile çok sevindi bn sadece hayırlısı diyorum Allah taşıyamayacağımz yük yüklemesin..

Sveh gözün aydın canım hayırla kucağına almayı da nasip etsin rabbim, hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar olur inşallah canımallah analı babalı büyütsün

saol cnm inşaAllah Allah sanada nasip etsn bu haberi almayı.. bgn snn test günün güzel hbrle gel inşaAllahhh

Aminn canım Allah razı olsunDarısıda senin bebişlerine kavuşmana inşallahAminnn

Kız dünde yazdım görmedinmi çok sevindim Allah hayırlı uğurlu etsin size bağışlasın canım.Darısıda bebişllerine kavuşmana sağlıkla

ayy canm bnm taze annecik gördümde o heyecanla cvplamamışım.. peşpeşe anne olucaz inşaAllah nehir kızımızı öp bnm için. doğum nasıl oldu anlat bi ara yaw. anne olmak nasıl bi duygu... şimdi bnm kaygılarım hçç bitmicek kese görüncek mi kalp atışı olcak mı falan filan zaman geçmiyo sankii

canım hamileymişsin, hayırlı uğurlu olsun :) çok sevindim, Allah tamamına erdirsin inşallah..

canım hamileymişsin, hayırlı uğurlu olsun :) çok sevindim, Allah tamamına erdirsin inşallah..

saol cnm inşaAllah kucağımızada alırız hayırlısıyla.. keseyide görseydk rahtlıcm biraz bakalım sen nezamn gördün keseyi. kalp atışını duydunmu annecik:)

saol cnm inşaAllah kucağımızada alırız hayırlısıyla.. keseyide görseydk rahtlıcm biraz bakalım sen nezamn gördün keseyi. kalp atışını duydunmu annecik:)

canım hiç stres yapma. bol bol dua et. görürsün Allah'ın izniyle. ben keseyle kalp atışını gördüm canım çok şükür. darısı başına :)

Heyecanını anlıyorum canım.Allah yüzüne baktı olumsuz düşündüğümüz günler çok oldu.Ama sırayla hepimiz annelik duygusunu tadıyoruz ve diğer arkadaşlarda tadacaklar inşallah en kısa sürede.Benim olayım rüya gibi biliyorsun öğrenmem erken doğum olayı hepsi çok garip .Ben gece rahatsızlandım hafif kan gelmişti hastaneye gittik doktor doğum başlamış dedi.Apar topar ne olduğumu anlayamadan doğuma aldılar lavaboya giderken afedersin su denen olay oldu bende.O korku ve heyecanla ağzımda hep uçuk çıktı.Eşim 2 günde ne oldu dudakların ne hale geldi böyle dedi.Eee bende kolaymı doğurmak nasılmış dedimSunni sancı verdiler.Bende açılma vardı ve 1.5 saat içinde kızım doğdu cuma günü seladan sonraÇok duygulandım ilk gördüğümde kızımı ağladım.Sen benim rüyamda gördüğüm bebeğime ne kadar benziyorsun dedim.Sonra bebişimi gösterdiler bana.Giydirmek için götürdüler.Benide sonradan odaya götürdüler.Kızım 7 aylık olunca küçük doğdu.Küvezde kaldı.Ama şimdi maşallahı var.Sütüm yeterli gelmedi ek olarak mamada veriyorum.O an gerçekten kelimeler yetmez anlatmaya.Allah hepinize yaşatsın o duyguyu.Doktor bana hazırlıklı olun dediğinde ben çantamı erkenden hazırlamıştım ne olur ne olmaz diye iyikide hazırlamışım.Şimdi zaman geçtikçe kızıma dahada çok bağlanıyor seviyorum.Allah onu ayırmasın bizden.Darısıda sizin bebişlerinize kavuşmanıza inşallah

bnde gttm bgn doktora 2. kan tahlilini verdm çıkmadı daha sonuçlar. 10 gün snraya çağırdı tam 6 haftalık olacak bnmkilerde Allah nasip ederse şimdi bu 10 gün nasıl geçecekk..

canım benim ne 10 günler geçicek sen iiçini ferah tut. hep bir sonraki randevuyu beklemekle geççiyo benimde. acaba kalbi atacakmı. acaba iyilermi.acaba bişey oldumu hep acabalarla bu günü getirdik. yani hamilelere dışardan baktığımda ne güzel derdim meğer ne zormuş bu süreçler beklemeler. benimde bugün randevum vardı . gördüm kızçelerimi. 250 gr olmuşlar.15 cm boyları allahım herkese nasip etsin kucağımıza almayıda inşallaaah nasip eder.

kız ne çbk büyümüşler maşaAllah bnmkiler daha 1 mm var yok Allah bizede o günleri görmeyi nasip etsin inşaAllah. biz çok beklediğimz için bize zamngeçmiyo tedirginliklermz bitmiyo bnm eltm 14 haftalık gayet raht valla.. bu arada bnm 2. değerim yani 14. günm 654. 11. günm 256ydı sanırım biraz az mı yükselmiş ne 3 günde:26:

ayy ne kadr heyecanlı maşaALLAH norml doğurmuşsun hiçte acılardan bahsetmemişsn korkmayalım die heralde bnde hep norml doğum istiyorum müslümann günahları dökülürmüş sancılarla... Allah kızından ayırmasın sizleri mutluluğunz daim olsun Rabbim tüümm isteyenlerede nasip etsn AMİNN

kızlar ben adet oldum bu akşam yarın ararım çarşamba gel der büyük ihtimalle hadi hayırlsıı bu sefer tedav, olumlu ilerler inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…