Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar oldu mu bilmiyorum biraz çizgi silik ama daha test günüme 2 gün varken yaptım çok mu silik sizce:44:

Yubbiiiiiiiiii sveh hamile yubbiiiii hamileler topiği oldu umut oldu herkese yubbbiiiii
canım darısı sana inşaAllah ben hala inanamıyorum bide kanda baktrsaydım hele kalp atışını duysam tam olcak. dün çok tuhaf bi gündü:))
ya sende yapsana test bak rüyada görmüşsün hadi yap yrn sbh ilk idrarınla olacak inşaAllahhh dün bn testi arkadarşta yaptım ısrarlar üzerine sonra çıkınca arkadaşımın günü geçti bayadır bi kere kaçamak yapmışlar dedim sende yap oda yaptı onunda böle silik çizgi çıktı. ben tutturdm bu testler yanlış heralde bozuk die gittiler bana başka yerden başka marka test aldılar yine yaptım biraz daha koyusu çıktıı
saol canm Allah kucağıma almayıda nasip etsn darısı size dua ediyorum neyaza sana hakseveree

canım bas baya belli bence hadi gözün aydın Allah kucağında görmeyide nasip etsin inşallah bence git bi kan testi yaptır bekleme canım

:)) saol canm ilk defa gördüm zaten buna bile şükürr.. ya merkez uzak eşimin izni cuma günü o gün gidelim dio. yrn bi daha yapcak koyulaşacak mı bakalım

inşallah canım hepimize birden olsun bak topiğin şansı açıldı sırası ile geliyor işte canım benim allahtan ümit kesilmez çok şükür buğünlere
sende içini ferah tut canım olacak güven inan sık sık gir topiğe valla özlüyorum seni canım benim
gizz ne yapıyorsa onu da çok merak ediyorum

sveh hamile oldun ya artık bu topiğe girmemezlik yapma tamam mı özleriz sonra seni
canım bu süre zarfında her hangi bi değişiklik belirti varmıydı
ve kullandığın ilaçlar varmıydı dr operasyondan sonra ilaç verdimi
ben b12 demir ilacı folik asit ve progeston isimli fitil verdi
haa bu arada bi de clenax kan iğnesi vurunuyom

Son düzenleme:

amin canım yaa inşallah şimdi güzel haber verme sırası sende inşallah 1 hafta 10 gündür falan sürekli giriyorum artık topiğe bende 10 gündür sana çok baktım ama yoktun bayadır merak ettim hatta giz de hiç gelmiyor artık evet

sveh aynanın karşısına geçip benim için göbeğine bakabilirmisin göbekten aşağı doğru dik bir çizgi oluşmuş bi baksana
benim bu ay sol yumurtam oluştu genelde hep sağ oluşurdu ordada iltihaptan kanal tıkalı olunca işe yaramazdı
bide bu değişik olarak yumurta oluşup çatlayınca bayanlarda böyle beyaz sümük gibi sıvı olurmuş ya bende hiç olmuyordu o bu ay o da oldu
çok aşırı iştahım açıldı geçe bile açıkıyorum böyle sürekli açıkıyom ve iyi yiyorum
göbek altındaki o çizgiler bazen oluyo bazen olmuyo
gögüslerim çok dolgun ve uçları hep sivri oldu
yaaa inşallah bende hamileyimdir ama korkuyorum işte aşılamadan sonra hastalandım yaa idrar yolları enfeksiyonu acaba etki yapmışmıdır diyeee üüüffffffffff sağ kasığım da çok ağrı var ama inşallah enfeksiyondan dır diyorum
solda arada sıra da batmalar var
üüüüüüüffffffffffffff ne olur allahım ne olur banada ve isteyen herkese de nasip et

evet canım ben iki haftadır yoktum bu hafta geldim aşılama yaptırdığım için yorulmayım dinleniyim diye izin aldım arkasından da hastalandım rapor aldım
inşallah canım sıra bizlere gelse inşallah

evet canım ben iki haftadır yoktum bu hafta geldim aşılama yaptırdığım için yorulmayım dinleniyim diye izin aldım arkasından da hastalandım rapor aldım
inşallah canım sıra bizlere gelse inşallah

çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine ayaklarını sıcak tut sürekli ne kadar oldu aşılamayı yaptıralı canım kaçıncı günün bugün bide kaç yumurtan vardı

çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine ayaklarını sıcak tut sürekli ne kadar oldu aşılamayı yaptıralı canım kaçıncı günün bugün bide kaç yumurtan vardı

ayın 15 de cuma günü saat 12 de yaptırdım o kadar güzel birgündeki mübarek cuma vakti inşallah hayrıda öyle olur
dr 15 gün sonra kan ver dedi bende cumartesi günü inşallah aksilik çıkmazsa cumartesi yaptıracam işte
canım dr yumurta takibine iki üç kere çağırdı ilk çağırdığında tabi büyük olanları söylüyo ufakları hiç söylemiyo bana sağda ve solda birer tane var dedi ikinci gittiğimde sol da iki tane dedi sağ da yok dedi o ama var demiştin dedim yok yok olmuş dedi solda iki tane yumurta idi biri 19,5 biri 18 idi işte
DAHA ÖNCE YAPTIRMA TESTİNİ DEDİ İLAÇLARIN ETKİSİ İLE SAĞLIKLI SONUÇ ALAMAZSIN DEDİ O YÜZDEN DE YAPMIYOM AMA İÇİM İÇİMİ YİYOR
BUNDAN ÖNCEKİ TEDAVİDEDE 15 SONRA YAPTIR DEDİ TEST YAPTIRACAĞIM GÜN HASTALANDIM CANIM İNŞALLAH BU SEFER OLMAZ ÖYLE BİŞİ GERÇİ HAYIRLISI OLSUN NE YAPALIM RABBİM DEN GELİYO SABRINI VERSİN

Son düzenleme:

gerçektende mübarek cuma günü olmuş inşallah hayırlı haberlere vesile olur canım çok güzel yumurtalarının boyutu falan işte bu beklerken insan çok kötü oluyo oldu mu olmadı mı diye ama inşallah hayırlı haberler alırsın canım bu sefer

kız bu topik bnm ilk göz ağrım girmez olurmuyum hçç:)) beraber büyütcez inşaAllah burda bebişleri:)) cnm bana transferden snra progestan fitil verdi folbiol verdi başkada bişi yok şimdilik. belirtiye gelince baş dönmem oluyo arada gözüm kararıyo. göğüslerimde bi değişiklik hassaslık yok. bide su gibi akıntım geliyo arada. ayaklarımda hiç ısınmıyo. şimdilik bu kadar sennde güzel hberini alıcaz inşaAllahhh
canm baktım ama çizgi fln göremedm ama hamilelerde çıkıyomuş die okumuştr herkesin belirtisi farklı sen bebeğinde öle belli ediyodr kendini 14. gün yapsanda çıkar ama sen bilirsin cnm hayırlısı olsunn

fitili günde kaç kere kullanıyon bana günde 3 kere 2 şer tane demişti sonra işe başlayınca bi eve gidince yapıyom bide sabah 6 gibi koyuyom bazen geri akıyo ama

bana etmicekmisin dua

fitili günde kaç kere kullanıyon bana günde 3 kere 2 şer tane demişti sonra işe başlayınca bi eve gidince yapıyom bide sabah 6 gibi koyuyom bazen geri akıyo ama
bnde 3 kere 1er tane koyuyorum snnki 100lük 200 lük mü bnmki 200lük ondan belki tektr canm bnmkide hep akıyo valla bi gece yatarken yaptığım akmıyo
hayırlı olsn cnm gerek kalmadan hamiş olursun inşaAllahh
bana etmicekmisin dua

canm bnm topiğimzdekiler duamda du bak sana özel edeyim şimdi.. hatta ettmm amin diyebilirsinn:))

aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…