Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kızlar bu hafta sonuna 2 hamile haberiyle girmek istiyorum hadi abaklım hayırlısı dualarımız sizinle:KK19::nazar::nazar:

burcu bu arada ikizlerin için güzel anlamlı isimler düşünürmüsün canım yani islami açıdanda anlamlı güzel isimler anne babanın çocukalr üzerindeki sorumlulugu cocucugun islamiyette anne babasının üstündeki haklardan en önemlisi isim den başlıyo ona güzel anlamlı isimler koymak nacizane fikrim istersen senin için isimlerde araştırırım anlamalrınıda ögrenirim ve bizim kreşte bisürü kız var değişik olanalrı yazarım sana:KK34: adlarıyla yaşıcaklar dimi güzel ve anlamlı siimler olsun:KK19:sen bilişrsin gene cnaım sadece fikrimi söliyeyim dedim:KK17:

haksever olmadı galiba adet sancım varrr:KK14::KK14:

haksever olmadı galiba adet sancım varrr:KK14::KK14:

:KK19:canım öyle dme zaten hamilelikle adet belirtileri aynı yahuu benimde görsen kasıkalrım belim kopuyo sanki ilk defa ben göğsümün şiştiğini hissetttim hiç olmamıştı böyle :44: adet olucam diye ama düşün bunalr hamilelik belirtileride yanis en üzme kendini dua et rabbim en iyisini bilir bizim için üzülme nolurr:KK19:

kızlar bu hafta sonuna 2 hamile haberiyle girmek istiyorum hadi abaklım hayırlısı dualarımız sizinle:KK19::nazar::nazar:

burcu bu arada ikizlerin için güzel anlamlı isimler düşünürmüsün canım yani islami açıdanda anlamlı güzel isimler anne babanın çocukalr üzerindeki sorumlulugu cocucugun islamiyette anne babasının üstündeki haklardan en önemlisi isim den başlıyo ona güzel anlamlı isimler koymak nacizane fikrim istersen senin için isimlerde araştırırım anlamalrınıda ögrenirim ve bizim kreşte bisürü kız var değişik olanalrı yazarım sana:KK34: adlarıyla yaşıcaklar dimi güzel ve anlamlı siimler olsun:KK19:sen bilişrsin gene cnaım sadece fikrimi söliyeyim dedim:KK17:

valla yardımcı olursan sevinirim canım. evet kreşteki bebelerden kopya çekebilriim.:KK76:

Benimde aynı kasıklarım ağrı belim yerinden kopuyo gögüsler şiş
bide akıyo su gibi ama iltihapmı çoçuk la ilgilimi bilmiyom
adet oldum olacak gibiyim
gece yan yattığım zaman kasıklarım ağrıyo sırt üstü yatınca bişey olmuyo yan yatınya kıpır kıpır oluyo kasıklarım

Benimde aynı kasıklarım ağrı belim yerinden kopuyo gögüsler şiş
bide akıyo su gibi ama iltihapmı çoçuk la ilgilimi bilmiyom
adet oldum olacak gibiyim
gece yan yattığım zaman kasıklarım ağrıyo sırt üstü yatınca bişey olmuyo yan yatınya kıpır kıpır oluyo kasıklarım

inşaAllah bebiştendr cnmmm:KK49::KK49:

merhaba.önce 35. 36. günlerde adet oluyordum klomen sırasında.sonra 45. günde oldu.geçen ay da 60. günde.
şu an 62. gündeyim.10 gün önce gebelik testi yaptım.ilk defa silik çizgi çıktı test bölümünde.sonra tekrar yaptım tekrar yaptım ama hep negatif maalesef.
ama içimde tuhaf şeyler hissediyorum.
aslında ne zaman buraya yazsam bir gün sonra adet oluyorum ama hayırlısı bakalım.

merhaba.önce 35. 36. günlerde adet oluyordum klomen sırasında.sonra 45. günde oldu.geçen ay da 60. günde.
şu an 62. gündeyim.10 gün önce gebelik testi yaptım.ilk defa silik çizgi çıktı test bölümünde.sonra tekrar yaptım tekrar yaptım ama hep negatif maalesef.
ama içimde tuhaf şeyler hissediyorum.
aslında ne zaman buraya yazsam bir gün sonra adet oluyorum ama hayırlısı bakalım.

kan testi yaptır bence canım. ona göre yediklerine içtiklerine hareketlerine kullandığın ilaçlara dikkat edersin

slm bugun ankaradaki etlik kadin doguma gittim hemen rapor cikardilar igneli asilama dediler ucretsiz gonal-f 300 verdiler 100 tl tuttu. bugune kadar hep ozele gittim pkoluyum ama klomen verip yolladilar ne catlatma ignesi ne asilama demediler burda allaha sukur islerim rast gitti bu ay asilama yapilacak hemde ucretsiz cok mutluyum rabbim yardim etti sukur.

mrb canım bnde ankaradyımda keçiören eğitim araştırmaya gdyorum bndede pko var klomen verdiler bu ay tekrar denicem geçen ay olmadı çnkü. sen etlik kadın doğumda hangi doktora gdyorsn

inşallah canım benim inşalllah
idrar testimi yaptın canım benim
gözümüz aydın olsun
allah kucağına almayıda nasip etsin

evet cnm idrar testi yaptm hemen 2. çizgi çıktı kanda baktrmadım cuma gtcem Rabbim sana haksevere tüm isteyenlerede nasip etsn

:KK76: Test yaptım cnm dün 8. Dündü ama bnmki 5. Gün embriyosuydu. Yaptım işte çıktı eşimi işe yollayayım resm atcam inşaallahh:KK49:

canım benim dua et darısı bizlerin başına olsun allah tamamına erdirsin canım benim
yaa dün akşamda bana tuhaf bişey oldu yani son zamanlar oluyoda genelde
yaaa hamile olan kişinin göbek altında şeye kadar düz dik çizgi olurmuş bende genelde görüyom onu sonra kayboluyo
neyse dün eve gittiğimde gene vardı yaa dedim kendi kendime pantolandan oturmaktan belki dedim sonra iki saat sonra ayna karşısına gittim o kadar belirgin ki dedim hamileyim kesin çizgi o kadar net ki heveslendim
yatarken gene baktım bu sefer yok çizgi çok belirgin değildi
dedim önce eşşeğini kaybettirir sonra aratır ya bu da buna döndü dedim

Dün rüyamda kiraz ve dut ağacı gördüm kiraz ağacından kirazlar topladım kırmızı kırmızı iri iri çok güzel di
buğünde rüyamda erciyes dağından aşağıya koşarak iniyom eşim de sen gelme hamilesin diyor bişey mişey olur diyor sonra diyom ki yyaaa yol düz temiz bu kadarcıktan bişey olmaz deyip koşarak iniyom sonra aşağıya inince geri yukarı çıkmak zorundayız ama ben burayı çıkamam diyorum

sveh canım çok sevindim ya gözün aydın Allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallah darısıda önce neyaz ın sonra bizlerin başına neyazcım sıra sende bundan sonra senden güzel haber bekliyoruz burcu canım sanada Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin kızlarını hayırlı olsun canım

X