Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

Kızlar nasılsınız eskisi gibi giremiyorum malum bebek olunca gelen giden fırsatım olmuyor.Ne güzel haber duydum böyle Svehhhh canım hamileymişsin çok mutlu oldum çokkk Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım:KK16::nazar::emir_bebek::KK9::KK64::KK64::KK64:.Darısıda hepinize inşallah kızlar en yakın zamanda:KK16::KK49:Burcu canım isimler çok güzel.Benim akrabamın kızının ismide nil kibar bir isim.Benim kızımın ismide Nehir teyzeleri biliyorsunuz değilmi:KK34::nazar:Benim çıkmam lazım kızım ağlıyor öpüyorum hepinizi Allah'a emanet olun görüşmek üzere.Svehciğim tekrardan gözün aydın canım Allah size bağışlasın:KK16::nazar::emir_bebek::KK64::KK64:

Kızlar nasılsınız eskisi gibi giremiyorum malum bebek olunca gelen giden fırsatım olmuyor.Ne güzel haber duydum böyle Svehhhh canım hamileymişsin çok mutlu oldum çokkk Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım:KK16::nazar::emir_bebek::KK9::KK64::KK64::KK64:.Darısıda hepinize inşallah kızlar en yakın zamanda:KK16::KK49:Burcu canım isimler çok güzel.Benim akrabamın kızının ismide nil kibar bir isim.Benim kızımın ismide Nehir teyzeleri biliyorsunuz değilmi:KK34::nazar:Benim çıkmam lazım kızım ağlıyor öpüyorum hepinizi Allah'a emanet olun görüşmek üzere.Svehciğim tekrardan gözün aydın canım Allah size bağışlasın:KK16::nazar::emir_bebek::KK64::KK64:

Ne güzel canım yaa maaşaallaah adıyla yaşasın nehir hanım. bende düşündüm aslında nehir ve ırmak isimlerini :)kısmet daha vakit var bulucaz isimlerinide tek derdimiz bu olsun. allahım bizlerede nasip etsin yavrularımızın ağlama gülme sesini duymayı

64.günüm hala adet olmadım.dün test yaptım yine negatif.
geçen ay dayanamayıp kan testi yapmıştım.doktor gebelik yok deyince öyle kötü oldum ki.bu ay yaaptırmak istemiyorum.
tedavisiz olmayacak anladım ben.

yumurtaların ayın kaçında toplanmıştı canım gebelik haftanı hesaplayalım :KK9::KK9::KK9:

evet cnm 2 tane blast transfer ettiler 18 martta:)) bn hesapladm internetten 4 hafta 2 günlük bebişim veya bebişlerim:)) snn değern ne çıktıydı burcu yaa

evet cnm 2 tane blast transfer ettiler 18 martta:)) bn hesapladm internetten 4 hafta 2 günlük bebişim veya bebişlerim:)) snn değern ne çıktıydı burcu yaa

bence kesin ikiz. tam hatırlamıyorum ama benim dşüktü ilk kan verdiğimde 80 miydi neydi. buna rağmen doktor ikiz demişti .:KK49::KK49:

Sveh gözün aydın canım hayırla kucağına almayı da nasip etsin rabbim, hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar olur inşallah canımallah analı babalı büyütsün

X